Doporučte mobil

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Absinth
Příspěvky: 17
Registrován: 06 kvě 2012, 19:26
Bydliště: Hradec Králové

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od Absinth » 21 kvě 2012, 09:52

x-father:

Nemůžu tak úplně souhlasit.

Omezená délka záznamu bude dána pamětí telefonu ne?
Mobil v držáku ? myslím že každý mobil na foťák nahoře a držáky drží mobil zespodu či z boku, takže půjde jen o to vyzvednout foun výš. Nabíjení ano, třeba smartfouny mají mini USB kabel takže ti stačí jen píchnout do 12V takovej ten "sráč" co má výstup na Velký usb (cena 100kč +-) a pak jen kabel co většinou dostaneš k telefounu

Malá kamerka zas bude mít malou záznamovou kvalitu a a velikost paměti bude odvislá na velikosti Memory sticku. Vlastně netušíme na co on to chce natáčet a jak dlouho

Reklama
 

Uživatelský avatar
moulaj
Příspěvky: 69
Registrován: 09 říj 2009, 16:32
Bydliště: Terezín

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od moulaj » 22 kvě 2012, 18:54

Pánové,nezkoušel někdo toto?:http://mobilni-telefony.heureka.cz/huaw ... e/#section Zvlášť ta baterie a procesor vypadá zajímavě...
Opel Astra H,1,6 Twinport 77Kw,r.v.2004,

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od zralok » 22 kvě 2012, 18:58

Nechci tě nijak mistifikovat ale nevím proč je moda silných super silných procesorů v telfonech.. .. mám nokii N8 s 680MHz a pár MB RAM a telefon mi běží tak svižně že by i android záviděl.. Výsledek? Výdrž baterie 2x delší než u těch super výkonných telefonech . Určitě si nekupovat super nadupanej telefon když jeho výkon stejně nevyužiješ .. Jak říkám mužu poslouchat hudbu, být na netu, volat, točit, navigovat a telefon jde používat pořád a bez problému.. je to hlavně o systému který telefon vlastní

Uživatelský avatar
moulaj
Příspěvky: 69
Registrován: 09 říj 2009, 16:32
Bydliště: Terezín

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od moulaj » 22 kvě 2012, 19:14

No,já mám totiž už skoro dva roky HTC Wildfire a ten procesor 500 MHz už nestíhá nároky současných aplikací.Občas bych s ním s chutí švihnul :( Baterie sotva vydrží jeden den,podle vytížení.Ale tenkrát to byl hit...
Opel Astra H,1,6 Twinport 77Kw,r.v.2004,

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od zralok » 22 kvě 2012, 19:16

Tak si kup HTC HD Desire stojí cca 6 tisíc a budeš spokojenej .. sice je to trošku žrout ale velkej obraz a dost výkonu ti zaručí spokojenost dokonce nějaká verze androidu mu taktuje procesor na vyšší takt

Uživatelský avatar
moulaj
Příspěvky: 69
Registrován: 09 říj 2009, 16:32
Bydliště: Terezín

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od moulaj » 22 kvě 2012, 19:22

Nojo,ale HTC Desire má baterii 1230 mAh,to je z bláta do louže.A k tomu android 2.2. a displej 4,3,to asi nehrozí...
Opel Astra H,1,6 Twinport 77Kw,r.v.2004,

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od power2 » 22 kvě 2012, 19:27

Ty to bereš jen ze stránky zvyšování taktu CPU/GPU. Vzhledem k zmenšování tranzistorů v čipech mají i menší spotřebu. Třeba takovej Cortex A9 může mit stejnou spotřebu, jako některej x let starej procesor s desetinovým taktem

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od zralok » 22 kvě 2012, 19:30

moulaj píše:Nojo,ale HTC Desire má baterii 1230 mAh,to je z bláta do louže.A k tomu android 2.2. a displej 4,3,to asi nehrozí...
Nojo ale android se dá pořád vylepšovat ..

Power2: Já dotoho zase takto nevidím, ale je mi jasny že se to určitě tímto směrem uchyluje ale stejně nevím proč si kupovat telefon výkonej pomalu jak desktop PC když to stejně vůbec nevyužiju :D

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od power2 » 22 kvě 2012, 19:33

Tetefony zdaleka nedosahujou výkonu stolních pc;) Mit stejnej takt hodin neznamená stejnej výkon. Výpočetní výkon se počítá ve FLOPS (FLoating-point OPerations per Second)

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od x-father » 22 kvě 2012, 19:42

Absinth píše:x-father:

Nemůžu tak úplně souhlasit.

Omezená délk.........
JJ. Zalezi jak mas velkou kartu. Nektery telefony maj na pevno vnitrni pamet a basta (iPhony atd...).

Mobil v drzaku... ja mam drzak specielne na muj tel s pevnou nohou a presto se diky vaze telefon trepe. Navic zaznamove zarizeni musi byt kvuli rozhledu z auta nekde nahore a mit mobil v drzaku nahore u zrcatka je dost divny a prekazi to vyhledu. Uz sem to zkousel, takze vim o cem mluvim.

Co se tyka nabijeni, tak budes potrebovat kvalitni nabijecku, jinak behem nahravani zaznamu bude odber vetsi nez kolik bude dodavat nabijecka. Aspon tak se to chova me se "sráčem" za stovku.

Navic to blokuje telefon pro dalsi vyuziti. Ja poustim Waze behem jizdy. Muze to bezet na pozadi, ale odber proudu bude enormni a nabijecka to mozna neutahne ani kvalitni.

A to hlavni je, ze system, ktery nefunguje vzdy a sam od sebe je na nic. Ja mam kamerku nahore u zrcatka na stalo. Dotazeny napajeni strechou a spousti a ukoncuje nahravani sama v zavislosti na bezicim motoru.

Nez jsem presel na pevnou instalaci, tak jsem nandaval a sundaval rucne pred a po jizde. Vedlo to jen k tomu, ze diky tomu vopruzu s nandavanim jsem na to casto kaslal, protoze sem jel jen kratkou trasu. No a po tom co me parkrat nekdo nedal prednost a ja zrovna nenatacel jsem si rekl, ze to musi byt udelane tak, aby to tocilo vzdy a samo.

Odpovědět