Opel Astra Caravan Classic III 1,6 85kW

Odpovědět
Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Opel Astra Caravan Classic III 1,6 85kW

Příspěvek od sauce » 23 říj 2010, 21:45

No koukám, že budeš mít skoro úplně totožné auto! :D Takže gratuluji k výběru! ;)

Jinak jak píše Vojta, jestli už není auto ve výrobě v továrně (prodejce vidí v online systému, v jaké fázi se auto právě nachází), tak objednávka by určitě měla jít změnit! Repro bys tam měl mít 7 kusů, pojí se to s CD30 MP3. Neuvažovals ještě taky nad "Optickou a osvětlovací sadou" (dešťový senzor, elektrochromatické zrcátko, auto světla)? Podle mě za relativně malý příplatek hodně komfortu... Je opravdu potřeba si tu výbavu dopředu pořádně rozmyslet, aby to pak člověka nemrzelo, něco se totiž potom taky nedá jednoduše dodělat, nebo se to nevyplatí. Já třeba vím, že mě by hrozně mrzelo, kdybych neměl všechna okna v elektrice...

Reklama
 

Uživatelský avatar
kalimero
Příspěvky: 9
Registrován: 23 zář 2010, 22:58

Re: Opel Astra Caravan Classic III 1,6 85kW

Příspěvek od kalimero » 24 říj 2010, 10:58

vojta píše:1200 eur za sadu bezpečnost? u nás stojí 20tis tj. cca 833 eur

nemusel sis objednávat sadu osvětlení protože tu automaticky dostaneš při objednávce alarmu...

jinak pokud neni auto vyrobený tak by mělo jít měnit objednávku, a to že se prodejci nechce tě přece nemusí zajímat, ty seš zákazník, ty platíš!!! lidi uvědomte si že nekupujete jídlo na víkend ale auto za dost peněz s kterym budete jezdit několik let...
Zdravim Vas

Na to ze k alarmu dostanem osvetlovaciu sadu ma predajca neupozornil .Takze ak je to tak tak mu pekne dakujem.
Inak pre porovnanie pozrite si SK cennik (z doplnkových vybav davaju oproti cenniku este cca 20% zlavu)

Takze podla tvojej rady mozno zavolam v pondelok predajcovi. Neviem ale zacinam mat pocit ze ESP a min 6 bagov by mal byt dnes u noveho auta standart. Najprv som vahal lebo potrebujem prachy aj na poistku a zimne gumy +elektrony na leto + uvazujem dat doplatok 544Eur na full zaruku 6 rokov.Vid link /Co si o tom myslite ?/

re:Optickou a osvětlovací sada - cital som ze auto svetla sa daju aktivovat aj potom , dazdovy sensor by mi skor prekazal. Zadne okna su u nas za 300E tolko za nich nedam .

http://www.opel.sk/cenniky/pdf/Astra-Cl ... cennik.pdf

http://web.opel.sk/pdf/opel-6-rokov-zaruka.pdf
Astru H Caravan (Classic III)
Motor: 1.6 85kW
Farba: Metalíza Panacotta

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Caravan Classic III 1,6 85kW

Příspěvek od vojta » 24 říj 2010, 11:21

jj muj názor je taky že esp a 6 báglů by měl bejt standard, u sedana bohužel 6 airbagů nejde objednat tak sem si objednal aspoň to ESP, jinak sem si dovolil udělat takovou srovnávací tabulku cen v čr a sk a vyznačil sem tam největší cenový rozdíly, kurz dle ČSOB (valuty, prodej)
Přílohy
czsk.png
czsk.png (6.98 KiB) Zobrazeno 4033 x
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
kalimero
Příspěvky: 9
Registrován: 23 zář 2010, 22:58

Re: Opel Astra Caravan Classic III 1,6 85kW

Příspěvek od kalimero » 24 říj 2010, 12:36

No podla toho to vychadza ze cesky importer vie ponuknut lepsie ceny ako nas. Asi sa u vas ople aj viac predavaju.
( myslim najme percentualny podiel na trhu , mnozstvom urcite).
Stretnut u nas H-ckovu astra nie je az tak bezne /tych starsich F/G tu samozrejme jazdi dost/
Astru H Caravan (Classic III)
Motor: 1.6 85kW
Farba: Metalíza Panacotta

Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Opel Astra Caravan Classic III 1,6 85kW

Příspěvek od sauce » 24 říj 2010, 12:59

kalimero píše: re:Optickou a osvětlovací sada - cital som ze auto svetla sa daju aktivovat aj potom , dazdovy sensor by mi skor prekazal. Zadne okna su u nas za 300E tolko za nich nedam .
Jestli myslíš jen denní svícení, tak to jo - jestli myslíš senzor světel (přepínač světel má polohu AUTO), tak to moc lehce dodělat nejde... U nás jsou zadní okna v elektrice ještě dražší, jak tak koukám do Vojtovy tabulky... :o
Ohledně té plné šestileté záruky nevím, osobně bych si ji nepřiplácel - nechtělo by se mi totiž jezdit tak dlouho na předražené pravidelné prohlídky a výměny oleje do značkového servisu... U dieselu je to něco jiného, tam bych o ní možná uvažoval.

Uživatelský avatar
kalimero
Příspěvky: 9
Registrován: 23 zář 2010, 22:58

Re: Opel Astra Caravan Classic III 1,6 85kW

Příspěvek od kalimero » 24 říj 2010, 14:38

S tym senzorom svietiel je to zrejme komfort navyse ale musim pozerat aj na obsah penazenky.
re zaruka
No ale ak nebudes chodit 6 rokov do origo servisu neprides aj o zakladnu 6 rocnu zaruku /motor,prevodovka,rozvodovka/ ????
uvedomujem so ze je to marketingovy tah ako si nas udrzat v origo servisoch za prehnane ceny a nakoniec to bude vyhodnejsie pre nich ako pre nas vodicov ale na druhej strane pri full zaruke 6 rokov by som nemal mat vacsie vydavky a kludny spanok /v spojeni s havarijnou/ .Mozno sa mylim.
Astru H Caravan (Classic III)
Motor: 1.6 85kW
Farba: Metalíza Panacotta

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Caravan Classic III 1,6 85kW

Příspěvek od Dalik » 28 říj 2010, 10:53

kalimero píše:uvedomujem so ze je to marketingovy tah ako si nas udrzat v origo servisoch za prehnane ceny a nakoniec to bude vyhodnejsie pre nich ako pre nas vodicov ale na druhej strane pri full zaruke 6 rokov by som nemal mat vacsie vydavky a kludny spanok.
Uvažovali jsme při koupi stejně a raději si doplatili tu komplet 6-letou. A to i přes to, že tolik nenalítám, ale člověk je prostě klidnější. A když by se opravdu něco drahýho zesralo, to by se pak člověk mlátil do hlavy, proč si za to tehdá nepřiplatil. Ta druhá možnost, že to člověk udělá a po 6 letech zjistí, že "zbytečně", je podle mě míň bolestivá jak ta předešlá.
Tak to vidím já.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Opel Astra Caravan Classic III 1,6 85kW

Příspěvek od milosh » 28 říj 2010, 13:27

souhlas,to je jako s havarijnim pojistenim,nestoji to malo ale kdyz se neco po... tak se to pak dost vyplati.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Caravan Classic III 1,6 85kW

Příspěvek od vojta » 28 říj 2010, 16:30

no pozor pánové, ono je taky otázka jestli reklamaci uznají, jedná se pouze o záruku na motor, převodovku, rozvodovku
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Caravan Classic III 1,6 85kW

Příspěvek od Dalik » 28 říj 2010, 16:42

vojta píše:
To samozřejmě ano,
jinak já mám tu prodlouženou rozšířenou, ne jen na to, co píšeš... http://www.opel.cz/content/dam/Opel/Eur ... zaruka.pdf

Odpovědět