Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomax
Příspěvky: 198
Registrován: 19 led 2011, 14:12

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od tomax » 02 úno 2012, 11:31

Mikal: nikoliv... napr. zde, doporucuju studovat

Jocker: hmm, tak s tou maskou by to chtelo neco udelat, nejak to prekryt... zkusil jsem googlovat, ale asi to bude muset byt samovyroba ;)
Opel Astra H hatchback 1.6 Twinport 77kw
Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo 143kW (ex)
Opel Astra H Caravan 1.9 CDTI Cosmo 88kW (ex)

Reklama
 

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od emvee » 02 úno 2012, 12:20

tomax: palec nahoru za šíření osvěty ;-)
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Mikal
Příspěvky: 18
Registrován: 21 zář 2011, 08:52

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Mikal » 02 úno 2012, 12:39

Díky.
teď jen v případě potřeby se z nich nepoto a všechno v klidu směřovat do toho řízení.

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 02 úno 2012, 13:04

emvee píše:Nerez: Jenže ve správním máš možnost se aspoň bránit, a jak zkušenosti ukazují, většinou velmi úspěšně. Co zmůžeš na místě?
To jistě ano. Ale někdy to oprvadu nemá cenu. I když vím, že to lidi zkouší. Maník jel na 50tce 75 km/h, fotka jak víno a on chtěl do správního. I když tam ležela fotka, oznámení s vyplněním všech náležitostí co je třeba, tak pána nenapadlo nic lepšího, než říct:jí sem to neřídil. Tak dostal maximální pálku :mrgreen:

Uživatelský avatar
tomax
Příspěvky: 198
Registrován: 19 led 2011, 14:12

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od tomax » 02 úno 2012, 13:59

Nerez: a ohrozoval nekoho? zpusobil nejakou nehodu? omezil nekoho na te silnici? byl naplnem materialni aspekt prestupku?? jako ja na padestatce taky porad nejezdim 50... obcas 30, obcas 80...

kdyby radeji policajti hlidali blinkry a lidi co mi strkaj cumak do zadku - jenze z toho se nesypou lehce penize a spatne se to dokazuje ze :!:
Opel Astra H hatchback 1.6 Twinport 77kw
Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo 143kW (ex)
Opel Astra H Caravan 1.9 CDTI Cosmo 88kW (ex)

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 02 úno 2012, 14:18

Hele, jet 75 v místě, kde jsou přechody kde chodí denně stovky lidí z vysoké školy mi stačí na to, aby pán dostal co si dle zákona zaslouží. Nemám s tím nejmenší problém. To, že v konkrétním případě nikoho neohrozil neznamená, že se tak se tak nemůže stát příště. Teď si bude dávat bacha, protože ještě jednou a řidičák půjde do čistírny.
Jinak máš pravdu, proč by Policajti dělali něco, co se špatně dokazuje, postaví se za jejich tvrzení zákon, nebo snad úřednící ve správním řízení? Ne, celou jejich práci shodí ze stolu. Tak mi řekni, proč by to dělali?

Uživatelský avatar
martini
Příspěvky: 707
Registrován: 07 srp 2009, 22:14
Bydliště: Karvina

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od martini » 02 úno 2012, 14:39

zdar kluci,chci se zeptat dnes rano cesta do prace -20 C odpoledne -12 C to uz jsem si od pondelka celkem zvykl,ale ted odpoledne pri zpatecni ceste mi palubak hlasi REMOTE CONTROL BATERRY co to je ?hodnoty stavu baterie i dobijeni jsou OK podle palubaku :| baterie bezudrzbova
astra h Z 16XEP Twinport n JOY 2004 SPORT OP-COM XENONY AFL

Uživatelský avatar
tomax
Příspěvky: 198
Registrován: 19 led 2011, 14:12

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od tomax » 02 úno 2012, 14:41

Nerez: proc by to delali? protoze jste si dali na auta "pomahat a chranit"? protoze policie ma zvysovat bezpecnost provozu? jako kdyz nekdo projede vedle skoly, kde nikdo neni, tak asi nikoho neohrozi... stejne tak o prazdninach, vedle skoly jezdit 30 a merit tam je opravdu logicke...

pokud v dobe prestupku nebyl nikdo, koho by mohl ohrozit, at si jede klidne 75... stejne tak na dalnici, kdyz me nekdo predjede 160, at si jede... jenze kdyz se mi nekdo lepi na auto = ohrozuje me a s tim se prece policie nebude zabyvat. mas pravdu, proc by policie mela delat svoji praci, kdyz misto toho muze sikanovat lidi a mit za to easy money... jako promin, ale prezentujes to jakoze si vybirate jen veci, z kterejch mate penize

policie nebyla ustavena aby vybirala pokuty, to je sekundarni nastroj jak "motivovat" ridice... jenze dneska ma verejnost pocit, ze policie pracuje proto, aby vybirala pokuty a ty sam to rikas (vybirate si veci, ze kterych neco kapne). obzvlaste, kdyz se setavuji policejni rozpocty, tak uz se pocita, kolik se vybere na pokutach ;)
Opel Astra H hatchback 1.6 Twinport 77kw
Opel Astra J Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo 143kW (ex)
Opel Astra H Caravan 1.9 CDTI Cosmo 88kW (ex)

Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Nerez » 02 úno 2012, 15:06

My jsme si na auta Pomahat a chránit nedali, to pozor. To si dal pan Langer a neptal se nikoho, zda se nam to libi nebo ne. Všechny policajty to moto pěkně se*e, protože každej blb vždy při jakékoliv příležirosti argumentuje "však vy my mate pomahat a chranit"
Myslíš, že ve městě jako je Olomouc u vysoké školy jako je Univerzita Palackého v odpolední době nikdo nebude? Ještě když vedle ní je tramvajový ostrůvek s přechodem pro chodce.
Jinak vidíš to všechno jen z pohledu jak to chceš vidět. Vžíj se do situace policajtů. Třikrát oznámíš přestupek, třikrát jej úřednící shodí ze stolu. Budeš to dělat dál? Pochybuji...
Pokud mi stát dá do rukou pravomoce a prostředky, abych mohl všechny přestupky mít jak zadokumentovat a potom oznámit do správního, kde by byly vyřešeny a ne smeteny ze stolu, budu jedině rád. Ale na to není vůle ani peníze

Uživatelský avatar
Apikkk
Příspěvky: 374
Registrován: 16 srp 2009, 11:17
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Apikkk » 02 úno 2012, 15:12

Bejt tebou, tak se zde nebudu prezentovat jako četník, nikdo je nemá rád a nikdo nepochopí jejich práci!
Astra H Caravan, 1,9 CDTi 110KW, r.v. 2006

Odpovědět