Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 31 bře 2013, 17:38

Počkej, sníh si tě najde :lol:

Reklama
 

Uživatelský avatar
Radoš92
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: 18 led 2009, 17:55
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Radoš92 » 31 bře 2013, 18:29

pueblo píše:Před malou chvílí jsem vyměnil trysky ostřikovačů. Po zkušenosti z Astry jsem to pořád odkládal až bude tepleji, protože u Astry se musí torpédo vycvaknout a bál jsem se, že ty packy ulomím, ale chyba lávky ;) Kdybych věděl, jak je to u Zafiry snadný a rychlý, udělal jsem to už dávno a klidně i v -20°C :mrgreen: 15 minut práce i s úklidem nářadí 8-)
... a s 5ti minutovým testováním ;-)

Jinak já čt-sobota, další investice. Přetěsnení vstřikovačů, třetí nešel ven a čištění EGR nepomohlo, takže nový, a ejhle, 8000. Ještě čerpadlo, vtřiky komplet e jdu pro dacii :-P
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER

Předchozí: Opel Astra G 1.8|X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi|Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC|Z20LET
Předchozí: Opel Astra G 2.0 Di|X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4|Z14XE

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od pueblo » 31 bře 2013, 18:49

kulisek91 píše:všude sněhu jak máku ale tu žádný sníh není :D no hoši..jen si ho tam nechte :D
Tak celou dobu nic a už se sype i tady, Takže v Lounech už si Tě taky našel, ne? :mrgreen:

Uživatelský avatar
petriot
Příspěvky: 162
Registrován: 02 úno 2013, 10:20
Bydliště: Moravskoslezský
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od petriot » 31 bře 2013, 21:14

Kamaráde to buď moc rád!!

Já dneska 3x ometal Astru a pokaždé tam bylo min 10 cm sněhu...ta zima mi už leze krkem:( btw dneska u nás (Třinecko) napadlo cca 40 cm sněhu a cesty??? Jedna velká katastrofa...nevím jestli jedu po cestě I. třídy nebo k baráku:(:( hold silničáři už odevzdali klíče od mašin:(
Astra Caravan 2010, 111 edition, Z16XER

https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewtopic.php?f=41&t=5436

OP-COM china clone (8/2010) k dispozici

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od power2 » 31 bře 2013, 21:25

Ty neodhrnutý cesty mi ani tak nevadí. Ale co to je za díry v silnicích, to je šílený!

Uživatelský avatar
petriot
Příspěvky: 162
Registrován: 02 úno 2013, 10:20
Bydliště: Moravskoslezský
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od petriot » 31 bře 2013, 21:42

No k tomu je vysvětlení, že ty díry silničáři schovají pod koberec:D:D:D Ale předjížděj kloboučkáře na takových cestách.....tady je na silnici I. třídy odhadem 5-15 cm souvislé vrstvy snehu...zkrátka: borci co to už přezuli no :D:D
Astra Caravan 2010, 111 edition, Z16XER

https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewtopic.php?f=41&t=5436

OP-COM china clone (8/2010) k dispozici

Pavel007
Příspěvky: 48
Registrován: 26 bře 2013, 10:56
Bydliště: sem z Praheee

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Pavel007 » 31 bře 2013, 22:00

pueblo píše:Tak dneska mi dala pápá moje Astřička. Volali z bazaru, že je prodaná a světe div se, koupil ji človíček, kterej je tady registrovanej. Jsme zvědavej, kdy si založí galerii :mrgreen: Možná jsem tu svoji nemusel rušit, ale jen přejmenovat :lol:
Jo to jsem já, zatím jsme ji dali se ženou pracovní názevv Stříbrná střela, tak snad si toho bude považovat a nebude zlobit :)
Včera a dneska jsme popojížděli po kraji-co mě velmi potěšilo, tak to je spotřeba-vynuloval jsem si BC a cestou z bazaru domů-což je v podstatě mimo město-couračka na klobouka, tak jsem dojel s průměrem 5,7l, dneska jsme jezdili kombinaci Praha/vesnice a průměr 6,4l. Jinak oproti géčkový Astře je tohle ve všech směrech jinde, i ta dynamika, jak se někde lze dočíst, že je to těžký atd, tak s tím géčkem je srovnatelná, s tím jsem taky spokojenej, původně jsem pokukoval po 1.8, ale no problém.
První den jsem byl nasranej z těch blinkrů, dneska už bych to nechtěl jinak. :) Akorát bych si chtěl rozleštit světla, našel jsem firmu Express lakovna v Praze 8 Březiněvsi, co to dělá-nemáte někdo na ni nějaký reference? Já vím že to super dělá nějakej Pavel z Podivína, ale to je z Prahy dálka, tak aby mi to někdo nezkazil-aby to nějakou rozumnou dobu vydrželo, než si pořídím nový, přeci jen Helly stojej, co jsem koukal tak kolem čtyř tisíc jedno světlo.
Astra H Z16XEP
6,3 l/100km :)
OP-COM k dispozici-Praha.

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od kulisek91 » 01 dub 2013, 05:49

pueblo píše:
kulisek91 píše:všude sněhu jak máku ale tu žádný sníh není :D no hoši..jen si ho tam nechte :D
Tak celou dobu nic a už se sype i tady, Takže v Lounech už si Tě taky našel, ne? :mrgreen:
Ať koukám jak koukám,stále tu žádný není:-D jenom něco málo včera padalo,ale nic tu nemáme
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 01 dub 2013, 08:19

Pavel007: Pavel prodal hacko Pavlovi, tak to nema chybu 8-) :)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Midzi » 01 dub 2013, 10:36

:lol:
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Odpovědět