Nedají se udržet otáčky motoru

Odpovědět
vincekosek
Příspěvky: 6
Registrován: 09 srp 2008, 13:27

Nedají se udržet otáčky motoru

Příspěvek od vincekosek » 14 črc 2010, 22:48

Nemáte někdo zkušenost s tímto: Mám astru 1,7cdti 74kW a při stání se nedají udržet otáčky motoru na hodnotě na kterou je zvýším.Příklad:přidám plyn a chci třeba udržet otáčky na třech tisících,jenomže otáčky motoru se začnou pomalu zvyšovat aniž bych dále šlapal na plynový pedál,malinko opravdu nepatrně pedál uvolním aby otáčky klesnuly,ty sice klesnou,ale až na volnoběh.Nemáte s tímto někdo nějakou zkušenost?

Reklama
 

martin1.9
Příspěvky: 81
Registrován: 24 srp 2009, 17:49
Bydliště: Semily

Re: Nedají se udržet otáčky motoru

Příspěvek od martin1.9 » 14 črc 2010, 22:53

Jo,to mi taky dělalo,ale u Gečka,nejvíc si užili na STK,při kontrole emisi.Neřešil jsem to a jezdí dodnes.
Astroun H Caravan 1.9 CDTi 74kw 2006

http://autoskijoring.msch.cz/

Uživatelský avatar
swabel
Příspěvky: 2166
Registrován: 14 čer 2009, 02:14
Bydliště: Tvrdošín - SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedají se udržet otáčky motoru

Příspěvek od swabel » 14 črc 2010, 22:59

Ten isty problem bol na Golfe 4 s 1,6 benzinovym motorom. Chlap ma poslal prec z emisnej kontroly, ze si to mam dat doporiadku. Prisiel som do Skodovky a tam mi mechanik povedal, ze to mam OK, ze to tieto 1,6 VAG motory proste robia, ze su tak skonstruovane... Tak mozno to bude nieco podobne aj v tvojom pripade.
Insignia ST A20DTH OPC Line AT + Chip, VECTRA C CARAVAN Z19DTH AT - ex, VECTRA C GTS Z19DTH AT - ex , Zafira B OPC - ex, Astra H Caravan OPC Line 2 - ex
Diagnostika GM MDI, pal. PC, SECURITY CODE, RADIO CODE, info@opel-shop.sk, +421 915850900 OPEL-SHOP.SK

vincekosek
Příspěvky: 6
Registrován: 09 srp 2008, 13:27

Nedají se udržet otáčky motoru

Příspěvek od vincekosek » 15 črc 2010, 21:20

Právě při měření emisí si s tím nevěděli rady,byli z toho dost vykolejení,nakonec se jim to teda povedlo a prošel jsem.Jen bych rád věděl,čím to může být.Při jízdě se to nijak neprojevuje,zkusím zajet na diagnostiku jestli něco odhalí.

Mazety
Příspěvky: 558
Registrován: 04 kvě 2008, 22:23
Bydliště: Praha

Re: Nedají se udržet otáčky motoru

Příspěvek od Mazety » 15 črc 2010, 21:27

vincekosek píše:Právě při měření emisí si s tím nevěděli rady,byli z toho dost vykolejení,nakonec se jim to teda povedlo a prošel jsem.Jen bych rád věděl,čím to může být.Při jízdě se to nijak neprojevuje,zkusím zajet na diagnostiku jestli něco odhalí.
to je divný, dízl se na emisích roštuje do omezovače, tak nechápu na co potřebujou udržet otáčky
EX Opel Astra H caravan

Odpovědět