POPIS::Nastavení trysek ostřikovače

Návody ze všech sekcí na jednom místě
Odpovědět
Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: POPIS::Nastavení trysek ostřikovače

Příspěvek od Oton » 05 úno 2009, 16:20

Ja je zatím neměl příležitost vyzkoušet v praxi!Jen jsem je zkoušel na místě a když jsem jel tak jsem jenom tak stříknul :lol: Ale podle všeho se mě zdají lepší!Jen bych potřeboval ten krám na štelování!Protože když jedu kolem 100km/h tak mi levej stříká moc nízko!A jehlo do toho mám strach rejpat abych tu trysku nedomrda... :!: Dalo mi praci to vyměnit a nechce se mi to už absolvovat znova! :mrgreen: :?

Reklama
 

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: POPIS::Nastavení trysek ostřikovače

Příspěvek od corsaczek » 05 úno 2009, 21:21

Oton píše:Byl jsem dneska v BS auto Brno a chtěl jsem to štelovátko!V náhradních dílech mi řekli že tam nic takovýho není a automechanik se díval do schéma seřízení ostřikovačů Insignie a taky tam nic takovýho není!Řekli my že se to bude štelovat normálně jehlou! Vědět tak kde tu kravinu sehnat!Myslíš corsaczku ,že se to bude dat sehnat na e-bay?
Joj, to po mě chceš abych vzal věšteckou kouli? :lol: Zkoušel sem to najít, ale nic se mi neukázalo, takže prozatím to tam nikdo neprodává. Rozhodně bych nešteloval jehlou! Už vzhledem k tvaru toho nástroje, to bude mít určitě svůj důvod proč je to tak komplikovaný. Jestli se to nářadí někde bude dát sehnat taky nevim, ale snad časem jo, až se i mechanici u Opla dozví to, co my už tu víme dávno - že je na to specielní verkcojk :-)
Mimochodem jsi si jistý, že ti ta co stříká noc nízko dobře zacvakla? Teď sem četl, že jeden co měl podobný problém to neměl přesně namontovaný.

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: POPIS::Nastavení trysek ostřikovače

Příspěvek od Oton » 05 úno 2009, 22:23

Hi!No jestli věšteckou kouli máš tak by to bylo super :lol: :lol: :lol: Všechny problémy by byly vyřešeny :lol:
Ne.. jen jsem se ptal jestli jsi to náhodou někde neviděl k dostání jako třeba na e-bay!Protože co tak pozoruju tak se tam dá sehnat snad všechno.Říkám ,v tom BSku na mě čuměly jak tele na nový vrata!A prej není možný abych tam ty trysky měl na Háčku!Tak jsem jim řekl že to možný je ,když je tam přece mám :lol: ;) A ještě jsem jim řekl že když mě pustí k počitači tak jim tu pič.vinu ukážu na stránkách klubu :lol: :lol: Ale Nechtěly se přiučit! 8-) Jejich smůla
Zítra se podívám jestli ji mám dobře zacvaklou ale věřím že jo,protože tam jdou pěkně ztuha a musel jsem je tam naklepnout :roll:

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: POPIS::Nastavení trysek ostřikovače

Příspěvek od corsaczek » 05 úno 2009, 22:31

To máš pravdu, na e-bayi se dá koupit snad i štěstí a zdraví :) Kdybych na ten díl narazil, určitě se tu s tím pochlubím.

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: POPIS::Nastavení trysek ostřikovače

Příspěvek od vojta » 05 úno 2009, 22:55

dneska sem trysky objednal v oplu, chci je zkusit narvat do géčkový astry a déčkový corsy ale prej nejsou v německu na skladě a prej maj přijato 550 objednávek na tendle díl (v německym skladu) a pochybuju že by je někdo objednával na nový auto, takže to všechno budou objednávky od podobnejch bastlířů jako sme my, co to chtěj narvat do kde čeho :D
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: POPIS::Nastavení trysek ostřikovače

Příspěvek od Oton » 05 úno 2009, 23:53

:lol: :lol: to je teda mazec

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: POPIS::Nastavení trysek ostřikovače

Příspěvek od corsaczek » 06 úno 2009, 00:21

vojta píše:dneska sem trysky objednal v oplu, chci je zkusit narvat do géčkový astry a déčkový corsy ale prej nejsou v německu na skladě a prej maj přijato 550 objednávek na tendle díl (v německym skladu) a pochybuju že by je někdo objednával na nový auto, takže to všechno budou objednávky od podobnejch bastlířů jako sme my, co to chtěj narvat do kde čeho :D
Do Corsy D je narveš stejně snadno jako do Astry, potvrzeno na corsa-d.de.

Uživatelský avatar
lopuch
Příspěvky: 243
Registrován: 30 kvě 2008, 12:27

Re: POPIS::Nastavení trysek ostřikovače

Příspěvek od lopuch » 06 úno 2009, 12:04

kdyz jsem si precetl celou diskuzi, hned jsem se rozhodl si je taky objednat..
Jakmile pojedu kolem Opla, provedu objednavku..

Nezkousel jste to nekdo "narvat" i do ostrikovaci na svetla? Mam tam jen zaslepky a v tomto pocasi se mi nechce kazdou pulhodinu zastavovat a cistit svetla, abych neco videl..
ASTRA H caravan 1.7CDTI

Oblíbené: http://www.skiparkcervenavoda.cz, http://www.snehoveradlice.eu, http://www.usporanafty.cz

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: POPIS::Nastavení trysek ostřikovače

Příspěvek od corsaczek » 06 úno 2009, 18:14

Tak ostřikovače světel se určitě dodělat dají, ale s tryskama o kterých de tu mluví to nemá nic společnýho.

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: POPIS::Nastavení trysek ostřikovače

Příspěvek od FerdaXXL » 12 úno 2009, 19:09

tak jsem to dnes okukoval a ten kliček by se mi možná taky trosku hodil ... ta jedna strana by chtela jemne doladit. Uz ma nekdo teh klic :lol:
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Odpovědět