Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 31 říj 2009, 10:32

emvee píše:
corsaczek píše:Myslíš, že fólie někoho zastaví? Že si třeba nerozbije okno jen aby se podíval co schováváš...
To je samozřejmě otázka. Ale řekl bych, že s těma fóliema i bude trochu těžší to okno rozbít. Trieste na svých stránkách píšou "Autofólie je odolná proti tlakům a úderům. Dlažební kostka Vás příliš neohrozí. Zafoliováním okna se rovněž procentuálně sníží možnost vloupání do vozidla, odcizení výbavy a předmětů, nebo celého vozidla."

Jenže proti odhodlanýmu kreténovi asi není obrany. Kolega v práci mi vyprávěl, jak nějakej jeho známej nechával v autě všechno otevřený, aby bylo vidět, že tam nic není, ještě si tam dal ceduli, že tam fakt nikdo nic nenajde a pak mu nějakej kretén rozbil přední okno a ještě mu tam nechal lístek "Jen pro jistotu...".
No já bych se třeba bál, že když mu nepujde rozbít okno, tak se nasere a třeba jen ze vzteku ti objede tou cihlou kapotu, dveře...

Reklama
 

Uživatelský avatar
martini
Příspěvky: 707
Registrován: 07 srp 2009, 22:14
Bydliště: Karvina

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od martini » 31 říj 2009, 14:10

tak ja dneska přezul na zimaky 16" 215 55 16 godyear eagle ultragrip tak jsem na ně zvědav jak se budou chovat ;)
Naposledy upravil(a) martini dne 31 říj 2009, 15:38, celkem upraveno 1 x.
astra h Z 16XEP Twinport n JOY 2004 SPORT OP-COM XENONY AFL

Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Juray » 31 říj 2009, 15:17

Tak přes den teplota nepřekročí 2°, takže jsem dneska taky přezul na zimáky, 15" plechy, klasický poklice opel :( už by mohlo bejt zas jaro...

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od emvee » 31 říj 2009, 20:50

corsaczek píše:No já bych se třeba bál, že když mu nepujde rozbít okno, tak se nasere a třeba jen ze vzteku ti objede tou cihlou kapotu, dveře...
Právě právě. Přemýšlím, čím auto vylepšit, abych pokud možno minimalizoval možnost další události, jako se mi teď stala. Tahat dětskou sedačku pořád do auta a z auta se mi moc nechce (nemluvě o tom, že vozím dvě). Díky fóliím sice není vidět dovnitř a sklo je asi pevnější, ale zas tam je riziko, že se tam někdu bude chtít tak jako tak podívat a bude se snažit to rozmlátit. Alarm nevím, jestli má cenu. To okýnko ten kretén rozmlátí tak jako tak a řvoucí autoalarm dneska už na sídlišti nikoho nevzrušuje. Jedině, pokud člověk ví, že ho vždycky uslyší, jenže to bych zas nesměl mít tak tvdej spánek :D ...
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 31 říj 2009, 20:57

Kdyz mas dobre pojisteno netreba se bat niceho :?:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od emvee » 31 říj 2009, 21:37

A tak to já samozřejmě pojištěno mám, ale to otravování s tím (policajti, pojišťovna, servis) ti to neubere. Navíc, to nový boční okno je položka i s prací za 2,5 tis. Kč. Pás se servisu povedlo sehnat za nějaký 2.000 starší. Zatím jsem nenašel pojištění, kde by byla spoluúčast menší než 5.000,-. Takže aspoň že ta sedačka je tím taky krytá...
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Kesi » 02 lis 2009, 21:08

Dnes sme nerobili nič, ale vo štvrtok sme obuli čižmičky (pre vysvetlenie zimné pneu) aby nás neoziabali nožičky. Prvý prejazd cez koľajnice a ejhľa nič nebúcha, nie ako 17" letné.
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 02 lis 2009, 21:25

Dnes nam prisly origo poklice Opel, sice trosku jety ale za tu cenu super, lepsi jak davat 8 kil za jednu u Adama :mrgreen:

Snad se zlodejum nebudou libit tak jako me, prijde mi trosku ulet je pridelavat k plechacum ale asi se do toho dam :oops:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Tereza » 13 lis 2009, 12:47

Tak my dneska nemáme dobrej den (a to nevěřim na pátek 13). Narazila se na rozbitej stojan na benzínce, jejíž hadice mi pořád tvrdila, že 25 litrů je už moc a víc se tam nevejde, pořád mi to vyskakovalo (ale nádrž byla prázdná, takže ještě aspon 20 l bych tam narvala), nicméně už mě nebavilo s tou pistolí bojovat, tak mám jen tři čtvrtě nádrže, zejtra to dotankuju jinde, protože chci počítat spotřebu.
No a za 2 kilometry, když sem chtěla vjet domu na zahradu a do garáže do mě skoro naletěl jeden rychlo důchodce, takže chyběly 2 centimetry a já bych měla po pravym přednim blatníku a světle....tak ještě že sem včas stihla zabrzdit. Takže dneska už se nechám jen vozit :).
A zejtra se chystáme do myčky, abych jí mohla konečně vyfotit.
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Uživatelský avatar
Adriano2
Příspěvky: 1127
Registrován: 23 říj 2009, 13:16
Bydliště: Záhorák :-)

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Adriano2 » 13 lis 2009, 12:52

Tereza píše:Tak my dneska nemáme dobrej den (a to nevěřim na pátek 13). Narazila se na rozbitej stojan na benzínce, jejíž hadice mi pořád tvrdila, že 25 litrů je už moc a víc se tam nevejde, pořád mi to vyskakovalo (ale nádrž byla prázdná, takže ještě aspon 20 l bych tam narvala), nicméně už mě nebavilo s tou pistolí bojovat, tak mám jen tři čtvrtě nádrže, zejtra to dotankuju jinde, protože chci počítat spotřebu.
No a za 2 kilometry, když sem chtěla vjet domu na zahradu a do garáže do mě skoro naletěl jeden rychlo důchodce, takže chyběly 2 centimetry a já bych měla po pravym přednim blatníku a světle....tak ještě že sem včas stihla zabrzdit. Takže dneska už se nechám jen vozit :).
A zejtra se chystáme do myčky, abych jí mohla konečně vyfotit.

To ja som kvôli fotkám včera umýval, a tento rok už naposledy,už do jara len myčka...nehorázna kosa na ruky :D :D ...
Inak to si dnes toho stihla s Astričkou už dosť,mne stojí na dvore a ja lapím v práci.....ešteže už je ten PÁAAATEK 8-) 8-) 8-)
HONDA CIVIC 1,8 VTEC - 2008
EX - Opel Astra H 1,9 CDTI 88KW - rok 2005

Odpovědět