Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Tereza » 18 dub 2010, 16:02

corsaczek píše:1600,-?????
Jj, Praha je skvělý město :(.
pekki píše:Ekologicka likvidace starejch gum? Ja prezouval sluzebak, sjete zimaky sem tam nechal ani sem se neptal, a prezuti stalo necelych 1000kc v Bestdrive. Ja myslim ze pneuservis musi odebirat gumy zdarma. V brne pred kazdym pneuservisem Bestdrive stoji velky kontik na sjete gumy.
Jasně, je to zdarma, ale jen když sis tam koupil gumy nový, což sme nekoupili. Když sis přitáhl vlastní, tak si účtujou ekologickou likvidaci. Chtěli mi to dát na hezkej ksicht, ale nakonec mi to ta ženská naúčtovala :(. Napadlo mě to, že to odvezu jinam, ale takový prase, abych to házela někam do škarpy nejsem a nemám čas to někam vozit, tak jsem to tam nechala a přístě už tam nepojedu.
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Reklama
 

majkp
Příspěvky: 156
Registrován: 20 pro 2008, 23:41
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od majkp » 18 dub 2010, 18:47

Kdyz hodis stary gumy v Praze nekde do sbernyho dvora, zaplatis rozhodne min, okolo 25Kc/kus, tusim.

Uživatelský avatar
david.tomko
Příspěvky: 191
Registrován: 15 úno 2009, 17:52
Bydliště: Litvínov

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od david.tomko » 18 dub 2010, 18:55

Tak já jsem včera konečně vyměnil přední kotouče a desky, za hodinku hotovo. A to jsem to musel absolvovat na opeláckým heveru :-).
Opel Astra H Caravan N-Joy 1,6 Twinport

Uživatelský avatar
tlumex
Příspěvky: 299
Registrován: 20 pro 2009, 21:15
Bydliště: u Českých Budějovic

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od tlumex » 18 dub 2010, 19:01

david.tomko píše:Tak já jsem včera konečně vyměnil přední kotouče a desky, za hodinku hotovo. A to jsem to musel absolvovat na opeláckým heveru :-).
no ten Opláckej hever je fakt stabilní, včera jsem nemohl stáhnout jedno kolo při přezouvání kvůli rzi a rozhoupal jsem celý auto, takže to nakonec jistil hever na kolečkách,
u kámoše

jinak dneska jsem vyměnil seriovou houkačku za "šneka"
Astra Caravan Enjoy 1.7 CDTi , 74 kW , Z17DTH

Uživatelský avatar
david.tomko
Příspěvky: 191
Registrován: 15 úno 2009, 17:52
Bydliště: Litvínov

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od david.tomko » 18 dub 2010, 19:09

tlumex píše:
david.tomko píše:Tak já jsem včera konečně vyměnil přední kotouče a desky, za hodinku hotovo. A to jsem to musel absolvovat na opeláckým heveru :-).
no ten Opláckej hever je fakt stabilní, včera jsem nemohl stáhnout jedno kolo při přezouvání kvůli rzi a rozhoupal jsem celý auto, takže to nakonec jistil hever na kolečkách,
u kámoše

jinak dneska jsem vyměnil seriovou houkačku za "šneka"
Ten náš hever je oproti heveru z Felicie úplnej skvost, pantáta má feldu a vždycky mu měním na chalupě kola, no neštěstí. Vždycky trnu, kdy to spadne :)
Jinak aby jsi předešel rzi, vyčisti náboj dosedací plochy té nábyčky a potři lehkýcm filmem vazelíny a na podzim uvidíš jak to půjde bez problémů. 8-)
Opel Astra H Caravan N-Joy 1,6 Twinport

dark
Příspěvky: 862
Registrován: 01 črc 2009, 13:24
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od dark » 18 dub 2010, 19:20

Fotili si zadek :)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Opel Astra H | hatchback | 1.9 CDTi - 110 kw
DPF off, SILENCER off
Ondra-sek.cz - vše pro cestování s miminkem

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 18 dub 2010, 20:00

Darku pekny to mas ale ty mlicny lampy vyhod a dej ciry !!! :)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 18 dub 2010, 20:08

Krásný :mrgreen: Připojuju se k zadním lampám, pak ještě dodělej černej B-sloupek (to bych nebyl já abych neupozornil) a tu chromovou podložku SPZ hoď do plastů.

Uživatelský avatar
pekki
Příspěvky: 212
Registrován: 28 čer 2008, 11:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od pekki » 18 dub 2010, 21:25

Tereza píše:
corsaczek píše:1600,-?????
Jj, Praha je skvělý město :(.
pekki píše:Ekologicka likvidace starejch gum? Ja prezouval sluzebak, sjete zimaky sem tam nechal ani sem se neptal, a prezuti stalo necelych 1000kc v Bestdrive. Ja myslim ze pneuservis musi odebirat gumy zdarma. V brne pred kazdym pneuservisem Bestdrive stoji velky kontik na sjete gumy.
Jasně, je to zdarma, ale jen když sis tam koupil gumy nový, což sme nekoupili. Když sis přitáhl vlastní, tak si účtujou ekologickou likvidaci. Chtěli mi to dát na hezkej ksicht, ale nakonec mi to ta ženská naúčtovala :(. Napadlo mě to, že to odvezu jinam, ale takový prase, abych to házela někam do škarpy nejsem a nemám čas to někam vozit, tak jsem to tam nechala a přístě už tam nepojedu.

nic sem u nich nekoupil - prezul, 2 zimni hodil do kufra a 2 tam nechal - níkdo mi nerekl ani popel.
neni nahodou v cene pneu zapocitan poplatek za ekologickou likvidaci jako u elektrospotrebicu?
Opel Astra H 5D Z16XEP 05 Elegance Black

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od corsaczek » 18 dub 2010, 21:29

I podle mě to musí brát všude, akorát se tomu brání a "slabší" jedince přemůžou.

Odpovědět