Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Stan.
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 pro 2010, 18:58
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Stan. » 20 bře 2012, 21:14

Pouze drobnost pro Žraloka, pokud se toho dožijeme, tak všichni zestárneme a budem v důchodovém věku!!! Proto jako perličku chci dát příspěvek. Bývalý kolega z práce, podotýkám věk 65 roků!!! Zastaven hlídkou Policie ČR, za vysokou rychlost 175km/hod. na motorce, silnice 1třídy rovinka. Tuto rychlost měl s manželkou v tandemu na zadním sedadle. Při kontrole byla policie trochu v šoku, spíše předpokládala nižší věk provinilce. Pouze pro informaci, abychom se nedivili, že nám senioří občas mohou ukázat záda a nebudem poukazovat, že nerozeznají OP od ŘJ. Podotýkám, že je bezpředmětná diskuze o věku, jelikož je rozborem dokázáno, že nejvíce nehod má na svědomí skupina řidičů ve věku 20-30 roků. Trochu tolerance do dnešního provozu neuškodí, ať je to žena nebo muž. Každý se můžeme dopustit i nevědomky nějakého prohřešku, proto jezdit předvídavě a ohleduplně.
Astra H Z16XEP HB 10/2006 / Astra F X16SZ HB 5/1993

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 20 bře 2012, 21:43

To je dobre, to je skoro poklona dostat pokutu za rychlost v tom veku :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 20 bře 2012, 21:58

Ale Stane, neber to jako utok na duchodce. Já rád posloucham duchodce. Mají super příhody a já bych to poslouchal pořád:)) (sem divnej 8-) ) Ale prostě mě dostalo, že v originálním servise kde je vše drahé tam bylo tolik starších lidí a nikdo mladej! Jinak ja proti duchodcum nic nemam, pokud mají řidičák tak at řídí ja jim to neberu. A to víš že já dělám chyby a pořád! Naposled jsem omezil při vyjíždění na hlavní! Ale taky jsem se slušně omluvil a dokonce jsem otevřel okýnko a mávl jsem na něj rukou :))

Stan.
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 pro 2010, 18:58
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Stan. » 21 bře 2012, 11:12

Žralok sorry, omlouvám se že jsem to špatně pochopil. Pro vyjasnění proč jsi viděl tolik důchodců, tak mě to vysvětlil kolega s tou motorkou. Koupil si také novou Toyotu, jelikož jej již nebaví válet se stále pod autem a něco opavovat a natírat již zrezivělé. Navíc hromadu starších lidí si proto kupuje nové auto, které by jim mělo vydržet již do konce. V dnešní době častých podvodů sázejí své úspory raději na jistotu, než aby koupili nějaký navoněný šrot. Spíše nyní začíná fenomen, agresivita mladých paniček za volantem. Již o tom mluvili i v televizi. Sám mám trochu zkušenost, když mě při vyjíždění z pakoviště u Marketu jedna taková odřela nárazník. Chlap co to viděl, jí řekl, že by mohla nechat alespoň lístek. Bohužel dostal tak sprostě vynadáno, že zůstal v šoku a ani si zapamatoval číslo. Další případ mě říkal známý, že mladá panička otevřela tak zprudka dveře, že mu udělala prohlubeň do dveří. Když jí řekl, že by mohla dávat trochu pozor, tak mu odvětila, dědku aby jsi se kvůli tomu neposral. Jó potom se řekne něžné pohlaví. Pouze na doplnění, policajt se mu ještě omlouval, že musí dát důchodci takovou pokutu (2000kč a nějaké bodíky), tak musí nyní sekat latinu když má to nové auto, aby si mohl zajezdit.
Astra H Z16XEP HB 10/2006 / Astra F X16SZ HB 5/1993

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 21 bře 2012, 11:54

Dit včera ve zprávách bylo, že nějaká asijská ženská vystupovala s auta a při otvírání dveří bouchla pánovi (postaršímu) do dveří a potom při vyndavaní děcka znova. Tak pán se snažil paní upozornit nato aby byla šetrnější když otvírá dvěře. Ale!! Pán jí chtěl ukázat jak má správně otvírat dveře atd.. no jenže paní si to asi špatně vysvětlila (protože jí chytl za ruku) a pána zažalovala za napdení. Prej jí lámal ruce a mlátil atd.. Tomu pánovi hrozí trest 2 roky za omezování svobody! A ted mi někdo vysvětlete co to kurva je! člověk si chrání majetek na který si těžko vydělá a přijede šikmooká řekne pár slov a je vymalováno :x :x

Uživatelský avatar
jour
Příspěvky: 657
Registrován: 26 říj 2010, 14:17
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od jour » 21 bře 2012, 15:28

dnes som bol na obhliadke v servise kde vytahuju drobne preliaciny. je to jeden chlapik s 25 rocnymi skusenostami. cenovy odhad 80 EUR, ale je to jedno, lebo ta ajtak zaplati poistovna . takze buduci tyzden tam idem, vraj to spravi na nepoznanie, tak som zvedavy. ma dobre referencie. som rad ze to nemusim dat menit a striekat
Melanie - Astra Classic III. 5-dv. A16XER

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od power2 » 21 bře 2012, 20:36

A já vyměnil vzducháč a objednal nový brzdy 8-)

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 22 bře 2012, 00:55

Teď jsem přijel z práce, na noční neobvykle brzo. Silnice byly úplně prázdné, takže pravidelnou cestu domů jsem si proměnil v menší rychlostní zkoušku. Pár zatáček po sobě s pěkným povrchem a přesně trefeným apexem mi příjemně zakončily den :D

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Samothe » 22 bře 2012, 18:46

huráá přezuto :)

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Frydex » 22 bře 2012, 21:42

8-)
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Odpovědět