Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět

Jakou značku byste si vybrali:

Opel Zafira
34
79%
Chevrolet Orlando
9
21%
 
Celkem hlasů: 43

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od milosh » 02 zář 2012, 19:01

Me se prave ty hranaty auta libej, a z boku ty maly okynka to proste nema chybu.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od hombre_71 » 02 zář 2012, 19:10

včera jsem v Brně konečně viděl černé Orlando na pořádných velkých kolech a je to paráda. Dokonce majitel přemýšlel jako já a tak zlatý kříž na přední masce a zadní chromovaná lišta byly potažený karbonovou fólií. Auto vypadalo opravdu drsně.

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od oblhut » 02 zář 2012, 19:11

Milouši ale jestli chceš velký rodinný auto,tak to ten rýžojed uvnitř rozhodně není :mrgreen:
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od milosh » 02 zář 2012, 19:45

A kolikrat jsi v nem jel?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od oblhut » 02 zář 2012, 19:50

Nejel jsem v něm,ale prolezl jsem si ho důkladně,nikdy nehodnotím něco,co jsem viděl jen na obrázku ;)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od milosh » 02 zář 2012, 19:58

A v cem myslis mensi? Zvenci stejny, vepredu mista hafo, vzadu taky, na 6 a 7 jsem nesedel ale neprijde mi ze by se tam deti nevesly ;)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 1507
Registrován: 19 dub 2010, 20:56
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od Oťas » 02 zář 2012, 20:03

Děti bych rozhodně na 6 a 7 sedadlo nedával...... :shock:
Astra H 1.9CDTI Enjoy 88kW / 280Nm kombi, nyní 104,3kW / 321Nm, Bi-xenon, bez DPF, EGR-OFF - teda přiškrcen...
OP-COM k dispozici
Astra G 1.6 16V hatchback,xenon,EGR-OFF

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od milosh » 02 zář 2012, 20:16

A kde si myslite vsichni ze ty deti sedi kdyz se jede nekam dal a v aute jsou treba 4 dospely? Pochybuju ze by 2-metrovej chlap nebo korpulentni babinka chteli jet dal jak 100km na zadnich sedadlech. Znam x lidi kteri maji male deti a ty se vzdy dohaduji kdo bude sedet vzadu na tech "mini" sedackach. Jiny vyznam 7-mi mistneho vozu nechapu, pak samozrejme staci obyc kombik ;)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od oblhut » 02 zář 2012, 20:33

Tak třeba kufr je menší,navíc mělkej,na zadních sedadlech je mín místa a na 6-7 to není žádná hitparáda už v Zafiře,ve své jsem na nich seděl zkusmo asi 50km a děkuju,to je opravdu jen na nějakej nouzovej převoz.V Orlandu jsem jak říkám nejel,ale i na těch v kufru jsem seděl a tam je to děs běs a to nejsem žádnej čahoun, mám 179cm.Podívej ono je to těžký,snažím se být objektivní,ale mě se to auto nelíbí a to je pak těžký.Zafira má ale taky svoje mouchy,pro mě největší je zoufalej nedostatek odkládacích prostor,auto jak kráva,kastlík u spolujezdce a jinak prd,do kapes ve dveřích dáš max.lehce jetou roličku hajzlpapíru,celá tam vleze až když ju lehce vytuníš zmáčknutím :mrgreen: ,do loketky dáš tak žvejky nebo TicTac a tím končíš.Výhled přes A sloupek taky není buhví co,ale to je u aut typu MPV běžný.Celkově jsem tím chtěl říct,že určitě neprosazuju Zafiru jen proto že ju mám,mě se líbí různý auta napříč celou nabídkou trhu,jen v porovnání s Orlandem je u mě jasnej vítěz.Co člověk to originál a názor,to je stará věc.A navíc si myslím,že ve finále se stejně rozhodneš sám s maminou,což je rozhodně nejrozumnější,my si tady můžem kecat co chceme,já bych si teda určitě nekupoval nic na základě nějakýho hlasování,max bych se nechal poradit nějaký detaily,ale celek rozhodně ne ;)
A s těma dětma vzadu s Tebou souhlasím,však už jsem o tom psal,je to jak s tou chůzí do obchodu pro rohlíky ;)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od milosh » 02 zář 2012, 20:47

Jasny beru tvy nazory (obcas) :mrgreen: ;) i kdyz jsem "beran" :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět