Re: Jituky Oploj Astroj- :)

Odpovědět
Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Jituky Oploj Astroj- :)

Příspěvek od Frydex » 19 dub 2012, 21:21

Já vím kdo má.... Kubesmaurer na Gé fóru.. :mrgreen:
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Reklama
 

Uživatelský avatar
jituka
Příspěvky: 177
Registrován: 07 zář 2011, 22:35
Bydliště: Dražovice

Re: Jituky Oploj Astroj- :)

Příspěvek od jituka » 19 dub 2012, 21:22

ale tebe milosh nemyslím :) to jen že power2 mi nikdy nic nepochválí :) ale já vím že auto to ted tady mají dost, ale hold to chtěl už před 4 rokoma a hold to vyšlo až ted :) a zase na druhou stranu sme to nemuseli složitě lakovat :)

Uživatelský avatar
jituka
Příspěvky: 177
Registrován: 07 zář 2011, 22:35
Bydliště: Dražovice

Re: Jituky Oploj Astroj- :)

Příspěvek od jituka » 24 dub 2012, 18:10

Dneska jsem si konečně smazala servisní interval podle návodu který jsem tu našla....bylo na čase, pač už ,mě to nebavilo na to InSp koukat :) jsem to ale holka šikovná :D musím se pochválit sama když to nikdo jiný neudělá :)

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jituky Oploj Astroj- :)

Příspěvek od zralok » 24 dub 2012, 21:18

jituka píše:Vzhledem k tomu že mi končí na konci měsíce technická, tak jsem byla na prohlídce, pač jsem měla pocit že mi tam něco tluče, a zjistili sme že mám v ninži úplně tyčky řízení....takže hurá je vyměnit a šup aup na technickou. Ale chci se zeptat nevíte náhodou kde v Brně je slušná STK??
V bohunicích směr bosonohy, troubsko po levé straně - je tam i benzína s nejlevnějším benzínem . http://mapy.cz/s/3EQo. Sice jsem tam byl pouze když sem byl registrovat renaulta ale pán byl milej a přijemnej a dokonce mi vyjel s autem z garáže (jojo začátky a uzký vrata od garáže sem neměl rád)

Uživatelský avatar
jituka
Příspěvky: 177
Registrován: 07 zář 2011, 22:35
Bydliště: Dražovice

Re: Jituky Oploj Astroj- :)

Příspěvek od jituka » 28 dub 2012, 14:53

Tak už mám zase na dva roky klid, pač mám čestvou technickou....prošla s naprosto čistým štítem co ž je úplně super :) Byl to ale boj najít na poslední chvilku nějaké místo kde mi to udělají.....Byla jsem u nás ve Slavkově kde mi pán řekl, že tak njedřív za 2 hodiny a to když to dobře půjde. Klidně bych si aji počkala ale byla jsem tam v 10 a o půl 12 zavíraůi tak by na mě stejnak řada ani nedošla. A tak jsem si udělal alespon emise, ale s těma byl zase problém pak při technické, pač se pán přehlídl a napsal klasika vozidlo M1, ale problém je v tom že já mám N1....ale tak naštěstí to nebyl žádnej puntíčkář pán na technické a udělal mi ji :)

Uživatelský avatar
jituka
Příspěvky: 177
Registrován: 07 zář 2011, 22:35
Bydliště: Dražovice

Re: Jituky Oploj Astroj- :)

Příspěvek od jituka » 26 srp 2012, 20:37

Tak po dlouhé době zase tady....Astřička si ted dost užila....v dubnu do nás nacouval chlap s audinou a trošku mi pochroumal přední nárazník. Ale škoda skoro neviditelná, ale pro pojistnou událost dost zajímavá. :D V srpnu sem konečně dostala peníze a tak se za ně nechali nalakovat 5 dveře, protože byli pod lištou rezavé. Na předku se jen spravilo vedení nárazníku a podznačka pač jinak tam nic nebylo. Tak sme v neděli poskládali auto, umyli a konečně bylo celé krásné :) co se ale nestala, v neděli hned večer v práci mi ho nějaká píííííííííííííp odřela. Celý přední nárazník. Naštěstí sme ji dostihli a řešíme další pojistnou událost. :shock: No nemám já smůlu?? Tak čekáme jak se to dořeší, a sned budu mít pak zase hezký autíčko:) a když budeme v tom lakování předku tak přemýšlím jestli nenalakuju i mřížky mlhovek....no uvidíme uvidíme :)

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Jituky Oploj Astroj- :)

Příspěvek od power2 » 30 srp 2012, 19:26

"No risk
no fun"

dneska v 7 ráno u Lídlu v Brně - Slatině ;)

Uživatelský avatar
jituka
Příspěvky: 177
Registrován: 07 zář 2011, 22:35
Bydliště: Dražovice

Re: Jituky Oploj Astroj- :)

Příspěvek od jituka » 04 lis 2012, 16:00

Tak já ty voli co mě přehlížejí maprosto přitahuju.....v pátek jsem jela s přítelovou corsou a co se nestalo...na stopce do mě ze zadu najel chlap s octavii...jediiný štěstí že sme měli už přezuto na zimní a nasadili sme už i zimní nárazník...jinak by to bylo asi opravdu k naštvání.....no taka uvidíme co pak z toho bude....

Georga
Příspěvky: 80
Registrován: 11 bře 2012, 14:12
Bydliště: Plzeň

Re: Jituky Oploj Astroj- :)

Příspěvek od Georga » 04 lis 2012, 16:48

jak zimní nárazník? :shock:
clasic III car. 1.6

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Jituky Oploj Astroj- :)

Příspěvek od oblhut » 04 lis 2012, 17:41

No někdo dává zimní gumy,někdo i nárazníky :lol:
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Odpovědět