Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od beavis » 28 dub 2010, 08:30

Jak uz sem nekde psal, v zivote to neni jen o konich, ale o umeni ridice! Samozrejme bych u Astry bral taky vic jak jen 105 koniku, ale staci mi ze jedu nekam dal a uz nadavam jaky to kokoti se pohybujou na silnicich. Bud jedou 80 km/h nebo s plazej jeste pomalejs. Hruza. Kdyz se tak clovek nad tim provozem zamysli, tak kazdej musi uznat ze kdyby chtel jezdit predpisove, tak tech 100 koni bohate staci. Hodne casto je mi k smichu, kdyz vidim ty masery, ktery se tahnou s 2 tunovou X5kou a myslej si jaky sou kingove. Staci jizda po okrskach a sem mu za zadkem, nedej boze ho predjizdim protoze ani nevi co ty jeho 2 tuny umej :roll:
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Reklama
 

Haczek
Příspěvky: 126
Registrován: 28 črc 2009, 10:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od Haczek » 28 dub 2010, 09:19

Koukám jak reptáte na malé nedostatky Aster. Na co máte šikovné české ruce?!

Kelímek není kam dát? -řešení: existuje pěkný držák od BMW 1 (třídvířko) určený na středovou konzoli v černé barvě nahoře pochromovaný, že pěkně ladí v interiéru. Je vyklopený směrem ke spolujezdci a připevňuje se šroubkama napevno. Cena držáku u BMW 1000kč

Filtr PDF - v Bystřici nad Pernštejnem je firma která jej za 6000kč odřeže a přeprogramuje jednotku

poblikávajicí Bixenon AFL při stání (popřípadě jeho zasekávání) - o víkendu jsem ho rozebral, odlomil spodní držák a je po problémů s zasekáváním a navíc poblikáváním

1,5litrová flaška - perfekně vleze naležato mezi bok sedadla a dveře (já osobně si dávám ke dveřím 2litrovku a i v GTC se při 186cm výšce z ní v pohodě napiji při řízení)

a na závady Aster je zde RomanK a Vojta, kteří si s nima poradí za rozumné peníze, než značkový servis který si s něma za nerozumné peníze neporadí.... :mrgreen:


Co mně na astře vadí, je pouze to, že okolo silnic je málo pěkných stopařek... :mrgreen:
Astra GTC 1,9 (110kW)

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od vojta » 28 dub 2010, 09:33

jakej držák si ulomil? tim poblikáváním myslíš jak se klepou?
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Haczek
Příspěvky: 126
Registrován: 28 črc 2009, 10:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od Haczek » 28 dub 2010, 09:58

vojta píše:jakej držák si ulomil? tim poblikáváním myslíš jak se klepou?
dělali mně problém oba světlomety

-levý začal v cca září stávkovat a přestal se cca každou desátou jízdu natáčet doleva-doprava, na palubce pak blikala nepříjemná kontrolka. Roman mně sehnal nový světlomet (nechápu že sehnal nový za tak dobrou cenu -tedy jsem nic neřešil a okamžitě jej koupil aniž bych to řešil opravou) (tento a ani ten předešlý levý světlomet nepobliká-neklepe při stání).

-pravý světlomet poblikával při stání (klepal se nahoru dolu), v cca prosinci začal světlomet občas stávkovat (zaseknutím se dolů po nastartování -pohyb doprava doleva byl v pohodě). Problém se zhoršoval a svítil víc k zemi než než rovně. S Romanem jsme to "kuchali" a zkoušelo se zda to není kabeláží, motorkem atd... Nakonec Roman zjistil že je to zachytáváním se v přidržovacím plastovém držáčku paraboly (dole je jeden plastový držáček, nahoře jsou dva pantíkové držáčky motorku naklápění nahoru-dolu). Tento držáček se namazal, srovnal a problém byl na 14dní odstraněn. Bohužel začal opět parabolu zasekávat. Chtěl jsem jej trošku srovnat a bohužel je vyroben z "křehkého" plastu -rupl... Světlomet zapadl jakoby dolu -myslel jsem si že mám vyděláno.... Po namontování jej však motorek vytáhl nahoru a dokáže jej udržet. Od nědele jsem najezdil cca 600km + x*startoval a zatím vše ok -navíc při stání zmizelo to známe klepání co zde více lidí popisovalo. :)
Astra GTC 1,9 (110kW)

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od corsaczek » 28 dub 2010, 10:55

Haczek: máš foto jak ten držák pití vypadá v Astře?
Mě se celkem líbí ten originál, viz příloha. Cena by měla být asi kolem 600,-, může to někdo prověřit?

EDIT: přidána fotka BMW držáku, vypadá suprově!
Přílohy
Screen shot 2010-04-28 at 10.58.31 AM.png
cd51-4p.jpg

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od vojta » 28 dub 2010, 11:31

mělo by to bejt 196324 za 536kč

v epc se píše že je to pro vozy se systémem open&start ale já to mam ve vanu odjakživa a open&start nemám
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od milosh » 28 dub 2010, 11:42

A nevadi tomu loketka? Moc mista tam po jeji montazi uz nezbyde aby pak ten kelimek nebyl nakrivo.

Nemuzu si pomoct, to jste vsichni takovi dodrzovaci pitneho rezimu? Kdyz mam chut na kafe zastavim si a v klidu si ho vypiju a ne ho chlemtat za jizdy a bat se ze budu mit dvoubarevny kalhoty v lepsim pripade kdyz se poleju :D
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od vojta » 28 dub 2010, 11:50

vozím v tom běžně 0,5litrů mcdonald kelímek a vadí pouze brčko a rád se napiju i za jízdy a v poho, doprdele nesmíte bejt tak pohodlný a přece nebudu vybírat auto podle toho jestli mam kam dát nějaký zbytečný harampádí
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od milosh » 28 dub 2010, 11:53

Vojto tak nahod foto jak to vypada s tou loketkou a ja to objednam asi, dik.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od beavis » 28 dub 2010, 11:58

vojta píše:vozím v tom běžně 0,5litrů mcdonald kelímek a vadí pouze brčko a rád se napiju i za jízdy a v poho, doprdele nesmíte bejt tak pohodlný a přece nebudu vybírat auto podle toho jestli mam kam dát nějaký zbytečný harampádí
Tak tak, musim s Vojtou jen a jen souhlasit. Obcas lidi resej slusny picoviny :lol:
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Odpovědět