Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 14 dub 2013, 21:57

Já si dávám Svijany 11 a přezuto nemám. Každej den příštího týdne v práci, takže pokud to nestihnu před nějakou noční, tak bude nejbližší termín v neděli. To je srat :mrgreen:

Reklama
 

Svobigraphic
Příspěvky: 13
Registrován: 06 dub 2013, 21:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Svobigraphic » 14 dub 2013, 22:23

Zdravím všechny,

jsem tu relativně nový, Astru nemám zase tak dlouho (cca 4 měsíce), tak moc změn zase neproběhlo.

Nicméně jsem o víkendu musel stříknout kolesa, protože byly opravdu hodně poškrábané a špinavé, protože auto přede mnou měla slečna a ta jaksi neměla moc odhad a moc se o ně nestarala, tak jsem kolesa trochu vypucoval a stříknul je černou matnou.

Osobně mi přijde, že to autu více sluší, ale je to věc názoru ;)

Taky jsem si musel dodělat světlo do kufru, dle skvělých rad tady na fóru, takže díky chlapi ;)
Přílohy
Kufr
Kufr
Kolesa
Kolesa
S pozdravem,
Svobigraphic

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od beavis » 14 dub 2013, 22:23

Spravne, Svijany sou nej 8-) No kurna ja taky jeste nejsem prezutej. Nak neni cas :(
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
Filipe
Příspěvky: 171
Registrován: 02 říj 2011, 17:48
Bydliště: Trnava sk

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Filipe » 14 dub 2013, 23:24

Svobigraphic píše:Zdravím všechny,

jsem tu relativně nový, Astru nemám zase tak dlouho (cca 4 měsíce), tak moc změn zase neproběhlo.

Nicméně jsem o víkendu musel stříknout kolesa, protože byly opravdu hodně poškrábané a špinavé, protože auto přede mnou měla slečna a ta jaksi neměla moc odhad a moc se o ně nestarala, tak jsem kolesa trochu vypucoval a stříknul je černou matnou.

Osobně mi přijde, že to autu více sluší, ale je to věc názoru ;)

Taky jsem si musel dodělat světlo do kufru, dle skvělých rad tady na fóru, takže díky chlapi ;)
Čaves. Čierne disky jej pristanú. Striekal si to plasti dipom alebo niečim iným?
OPEL Astra-H Caravan 1.9CDTI 88kw 16V sport

Svobigraphic
Příspěvky: 13
Registrován: 06 dub 2013, 21:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Svobigraphic » 14 dub 2013, 23:51

Filipe píše:
Svobigraphic píše:Zdravím všechny,

jsem tu relativně nový, Astru nemám zase tak dlouho (cca 4 měsíce), tak moc změn zase neproběhlo.

Nicméně jsem o víkendu musel stříknout kolesa, protože byly opravdu hodně poškrábané a špinavé, protože auto přede mnou měla slečna a ta jaksi neměla moc odhad a moc se o ně nestarala, tak jsem kolesa trochu vypucoval a stříknul je černou matnou.

Osobně mi přijde, že to autu více sluší, ale je to věc názoru ;)

Taky jsem si musel dodělat světlo do kufru, dle skvělých rad tady na fóru, takže díky chlapi ;)
Čaves. Čierne disky jej pristanú. Striekal si to plasti dipom alebo niečim iným?
Zdravím,

děkuji, děkuji, je to tak, sluší to tomu a je to takové krásně decentní. Jelikož tyto kolesa budu mít na zimu, tak jsem to stříknul poctivě černým matným sprejem, protože na léto se chystají kapánek jiné kolesa (18¨)

Uvidíme co bude následovat ;-)
Jelikož dělám s autofóliema, tak asi zadní okna, možná trochu ztmavím zadní lampy ;)
S pozdravem,
Svobigraphic

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Midzi » 15 dub 2013, 07:39

Pepino_GH píše:Fuj, Plzeň.. :twisted: Vždyť to euro pivo už nechtějí pít ani plzeňáci.. :lol: :lol:
no a ja mam pre teba pripravenu celu basu :mrgreen:
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od kulisek91 » 15 dub 2013, 09:21

jelikož jsem tu delší dobu nebyl tak píšu že gumy hučely jako kdyby přistávalo letadlo :D no tak jsem zjistil že mi v pneuservise otočil kolo :D takže jsem tam dneska jel a bez problémů to přezul do správné polohy :) auto přestalo hučet a musím uznat že se mi ty kola páčí víc než jsem myslel :D fotku dodám možná odpoledne ( pokud budete hodní) jdu to ještě vyluxovat před srazem :D
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Uživatelský avatar
sss5xxx
Příspěvky: 107
Registrován: 11 pro 2012, 16:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od sss5xxx » 15 dub 2013, 12:47

Dnes som konečne vypucoval interiér cca 3 hodinky ;-)
Ale čo ma hnevá že mám doma dva spreje na interiér a obe sú na hacku nepoužiteľné ostávajú biele fľaky.

Co používate vy? Niejaka rada?
Opel Astra H
1,8l 92kw, COsMO
Mitsubishi Space Star
1,3l 63kw

http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=39&t=5455

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od kulisek91 » 15 dub 2013, 12:54

já používám ve většině případů značku W5 z lídlu :D jsem s ní moc spokojený
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vencator » 15 dub 2013, 16:01

kulisek91 píše::D no tak jsem zjistil že mi v pneuservise otočil kolo :D takže jsem tam dneska jel a bez problémů to přezul do správné polohy :) auto přestalo hučet
No tak to je opravdu dobry pneuservis :D

W5 od lidlu chci taky delsi dobu vyzkouset, jen uz jsem delsi dobu linej :D
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

Odpovědět