Pokec o čemkoliv a OT

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nerez
Příspěvky: 1885
Registrován: 20 úno 2011, 15:37
Bydliště: Haná

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Nerez » 30 dub 2012, 16:33

http://www.auto.cz/nejhorsich-20-aut-po ... ildu-66662

19. místo Zafira B. Ono je tam stejně těch Opelů nějak moc, i když VW taky. Němcům asi moc nevoní domací značky :?

Reklama
 

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od zralok » 02 kvě 2012, 12:29

Za dva dny začíná mistroství světa v ledním hokeji. Kdo je fanda a bude mít vlaječku na autě ? :D Já rozhodně jestli jí teda najdu :lol:

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Samothe » 02 kvě 2012, 19:29

to asi ne, ale fandit rozhodně budu 8-)

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od vencator » 02 kvě 2012, 19:40

Ja fanda jsem, ale ty vlajecky jak se pridelavaj na okno me pripadaj hrozne stupidni (samozrejme nemam nic proti lidem co si je tam daj aby nebyl flame :D). Zaclo to tusim pri MS ve fotbale v nemecku....

A hlavne si nedokazu tu jizdu predstavit kdyz me tam bude porad neco pleskat....
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od Juray » 02 kvě 2012, 22:09

Já vlaječku vyštrachám, mám na dřevěným klacíku, loni jsem ji taky vozil;) tu přidělávací na okno jsem loni nesehnal

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od zralok » 02 kvě 2012, 22:51

Vlaječka nikde nepleská ani oni člověk neví, akorát jsem jí moc nevěřil ale bezproblému zvládne 130km/h

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od zralok » 03 kvě 2012, 10:45

http://www.bystrcnik.cz/wp-content/uploads/P8201430.jpg

přátelé, jako člověk co moc dobře zná pravidla silničního provozu, mě asi před měsícem překvapila tato nově umístěná značka u nás v Bystrci!

Jedná se o značku "Průjezd zakázan"
Jelikož za touto značkou se nachází parkoviště je zcela nesmyslné aby fungovala uplně stejně jako "Zákaz vjezdu"
Proto by mě zajímaly rozdíly mezi "Průjezd zakázan" a "Zákaz vjezdu".
Bohužel jsem se o této značce nikde nedotečtl v zákoníku takže se zeptám Vás, nejlépe četníků!
Moje teorie je taková, že značka "Průjezd zakázan" slouží k tomu aby lidé neprojížděli celou délku silnice až k další křižovatce ale pouze vjeli do této části a zaparkovali na parkovišti. Pokud se mýlím tak bych byl rád kdyby mi to někdo vysvětlil!

Jde hlavně oto že ti čů*aci měšťáci tam z toho živí rodiny jelikož mnoho lidí tam vybírají pouze za to že tam vjeli, ale neprojeli to! Tak kdyby se to stalo i mě abych mohl správně argumentovat! (Je pravda že já to kolikrát projíždím protože je to docela dobrá zkratka ale pšššst :D)

PS: ted mě napadlo, kdybych v půlce zastavil vypnul motor a poté zase nastartoval a jel dále, tak by se nejednalo o průjezd ale o výjezd ne? :lol:

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od vencator » 03 kvě 2012, 10:52

Takovy znacky se davaj presne proto aby si to lidi nezkracovali postrannima ulickama. V hradci jich je plno tech znacek hlavne okolo problemovych mist hlavnich tahu. Pokud tam vjedes a nekde zastavis na parkovisti, tak to muzes, ale pokud jen projedes tak platis.... kdyz te chytej :D vetsinou je dobry zjistit si napr cislo baraku co tam je, a rict ze si byl treba u babicky a ze to byl ten a ten barak a ten a ten vchod ;-) ovsem pokud te nevidej celou dobu co tou ulici jedes...
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od zralok » 03 kvě 2012, 10:57

Tam je výhoda že to je dokopce a do zatáčky takže nikdy nemužeš vidět na druhej konec.. :D a ta žlutá budova je to parkoviště, takže tam taky nevidí jestli si tam parkoval nebo si to projel teoreticky stačí říct že si stál na parkovišti je blbost aby stáli uprostřed někde, jelikož to by si škodili sami sobě :D Já bych tam dal radši retardéry. Tam je totiž hrozné uzká silnice a sotva se tam vlezou dvě auta vedle sebe a taky je tam velkej provoz kočárů a maminek nehorjší natom je to že tam lidi jezdí jak magoři ! Já když už teda projíždím tak si dávám majzla .. ale dělám to opravdu jen v případu nouze když spěchám jelikož ta zkratka fakt nemá chybu :D

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: pokec o čemkoliv a OT

Příspěvek od power2 » 04 kvě 2012, 18:55

Dneska sem se málem posral. Du si po chodníku a přímo na mě začlo letět otočený auto na boudu, do kterýho vrazil týpek z boku z "dej přednost v jízdě"
Přílohy
20120504_165855.jpg

Odpovědět