Doporučte mobil

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Absinth
Příspěvky: 17
Registrován: 06 kvě 2012, 19:26
Bydliště: Hradec Králové

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od Absinth » 20 kvě 2012, 11:12

Hola.

Tak jak pise zralok s tim natacenim.

budes li natacet neco delsiho je treba pamatovat na volbu kvality ono treba 10 sekundove full hd video ma klidne 40mb

co se tyce mobilu tak za me nokia se symbianem neeee! s woknama me taky nenadchla. celkove nokia neee neb nejsou moc stabilni a je u nich velka poruchovost

za me android a samsung s1 bo s2 mas li penez nazbyt tak s3 nebo nejake HTC

vyhni se samsung galaxy W nebo xperia mini.

kdyz poridis android napis budu mit pto tebe skvelou navigaci sygic for android ;-)

Reklama
 

milans
Příspěvky: 374
Registrován: 28 čer 2008, 13:19
Bydliště: SK-BN/TN

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od milans » 20 kvě 2012, 17:08

Mam uz druhu Nokia E52 a lepsi klasicky mobil som este nemal. Vydrz telefonu je na nezaplatenie. Takze za seba mozem povedat, ze pre moje potreby je symbian OK. Asi aj preto, ze telefon pouzivam hlavne ako telefon + nejake funkcie navyse, napr. SMS, kalendar, poznamky, net a Nokia mapy.
Opel Astra J ST 1,4T 103kw LPG ( A14NET ), 12/2013
Opel Astra H, hatchback, 1,9 CDTi, 88 kw, Z19DT, r.v. 3/2006

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od Westler » 20 kvě 2012, 18:14

Tak nakonec jsem vzal HTC One V. One S jeste nemeli (vracena cela dodavka z CR, protoze se jim loupal povrch). Galaxy SII je super, ale je uz prilis velky. Nedovedu si predstavit tu SIII, to je tak do kanoe kdyz vam vypadne z ruky padlo ;) Navic plast Samsungu na dotek neni zrovna prijemny. Srovnaval jsem v prodejne maketu HTC One V s beznym kouskem Galaxy SII a i ta maketa byla mnohem prijemnejsi na omak nez Samsung.

Co se tyka HTC One V, neni to zadny blesk, ale na zadne vaznejsi nedostatky jsem nenarazil. Na webu se da brouzdat celkem svizne, akorat ten jejich vestaveny prohlizec je naprd, 10s se seka a az potom jede plynule. Opera nastesti slape jak hodiny, vc. flashe, takze jsem spokojen. Prozatimni vydrz 2dny, ale dost si s telefonem hraju, takze predpokladam ze pri trose snahy nebude problem 3-4dny (bez dat. pripojeni) dosahnout v pripade potreby.
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

colli
Příspěvky: 637
Registrován: 03 lis 2010, 20:42

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od colli » 20 kvě 2012, 18:31

Samsung Galaxy S2 nebo S3 8-)
BLACK GTC Irmscher Grill//Remus Exhaust

www.izoperfekta.cz Hydroizolace střech,jezírek..atd..

Absinth
Příspěvky: 17
Registrován: 06 kvě 2012, 19:26
Bydliště: Hradec Králové

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od Absinth » 20 kvě 2012, 19:31

Symbian už je v dnešní době mrtvá platforma, podpora nové apps nic... proto nokiáci už montujou do telefonů wokna.

Nokia ovi mapy byly jediný mapy díky nimž jsme se na cestě ztratily...

Já když si vybíral telefon tak sem řešil HTC sensation a S2, na dotek mi to přišlo stejný , jenže sensa má spoustu věcí špatně (třeba konektor na sluchátka na boku -> chcete li mít telefon v obalu nelze u toho poslouchat třeba písničky)

Na co obal? inu kdo si koupí telefon za 10,000 a výše nechce aby se mu poškrábal nebo rozbil při prvním pádu

Samsungy galaxy série S 1,2,3 mají výhodu v SUPER amoled displayi (nejsou jedinný co ho maj ) což je oproti TFT skok o několik generací. Další volbou může být galaxy nexus , ale série S2 se prostě povedla 8-)

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od pueblo » 20 kvě 2012, 20:59

Pořídil jsem si SONY Xperia "S" a jsem spokojenej. Zatím běží na Androidu 2.4, ale co nevidět bude upgrade na A4 ;)
Je neskutečně rychlej, displej s Baravia Engine má úžasný barvy a skvěle ostrý zobrazení 8-)

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od Westler » 20 kvě 2012, 23:55

Absinth: Amoled neni uz davno vyhoda. Barvy ma strasne prepaleny (ano, na oko hezky, ale to je tak vsechno) a ma mnohem vetsi spotrebu energie nez IPS, zvlast kdyz zobrazuje svetlou barvu. u Amoledu taky casem dochazi k degradaci barev... (pri porovnani Galaxy SII novej vs. rok starej byl rozdil v barvach videt).
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

Absinth
Příspěvky: 17
Registrován: 06 kvě 2012, 19:26
Bydliště: Hradec Králové

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od Absinth » 21 kvě 2012, 09:14

Westler: Tak S2ku už budu mít tak k tomu roku, jestli narazím na někoho kdo má nějakou novou S2ku určitě porovnám.zatím ale osobně nepozoruju nějaké nedostatky.

Spotřeba energie displaye ? tak nejvíc žere podsvícení , samotný display má spotřebu baterie jen pár %, to víc baterky sežere OS Android , pokud máš hodně podsvícení tak je to bestie hladové ale zas nemám problém se zobrazením, i na přímým slunci lze něco vidět oproti TFT kde není vidět nic, nebo jedeš li v autě a máš na mobilu navigaci a navigaci v držáku na okně když dost zvýšíš jas tak prostě vidíš.

Ono je třeba si uvědomit že všecky tyhle nový mobily jsou spotřební zboží ... Není to jako stará 3310 co by vydržela nukleární válku :arrow:

Nicméně až budu mít možnost porovnám třeba kamarád má S1čku a jeho brácha S2ku oboje má rozdílný věk. tak mrknu 8-)

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od Westler » 21 kvě 2012, 09:42

Absinth: Jojo, kde jsou ty doby co mobily vydrzely 10 dnu na jedno nabiti :mrgreen:

Jinak co se tyka TFT na slunci, tak zrovna vcera jsem fotil (mobilem) venku na primym slunicku a uplne v pohode :D V predchazejicim mobilu jsem mel Amoled a subjektivne bych rekl ze jsou na tom s citelnosti na slunicku velmi podobne.
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte mobil

Příspěvek od x-father » 21 kvě 2012, 09:44

Aplikace blackbox bude na nic. Omezena delka zaznamu, nutnost mit nejak naaranzovanej mobil v drzaku. Bude to zrat baterku, takze na nabijecce. Pokazde to tam nandat a sundat bude takovej vopruz, ze bych to teda nechtel.

Nejlepsi je koupit kamerku do auta. Co nejmensi, aby se dala nainstalovat nekam nahoru k zrcatku na stalo. Napajeni zapojit nekam kde se spina po startu a je to uplne bezudrzbove a automaticke.

Odpovědět