Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Pepino_GH » 27 čer 2011, 15:10

V noci návrat z Chorvatska, objízdná trasa ok.. Malá časová ztráta, ale větší jsme měli v motorestu při čekání na oběd.. :|

Při zpáteční cestě byl nějaký problém na dálnici nebo přechodu HR / SLO. Třetí sjezd před hranicí to honili na starou přes Krapinu. Některé pouštěli na dálnici, manželka nadávala, proč má jet po starý, ale když pak při jízdě po souběžné komunikaci zjistila, že dálnice stojí od posledního sjezdu až po přechod, byl klid. Místo na Gruškovje jsme to ještě v HR vzali po třetí třídě směr Trakoščan a cca po 5 km odbočili na Ptuj. Zase třetí třída, chorvatský přechod o jednom celníkovi, na SLO straně dva.. Odbaveni jsme byli za 5 minut.. Cesty pěkné, nerozbité.. Ne jako u nás..
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 27 čer 2011, 16:21

Pepino no hlavne ze jsi v pohode zase zpet.

Nebyl jste nekdo v Bulharsku autem? Tusim ze Otas co kolego? Manzelky tetka tam ted je a prej tam kde jsou je to super, piscita plaz dost metru melka od brehu takze i pro deti dobre, ale uz to je o dost dal nez CHRV, letadlo by asi bylo lepsi, a pujcit auto na miste taky snad neni problem.

Jen pro info na kolik vyjde to Chorvatsko? Kamos byl pred rokem chlubil se jak se vesli do 20t za 12dni pobytu ale to tam snad jedli pastiky jako po revoluci kdyz se zacinalo jezdit do zahranici. 2 dospely, jedno 4lety dite a a jeden vw v dyzlu a automatu 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 1507
Registrován: 19 dub 2010, 20:56
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Oťas » 27 čer 2011, 16:47

miloshi....teď jsme v Montenegro za 14150Kč (klimatizovaný dvoulůžko s telkou a internetem) na 12 nocí s polopenzí v menším rodinným hotýlku + si připočti palivo. Porce jídla jsou tak velký, že když to sníme, tak jen funíme..... :lol:
Jinak Bulharsko máme sjetý 2x a taky super. Hlevně kolem Černomorce a níž jsou malý nepřelidněný plážičky. V těch velkých turistických lokalitách se nám nelíbilo, je to hotel na hotelu a přeplněný pláže.....
Než jsme odjeli, tak se vráitl kolega z HR a žádná láce to nebyla.... :(
Jen doplním, že jezdíme těsně před sezónou nebo těsně po, kdy je ještě na jihu teplo.
Naposledy upravil(a) Oťas dne 27 čer 2011, 17:25, celkem upraveno 1 x.
Astra H 1.9CDTI Enjoy 88kW / 280Nm kombi, nyní 104,3kW / 321Nm, Bi-xenon, bez DPF, EGR-OFF - teda přiškrcen...
OP-COM k dispozici
Astra G 1.6 16V hatchback,xenon,EGR-OFF

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 27 čer 2011, 16:57

Diky, proberem u piva nekdy lokality 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 1507
Registrován: 19 dub 2010, 20:56
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Oťas » 27 čer 2011, 17:29

8-) ...se můžeš zastavit u nás a ukážu ti fotky z různých míst, ať jsi v obraze ... HR, Bul, Mn, Srbsko, Kosovo......co budeš chtít..... :lol:
Astra H 1.9CDTI Enjoy 88kW / 280Nm kombi, nyní 104,3kW / 321Nm, Bi-xenon, bez DPF, EGR-OFF - teda přiškrcen...
OP-COM k dispozici
Astra G 1.6 16V hatchback,xenon,EGR-OFF

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 27 čer 2011, 17:42

Diky, nejdrive za rok to je aktualni a hlavne mame 2 maly deti, takze pozadavky asi budou trosku jiny oproti tem tvym ;)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od beavis » 27 čer 2011, 20:58

My jsme byli vloni v Chorvatsku. Jeli jsme tam pres Alpy z jiznich Cech. Po prijezdu jsme skoncili na ostrovu Krk, tam jsme 2 noci prespali a jeli dal podel pobrezi na jih a zakotvili jsme ve Starim Gradu. Vsude jsme jeli na "blint". Nic jsme zamluvernyho nemeli. Sehnat ubytovani neni problem, cili jsme si v klidku vybrali kde budem bydlet. Cena za ubytovani byla luxusnich 35 E za 3 lidi 8-) Jinak nez jsme prejeli hranice CZ-A, tak jsem vymenil v Ceskych Velenicich u vietnamcu za 10000 Kc, cili z toho bylo cca 400 E a jelo se. Za to jsme byli u more 7 dni, neco malo jsme si uvarili, neco projedli u restauracich,..... i kdyz on si clovek v Chorvatsku moc nevybere :D Jinak benzin + dalnici jsem platil zvlast. Cili resume, pokud clovek chce, neni Chorvatsko zase tak drahy jak vypada ;)
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Kesi » 28 čer 2011, 19:28

No dnes to nebolo z Hckom, ale boli sme na vylete po ostrove Kos na Suzuki Jimni. Perfekne pocasie, stabilne jasna obloha a vsade pritomne slnko. Ospravedlnujem sa za pravopis. Anglicko/Grecka klavesnica :D
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 28 čer 2011, 20:49

Dnes jsem byl u nas v Usti jako kazdy tyden bruslit a vedle parkovala pani se Zafirou, sympaticka byla o to vic ze mela benzin :mrgreen: (zdravim Olbhuta)

Tak jsem ji hned dal letacek naseho fora tak jsem zvedav kdy dorazi 8-) Jak to vidim nase dalsi auto bude zafira, fakt super kocar. Kdyz to tak vidim moc lidi o tom nasem webu nevi, kor majitele zafir, nechcete nekdo poslat letacky abychom rozsirili rady clenu?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Pepino_GH » 28 čer 2011, 22:54

Miloši, Zafira je parádní kočár.. Nechápu, proč jsem se já blbec vrátil od Záfy k Astře a už vůbec nechápu trotly, co jí označují za stěhovák a jiný nesmysly.. :lol: :lol:


A po pár letech ji chtějí.. :| :|
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Odpovědět