Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Radoš92
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: 18 led 2009, 17:55
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Radoš92 » 30 črc 2013, 22:22

BEAM je jako že přední tlumené? To jsem taky zatím neměnil, jak budu sundávat nárazník, abych ho správně nasadil, bo je křivo, a opravil lízátko, tak tam hnedka vyměním všechny žárovky za nové preventivně. Stejně z levého světla potřebuju vytřepat ještě Italskou vosu. :lol: Jinak zadní lampy sundávám tak vždycky zhruba po třetím mytí, umývám to i pod nimi. :-D A taky se hodí v zadních světlech vyměnit žárovky komplet. Já tohle dělám tak jednou za rok. Žárovka stojí 8kč, takže náklady minimální. Nové mají úplně jinou svítivost a staré na které kouknete jsou černé. Takže proto. Ale na přední se u ZB taky moc netěším. Věřím, že naschvál to rupne někde v noci, v dešti a bude 7°C... :-D

Jinak jsem včera umýval, zahrádkaři už prosili, že je tři týdny sucho, Tak jsem umyl, naleštil. A dva dny pršelo. Když jsem myl naposledy, 2x za týden, v Praze byli povodně, tak jsem to teď nepřeháněl.
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER

Předchozí: Opel Astra G 1.8|X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi|Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC|Z20LET
Předchozí: Opel Astra G 2.0 Di|X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4|Z14XE

Reklama
 

Uživatelský avatar
silver
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 pro 2010, 22:53
Bydliště: Topolcany
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od silver » 31 črc 2013, 20:39

neviem kde to napisat...tak dam sem...zajtra ideme so svagrom pre jeho novu astru J sports tourer 1.4T 140k v cosmo vybave na 17tkach hliiiinach...maju akciu...z nieco cez 20tis eur na 16...som strasne rad ze sa rozhodol pre opel...a zajtra budem mat sviatok! :D :D :D
ASTRA H estate Z17DTH 74kw,COSMO
EX Astra H estate 08 1.9cdti 74kw ,vybava Catch me now ,Henrieta silver&black edition
EX ceed 1.4 Ex 2007

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 31 črc 2013, 20:48

Tak nahod reference jakto frci 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
silver
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 pro 2010, 22:53
Bydliště: Topolcany
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od silver » 31 črc 2013, 20:55

si pis sefko ..tesime sa jako mali kluci..ako ked dieta dostane novu hracku... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ASTRA H estate Z17DTH 74kw,COSMO
EX Astra H estate 08 1.9cdti 74kw ,vybava Catch me now ,Henrieta silver&black edition
EX ceed 1.4 Ex 2007

Uživatelský avatar
BikerMarius
Příspěvky: 869
Registrován: 04 dub 2012, 10:10
Bydliště: Ústí nad Labem/Liberec

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od BikerMarius » 31 črc 2013, 21:09

Tlumený žárovky to je hrůza v zimě jsem je měnil ty co tam byli svítili hrozně, tak sem si řekl že vyměním i dálkový. Musela ven baterka a vzduchovej filtr tak jsem to nehal až kdyby náhodou to šlo ven.

BTW Astrouš stojí venku a má na tacho kulatých 174000km.
Opel Astra H Caravan Z19DT
Moje Astra
https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewt ... =41&t=4563

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Frydex » 31 črc 2013, 21:54

Včera jsem poprvé slyšel, jak mi jede ventilátor v rádiu... docela hukot, když je motor vypnutý a je ticho... :?:
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 31 črc 2013, 22:45

Já včera slyšel zase jak hučí přední ventilátor na chladiči.. couval jsem do kopce a čuměl sem jak se to umí roztočit, nevím jestli to má dvě rychlosti ale přijde mi že asi prvních 20 sekund se to točilo uplně na max, potom se to umírnilo na klasiku a potom přestalo

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Frydex » 31 črc 2013, 23:38

No jo.. rychlostí je víc... záleží na teplotě vody.
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
Šuplik
Příspěvky: 146
Registrován: 02 bře 2010, 20:21
Bydliště: Nekde v EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Šuplik » 02 srp 2013, 13:06

Zdraec Oplaci měl sem v planu dat na moji atričku v budoucnu Folie na zadni skla..... jsem na dovče na slovensku a zjistil sem že v baračku kde bejvame v garaži je firma co polepuje auta ... došel sem se tam juknou trochu se poptat,,,a bylo rozhodnuto Astra ma dnešdnim dem polepena skla a je to na pohled krasne pokoukání,,,,(cena 2000 Kč).... ted mám v plnu dat Astřičce nějaká pěkna kola tak se necham prekvapit co to bude...
OPEL ASTRA H/1,7 CDTi/16V/59 KW/Essentia 5dr.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 02 srp 2013, 14:19

To je teda divny, ze by to nekde stalo tak malo a nekde 3x tolik, dej foto, vyndavali skla?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět