Cluise: Astra H 1.4

Uživatelský avatar
danka
Příspěvky: 250
Registrován: 13 led 2011, 21:53
Bydliště: Bratislava

Re: Cluise: Astra H 1.4

Příspěvek od danka » 20 črc 2011, 19:34

kumace píše:Peknu dovolenku Cluise 8-) Niekedy snad na zahori na seba natrafime :). Ta rucna aj mne slabsie brzdi, musim si to dostelovat konecne.
dostelovanie nepomohlo, to mi uz otec skusal nastavit; bolo to len kratkodobe. musim s nou nieco urobit. ale to az v auguste, nakolko kamarat mechanik je na dovolenke :-)
MAZDA 3, G120, Titanium Flash, RT, 2014
ex Opel Astra H 1,4 16V 2005

Reklama
 

Uživatelský avatar
danka
Příspěvky: 250
Registrován: 13 led 2011, 21:53
Bydliště: Bratislava

Re: Cluise: Astra H 1.4

Příspěvek od danka » 20 črc 2011, 19:41

cluise píše:Danka: potom daj vedieť, čo bolo tej ručnej brzde, možno by sa to patrilo dať spraviť aj u mňa, než bude neskoro :) odomknuté celé auto mi naopak vyhovuje, nemusím sa stále vracať do auta s tým, že som niečo zabudol otvoriť. No u mňa až také tichučké nie je - hlavne na voľnobeh pri zohriatom motore to už riadne klepe, asi by to chcelo nové rozvody :x ... Ďakujem, dúfam že cesta aj dovolenka bude super. Len mám obavy, či sa tam naložíme, nakoľko so mnou idú samé dievčatá a do kufra sa toho predsa len veľa nezmestí :) Potom dám vedieť čo a ako .. :)
to, ze je otvorene auto mi nevadi, vadi mi, ze je otvorena palivova nadrz :x tie rozvody si daj urobit, nie je to sice najlacnejsie, ale uvidis, pomoze to ;) ja to uz mam za sebou :P a obcas rozmyslam na cervenej, ci mam zapnuty motor :lol: :lol:
to musis ratat s tym, ze dievcata chcu zobrat co najviac :mrgreen: :mrgreen: my s kamoskou, ked sme sli na par dni mimo BA, ani si predstavit nevies, ako to vyzeralo... ani spendlik by si do auta nenapchal :lol:
Daj vediet, ako si dopadol :-)
MAZDA 3, G120, Titanium Flash, RT, 2014
ex Opel Astra H 1,4 16V 2005

Uživatelský avatar
cluise
Příspěvky: 58
Registrován: 14 dub 2011, 13:58
Bydliště: Unín (Záhorie), prechodne Brno

Re: Cluise: Astra H 1.4

Příspěvek od cluise » 20 črc 2011, 20:38

Danka: a čo ti vadí na tej otvorenej nádrži? :mrgreen:

noo tie rozvody bude ozaj treba, ale momentálne na mňa doľahla finančná kríza, tak to bude musieť počkať .. :) koľko si mala najazdených keď si to robila? kto ti robil? a za koľko ?.. (rozvody samozrejme) :) už sa teším na ten pocit, keď nebudem o motore na križovatke vedieť ...

baby už dostali prísne pokyny ako sa zbaliť :) lebo keď im ich batožinu pretriedim ja, im to nebude stáť za to ..

Uživatelský avatar
danka
Příspěvky: 250
Registrován: 13 led 2011, 21:53
Bydliště: Bratislava

Re: Cluise: Astra H 1.4

Příspěvek od danka » 20 črc 2011, 20:50

cluise píše:Danka: a čo ti vadí na tej otvorenej nádrži? :mrgreen:

noo tie rozvody bude ozaj treba, ale momentálne na mňa doľahla finančná kríza, tak to bude musieť počkať .. :) koľko si mala najazdených keď si to robila? kto ti robil? a za koľko ?.. (rozvody samozrejme) :) už sa teším na ten pocit, keď nebudem o motore na križovatke vedieť ...

baby už dostali prísne pokyny ako sa zbaliť :) lebo keď im ich batožinu pretriedim ja, im to nebude stáť za to ..
jedno Ti poradim: nikdy netried babam batozinu :mrgreen: viem o com hovorim :mrgreen: potom Ty budes obvineny, ze to alebo hento nemaju...
rozvody ma stali nieco okolo 450€ vratane vodnej pumpy. cele mi menil jeden znamy, ktory je mechanikom.
blby pocit, ze ked mam otvorene auto, tak je aj nadrz; nikdy som o tom nepocula, zeby pri komplet otvorenom aute bola otvorena aj nadrz. ale uz som si na to zvykla.
MAZDA 3, G120, Titanium Flash, RT, 2014
ex Opel Astra H 1,4 16V 2005

Uživatelský avatar
cluise
Příspěvky: 58
Registrován: 14 dub 2011, 13:58
Bydliště: Unín (Záhorie), prechodne Brno

Re: Cluise: Astra H 1.4

Příspěvek od cluise » 20 črc 2011, 21:02

spravim to inak .. :) ja sa posadim, dam si kavicku a poviem, nech si to tam teda naukladaju .. budem to mat bez starosti a nebudem obvineny :)

no pekna palka za tie rozvody

a ked si to zamknes tlacidlom na stredovom panele, tak by sa to malo zamknut .. :) dokonca kamosovi (avsak v inom aute) sa automaticky kompletne uzamyka po rozbehnuti .. mozno by to islo doprogramovat (ale to len hadam, ak sa to uz riesilo tuna tak sa ospravedlnujem) ..

Uživatelský avatar
danka
Příspěvky: 250
Registrován: 13 led 2011, 21:53
Bydliště: Bratislava

Re: Cluise: Astra H 1.4

Příspěvek od danka » 20 črc 2011, 21:09

no to asi urobis najlepsie :idea: vyloz nohy a nech baby nakladaju... tak Ti nemoze nikto vynadat, ze si im nieco doma nechal :lol:

ved ja aj robievam tak, ze po nasadnuti do auta, auto zamykam z vnutra.

palka to je, ale vysledok... stoji za to.
MAZDA 3, G120, Titanium Flash, RT, 2014
ex Opel Astra H 1,4 16V 2005

Uživatelský avatar
cluise
Příspěvky: 58
Registrován: 14 dub 2011, 13:58
Bydliště: Unín (Záhorie), prechodne Brno

Re: Cluise: Astra H 1.4

Příspěvek od cluise » 03 srp 2011, 20:02

takze prinasam report z Chorvatska (Vodice) .. :) pocasie nebolo najidealnejsie, ale urcite lepsie ako panovalo na slovensku .. :)) naopak sme si to vynahradili dobrou partiou a zabavou :)

ale nakolko to je automobilove forum, tak pridam info hlavne z cesty .. :) celkovo najazdenych 2050 km pri spotrebe 6.9 litra a priemernej rychlosti 91km/h - jednalo sa o okresky v chorvatsku, dialnica - 110 - 160kmh a nejake to posuvanie sa v kolone (v chorvatsku rano) :) co sa tyka spotreby a celkovej funkcnosti auta spokojnost maximalna .. :) este som dolial ale 0.6 litra oleja .. isli sme cez madarsko po dialnici :)

len ten kufor bol nejako nadoraz :)
Přílohy
kufor pre dovolenkou.PNG

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Cluise: Astra H 1.4

Příspěvek od milosh » 03 srp 2011, 20:51

No hb na dvocu moc neni jak to vidim, dej naky foto auticka od more 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Kuči
Příspěvky: 197
Registrován: 04 úno 2011, 21:20
Bydliště: Praha

Re: Cluise: Astra H 1.4

Příspěvek od Kuči » 04 srp 2011, 14:29

Takhle jezdili známí s corsou B, ale měli ještě rakev :D
Astra Caravan 2.0Turbo 125kw

Uživatelský avatar
cluise
Příspěvky: 58
Registrován: 14 dub 2011, 13:58
Bydliště: Unín (Záhorie), prechodne Brno

Re: Cluise: Astra H 1.4

Příspěvek od cluise » 07 srp 2011, 21:02

milosh: tak bohuzial nejak mna to nenapadlo fotit auto .. :)

Odpovědět