Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od oblhut » 04 úno 2012, 16:46

Ale jo,každý má právo na svůj názor,takže klidně mě do toho pytle přihod,nemám s tím problém :D
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Reklama
 

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 04 úno 2012, 16:51

Věřím, že třeba ty jsi ta vyjímka, co si kamionem nekompenzuje pidiego, nechová se jako hovado a přemýšlí. Ale bohužel je vám absolutní menšina :(

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 04 úno 2012, 16:58

Můj bratránek je kamionak, já sním jezdil 2 měsíce a ti co na ně nadavají tak vůbec netuší jak tadle práce je psychicky náročná ! To že celý den sedí v kabině je možná to jediné výhodné a ani to ne.. unava je horší než vypadá . Ale to je asi tak všechno, hromady papírování, hromady stresu protože kdekoliv nakladají tam vás zdržují a váš plán se rozpadá a musíte porušovat přestávky a přejíždět dobu kterou mužete jet. Tím pádem se navaluje další stres z toho že vás chytí a budete platit nehorázný pokuty. Další stres z vedení protože pokud nestíháte tak ste zase špatní je vy a vy.. A ne každej kamionak je prase.. je jich hodně co ma v kamionu nasráno a smrdí to tam jak v prasečinci (to mluvim o polácích a ukrajincích) ale jinak je taky velká většina slušných kamionaku co mají rodiny a živí je. Nikdo se vůbec nekouká nato že tam vás zdrželi s nakládkou protože sou neschopní prostě za všechno zodpovídáte vy.. A to nemluvím otom že jste furt někde v prdeli a musíte pracovat, stačí dojet do německa v sobotu o prázdninách a máte po prdeli protože je tam zákaz kamionů.. Všechno je jen proti těmdle lidem a oni rozhodně nemají lehkou práci. A potom už je tu jen oddíl lidí motoristů v osobácích co prostě nechápou že ten velikej stroj zvládá neuvěřitelný i stím člověkem. Prostě to že se předjíždějí na dálnicích a sou to "brzdy" provozu se musí hodit za hlavu jelikož bez nich bychom třeba například neměli naše Opli protože ty se většinou dováží na kamionech. Oni dělají svoji práci jako policie a další a prostě se je naučte chápat a ne naně nadávat... http://www.autoweb.cz/ridici-naucte-se- ... y-kamionu/ zde je krásný článek!

Ale taky existuje pár exotů co jezdí bez řidičáků atd atd... ale to je tak všude prostě :))

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od oblhut » 04 úno 2012, 17:10

Chlapi,zastavte tu debatu zavčasu,nebo tady bude nehorázná a naprosto zbytečná hádka ;)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 04 úno 2012, 17:12

Myslíš? :) byla tu debata o policii a taky to bylo v pořádku :D

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 04 úno 2012, 17:14

Kamioňáci jsou u mě v pohodě. Já mám problém neházet do jednoho pytle řidiče BMW :evil:

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od zralok » 04 úno 2012, 17:15

Nerez: mě spíš poslední dobou přijdou horší v řidiči v Audi :))

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od oblhut » 04 úno 2012, 17:17

Já vím,ta dopadla docela dobře,naštěstí.Ale tohle je ožehavý téma,protože vím že Nás nenávidí snad 80% lidí.Dělám to už 16 let a vím o tom docela dost,koneckonců napsal jsi to celkem výstižně.Ovšem ta debata se zvrhne tím směrem,že Fandovi se stalo tohle,Tondovi tamto,prostě je to zbytečný.Já nemám potřebu se obhajovat,mám tu práci i po těch letech rád a snažím se ju dělat dobře a poctivě,to je asi tak vše,co k tomu můžu říct ;)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Juray » 04 úno 2012, 17:21

Nebo to jít řešit sem - https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewto ... dky#p54452
tady je to opravdu už OT ;)

colli
Příspěvky: 637
Registrován: 03 lis 2010, 20:42

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od colli » 04 úno 2012, 17:26

BMW nebo Audi to je jedno, ale vždycky chtějí závodit :D
BLACK GTC Irmscher Grill//Remus Exhaust

www.izoperfekta.cz Hydroizolace střech,jezírek..atd..

Odpovědět