Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
libca
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2010, 17:24
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od libca » 27 dub 2010, 21:42

Já shledávám obrovské mínus v nemožnosti řadit zpátečku okamžitě po vyšlápnutí spojky (jen u některých motorizací, jak jsem se zde dozvěděl), jinak to vyluzuje velmi nelibé zvuky. Dále by se hodila nějaká ta menší odkládací plocha mezi předními sedadly, asi to budu řešit opěrkou, jen co budou penízky.
Chybí mi otevírání kufru od řidiče.
Taky se mi moc nelíbí spotřeba, která by u tak nového auta s malým objemem mohla být trošku jinde. Také mi nepřijde moc dobrá, již zmíněná absence ukazatele teploty motoru přímo u budíků. A v poslední řadě se mi pořád posunuje ta posr*** gumová podložka pod nohama a jen čekám, kdy se mi o ni zasekne spojka :evil: . Jinak je to zatím celkem fajn autíčko. ;)
Opel Astra H 1.4 16V, r.v. 04/2008
Naše Astra 1.4, 2008

Reklama
 

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od Kesi » 27 dub 2010, 22:00

To nemáš na kobercoch fixáciu? Ešte som Hčko bez toho nevidel.

Mne vadí asi len klakson (díít škoda 120) :D
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od corsaczek » 27 dub 2010, 22:11

Tak já myslím, že plno problémů je řešitelných, aspoň částečně (viz cvrčci, který jsou mmch snad ve všech značkách aut). Z těch "neřešitelných":
- chybí mi držák nápojů, to něco na konci středový konzole nepočítám, i když se prodává redukce, do který asi půjdu... Ale jsem nucen používat univerzální držák od Meka, kterej nesnáším
- chybí mi 6ka, na dálnici auto tím pádem dost řve a zbytečně víc žere

Toť vše co mi napadá.

Jo ještě k držáku 1.5l lahví - v Octávce sem to měl, používal a dokonce sem byl schopnej se za jízdy i napít, takže pro mě fajn věc, kterou mít nemusím, ale pokud by byla, proč ne...

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od corsaczek » 27 dub 2010, 22:15

libca píše:Taky se mi moc nelíbí spotřeba, která by u tak nového auta s malým objemem mohla být trošku jinde.
Vlastně sis sám odpověděl - malý obsah u velkého auta rozhodně neznamená malou spotřebu - možná pokud pojedeš po rovině konstatních 90, tak malý objem oceníš. Ale při zrychlování, městský jízdě je to spíš handicap - musíš víc a dýl přišlápnout plyn, abys auto rozjel, takže spotřeba stoupá.

Uživatelský avatar
schumak
Příspěvky: 180
Registrován: 20 říj 2009, 16:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od schumak » 27 dub 2010, 22:23

mě nechybí a nevadí asi snad nic, jinak do popelníku se mi krásně vleze mobil, který propojím s BT handsfree a do dveří se mi povedlo dát i kelímek od coly z McD 0,5l. jinak jak tu píšete že máte problém s průběhem motoru že je líný že netáhne, bubny vzadu, atd... nechápu proč jste si teda vybrali takovou motorizaci... ja mám 1,9 CDTi 88kW a jsem nadmíru spokojený, super zátah, 6ti kvalt, takže dálnice v pohodě, vzadu mám elektriku takže taky no problem... to že jsou v palubce cvrčci, je taky fajn aspoň nejezdím sám :lol: Jediné co mě sem tam štve je DPF filtr... tohle který píp ekolog vymyslel, žádná kontrolka že se čistí, poznám to až z nárustu aktuální spotřeby, většinou se spustí když mám dojezd 40km, nesmí se často přerušovat, takže to co se ušetřilo na emisích během jízdy se pak během čištění stejně vypustí do vzduchu... takže nevím no.

Každopádně poměr cena / výbava nemá konkurenci (z aut německé výroby)... 8-)
Astra G caravan 1,6 16V 74kW - bejvalka
6x Astra H Caravan 74 - 92kW CDTI,
Zafira B, 1,7 CDTI 81kW, 7 míst,
Astra J S.T., 2,0 CDTI, 121kW,
Insignia ST (Facelift), 2,0CDTI 143kW, OPC line
Vivaro B, 1,6CDTI 103kW, 9 míst
www.rentalcarsczech.eu/nase-vozy/

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od corsaczek » 27 dub 2010, 22:26

schumak píše:jinak jak tu píšete že máte problém s průběhem motoru že je líný že netáhne, bubny vzadu, atd... nechápu proč jste si teda vybrali takovou motorizaci...
8-)

Uživatelský avatar
schumak
Příspěvky: 180
Registrován: 20 říj 2009, 16:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od schumak » 27 dub 2010, 22:31

na kobercích je třeba prostřihnout díru na fixační kolíky v podlaze a já mám ješte zastrčnou část gumového kobrce pod podběh, na odložení nohy, a drží mi to na místě jak přibité... jinak ještě k těm novinářům... někdy mě fakt rozesmějí jaké napíšou zápory u super auta, a nemyslím jen Opely, jednou jsem se dočetl u Nissanu 370Z že má malý kufr a jen stísněný prostor pro zadní místa... hergot takové auto si asi nekupuju proto abych vozil rodinku na výlety nebo k moři... je to auto na volný čas, jen tak se jet projet vzít kartu a klíče od auta a maximálně přítelkyni, manželku, stopařku... a oni tam napíšou toto... :lol: :lol: :lol:

z 1,5l flašky se napiju v pohodě i v caravanu a i v géčku jsem tak pil a v pohodě. opřu ji vždy ke spolujezdcovu sedadlu a tunel mezi sedadly a pěkně tam drží a nikomu nezavazí... a i když manželka usne tak si ji v klidu podám a nevzbudím ji.
Astra G caravan 1,6 16V 74kW - bejvalka
6x Astra H Caravan 74 - 92kW CDTI,
Zafira B, 1,7 CDTI 81kW, 7 míst,
Astra J S.T., 2,0 CDTI, 121kW,
Insignia ST (Facelift), 2,0CDTI 143kW, OPC line
Vivaro B, 1,6CDTI 103kW, 9 míst
www.rentalcarsczech.eu/nase-vozy/

majkp
Příspěvky: 156
Registrován: 20 pro 2008, 23:41
Bydliště: Praha

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od majkp » 28 dub 2010, 07:20

corsaczek píše:
schumak píše:jinak jak tu píšete že máte problém s průběhem motoru že je líný že netáhne, bubny vzadu, atd... nechápu proč jste si teda vybrali takovou motorizaci...
8-)
Jako sorry panove chytrolini, ale to na co sem si stezoval je vam rozhodne nedojde na testovaci jizde pred koupi vozu. Pokud teda nejste profici. Ja zas nechci tvrdit ze je ten motor linej, to vubec ne.. :) Jen nikde nejsou (aspon sem nikde nenasel) na webu Opelu ani jinych webech zadny grafy prubehu vykonu a krouticiho momentu pro jednotlive motory. Kdyby to nekde meli, asi bych vzal jinej motor. Asi se jednou nastvu a vemu to na brzdu a pak mozna nekam na ten chiptuning. Ale zas mi to nevadi natolik abych kvuli tomu auto poslal zase do sveta... 8-)

Uživatelský avatar
Fila78
Příspěvky: 332
Registrován: 27 dub 2009, 20:10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od Fila78 » 28 dub 2010, 07:52

Tak ka mam 1.6 a nijak so nestezuji. Jasne neni to zavodni, ale spatne nejede. Kdyz se vytoci tak jede dobre. Navic jezdim hlavne mesto a tam to bohate staci. Dost citit to je kdyz se hapne klima. S tim jsem ale pocital. Dalky jezim tak 4 za rok. Skoda te 6 ale i tak Astricku miluji.
Astra H Caravan Elegance 1,6 77 kW

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Co se vám na háčku nelíbí? Co vám na háčku vadí?

Příspěvek od corsaczek » 28 dub 2010, 08:16

majkp píše:
corsaczek píše:
schumak píše:jinak jak tu píšete že máte problém s průběhem motoru že je líný že netáhne, bubny vzadu, atd... nechápu proč jste si teda vybrali takovou motorizaci...
8-)
Jako sorry panove chytrolini, ale to na co sem si stezoval je vam rozhodne nedojde na testovaci jizde pred koupi vozu. Pokud teda nejste profici. Ja zas nechci tvrdit ze je ten motor linej, to vubec ne.. :) Jen nikde nejsou (aspon sem nikde nenasel) na webu Opelu ani jinych webech zadny grafy prubehu vykonu a krouticiho momentu pro jednotlive motory. Kdyby to nekde meli, asi bych vzal jinej motor. Asi se jednou nastvu a vemu to na brzdu a pak mozna nekam na ten chiptuning. Ale zas mi to nevadi natolik abych kvuli tomu auto poslal zase do sveta... 8-)
Já to určitě nevztahoval na tebe, nemyslim si, že naftových 125 koní je líný auto!

Odpovědět