Klimatizace

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
baboon
Příspěvky: 77
Registrován: 15 bře 2013, 19:25

Re: Klimatizace

Příspěvek od baboon » 14 čer 2013, 22:51

Tak jsem pojistku č 4. zkusmo zapojil, předtím, než jsem jí tam dal jsem proměřil napětí na nožičce v té pojistkové skříni - je tam 12V i při vypnutém zapalování a vyndaném klíčku. Po zapojení se bohužel vůbec nic nestalo :( Zkoušel jsem teplotu trubek a všechno možné, zkoušeli jsme to i mírně pod plynem, nejen na volnoběh, ale stále nechladí. Když je auto na volnoběh a zapnu v menu klimošku, tak se krátce (1s) zvednou otáčky, ale jinak se vůbec nic neděje. Zkoušel jsem se i dostat ke kompresoru a změřit, jestli do něj něco jde, ale to se bohužel nepovedlo - je tam nějak málo místa :(

Tak teď nevím, co dál. Rád bych to hodil někam na diagnostiku, ale do Opla se mi moc nechce, protože to v březnu bylo na kompletní prohlídce po koupi + servisu v 60tkm za což jsem tam vypláznul 7000, vyměnili olej, svíčky a filtry a je mi divné, že by kolem klimatizace nic nezjistili, když evidentně nechodí. Nedávno jsem tady na fóru viděl seznam lidí, kteří disponují OPCOM a nebo něčím podobným, ale nemohu to najít, mohli byste mi poslat link? Docela by mě zajímalo, jestli tam něco bude, než abych naslepo hledal duchy. Pak samozřejmě připadá v úvahu neautorizovaný servis, ale tam si zase nejsem jistý, jestli není Z16LET příliš exotický, v březnu v tom servisu (Král v Č. Budějovicích) mi připadalo, jak kdyby to viděli prvně.

Díky za jakoukoli radu.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Klimatizace

Příspěvek od Frydex » 14 čer 2013, 23:37

Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Klimatizace

Příspěvek od zralok » 15 čer 2013, 15:33

http://2i.cz/9dc5a78d5e

přátelé, můžete mi prosím říct jestli je na tomto místě normální kondenzace vody? měla by to být trubka od klimatizace

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 532
Registrován: 21 pro 2008, 20:45
Bydliště: Brozany u Kuňky,Pardubice

Re: Klimatizace

Příspěvek od denny » 15 čer 2013, 16:35

Ano ,je to vedení nízkotlaku a tedy ledově studené.

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Klimatizace

Příspěvek od zralok » 15 čer 2013, 17:00

Díííík 8-)

Odpovědět