Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 11 led 2013, 17:37

mně dali před rokem 180 000,-

Reklama
 

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Samothe » 11 led 2013, 17:41

nj před rokem, škoda, že ty ceny jdou tak strašně rychle dolů, hlavně co šlo do oběhu nové gtc

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 11 led 2013, 17:54

a sladas má ještě slabší výbavu a motor, to asi moc nedostane

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od sladas opc » 11 led 2013, 18:29

zatim neni jeste jasne zda to bude totalka jeste to prej budou resit udajne to ale hrozi..jinak dle papiru ma moje auto hodnotu 120 tisic
Opel Astra OPC

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Samothe » 11 led 2013, 19:46

doufám, že to dáš do kupy a budeš s ní jezdit dál, byla by jí škoda 8-)

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od sladas opc » 11 led 2013, 20:38

tak ja ji urcite chci zpet,ono se ani tak moc nestalo proto me zarazi ta volba totalni havarky..kdyz nikde ani nic na karoserii neni hnuteho,proste to cele nejak nechapu..
Opel Astra OPC

Uživatelský avatar
destroyer_svk
Příspěvky: 687
Registrován: 08 úno 2011, 21:22
Bydliště: Galanta - SVK

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od destroyer_svk » 11 led 2013, 21:15

sladas opc píše:
milosh píše:Jakou mas?
pojistovnu mam uniqua..na aute je najeto nejakych 104 tisic km..nechi zas kupovat neco jineho a zadluzovat se jelikoz na funglovku nemam a penize z pojistovny bych videl na nejakou almuznu myslim ze tak 60-70 tisic a i to se mozna jeste pletu..me jen nejde do hlavy jak se muze uvazovat o talni skode kdyz auto vypadalo v pohode a bylo plne pojizdne..
Cele je to o tom,ze pri PU vacsieho rozsahu ked je predpoklad vacsej skody,poistovna vzdy rata s totalnou skodou.Aj obhliadkar Ti musel predpokladam zaznacit do protokolu ze pred vykonanim opravy je nutne kontaktovat poistovnu.Je to z toho dovodu ze poistovna ma kazdy model ohodnoteny v tabulkach,na zaklade veku,vybavy a kilometrov.
Hranica totalnej skody je vzdy individualna - najcastejsie 70 - 90 % z tej danej hodnoty.To znamena ze ak ma v case nehody auto (podla poistovne) hodnotu 4000 € a totalna skoda by bola pri 80 %, tak ak naklady na opravu dosiahnu 3200 € tak je to totalka.Ta percentualna hodnota nemusi byt uplne smerodajna.Moze byt ze aj pri 3000 € by to bola totalka.To je velmi individualne.Ak servis vie od poistovne do akej sumy sa moze zmestit,tak by boli hlupi aby to bola kvoli nim totalka.Lebo potrebuju opravit a zarobit ... a zasa poistovni je ekonomickejsie to vyhlasit za totalku.
Astra H Caravan Cosmo 1,9 CDTI OPC Look
VW Golf Variant VII 1,4 TSI DSG Highline
Škoda Octavia III 2,0 TDI DSG Elegance - ex
Škoda Felicia 1,3 GLX

Uživatelský avatar
Radoš92
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: 18 led 2009, 17:55
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Radoš92 » 12 led 2013, 00:38

Jak koukám, tak Zafiry B dost vydrží, tahle http://suchen.mobile.de/auto-inserat/op ... res=EXPORT má najeto 571.000 Km. :D Síla, ten volant, podlaha, je to vidět. Ale sloužila dobře asi.
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER

Předchozí: Opel Astra G 1.8|X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi|Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC|Z20LET
Předchozí: Opel Astra G 2.0 Di|X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4|Z14XE

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od sladas opc » 12 led 2013, 10:04

destroyer_svk píše:
sladas opc píše:
milosh píše:Jakou mas?
pojistovnu mam uniqua..na aute je najeto nejakych 104 tisic km..nechi zas kupovat neco jineho a zadluzovat se jelikoz na funglovku nemam a penize z pojistovny bych videl na nejakou almuznu myslim ze tak 60-70 tisic a i to se mozna jeste pletu..me jen nejde do hlavy jak se muze uvazovat o talni skode kdyz auto vypadalo v pohode a bylo plne pojizdne..
Cele je to o tom,ze pri PU vacsieho rozsahu ked je predpoklad vacsej skody,poistovna vzdy rata s totalnou skodou.Aj obhliadkar Ti musel predpokladam zaznacit do protokolu ze pred vykonanim opravy je nutne kontaktovat poistovnu.Je to z toho dovodu ze poistovna ma kazdy model ohodnoteny v tabulkach,na zaklade veku,vybavy a kilometrov.
Hranica totalnej skody je vzdy individualna - najcastejsie 70 - 90 % z tej danej hodnoty.To znamena ze ak ma v case nehody auto (podla poistovne) hodnotu 4000 € a totalna skoda by bola pri 80 %, tak ak naklady na opravu dosiahnu 3200 € tak je to totalka.Ta percentualna hodnota nemusi byt uplne smerodajna.Moze byt ze aj pri 3000 € by to bola totalka.To je velmi individualne.Ak servis vie od poistovne do akej sumy sa moze zmestit,tak by boli hlupi aby to bola kvoli nim totalka.Lebo potrebuju opravit a zarobit ... a zasa poistovni je ekonomickejsie to vyhlasit za totalku.

chtel jsem to rozpoctem jelikoz delam v autokelly a dily jako chladice atd bych mel za hubicku jen bych chtel origo naraznik a kopotu to bych sehnal treba v opelu ale to mi zamitli tak jsem to odvezl do liberce do opela vic jsem neresil..za dva dny jsem mel doma papir od pojistovny ze oprava se musi vejit do 120 tisic jinakl ze totalka,nemel jsem vubec strach nebot jsem si v pohode myslel ze opel se do nejakych 70 tisic vejde ale me volali a mluvili trosku jinak chladic klimy treba v kelly stoji nejakych 6 tisic a je to kvalita behr nebo nissens ale v opelu chladic klimy stoji 18 tisic-nechapu to ...
Opel Astra OPC

astros
Příspěvky: 177
Registrován: 03 zář 2012, 20:21

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od astros » 12 led 2013, 14:24

sladas opc píše:... chladic klimy treba v kelly stoji nejakych 6 tisic a je to kvalita behr nebo nissens ale v opelu chladic klimy stoji 18 tisic-nechapu to ...
Normálka. Oplu stačí predať jeden a kelly ich musí predať minimálne 10, aby dosiahli rovnaký zisk ;)

Odpovědět