Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět

Jakou značku byste si vybrali:

Opel Zafira
34
79%
Chevrolet Orlando
9
21%
 
Celkem hlasů: 43

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od vojta » 24 srp 2012, 20:57

hele ještě jedna malá otázka, to se máte ve spořitelně tak dobře že ti nevadí když auto bude žrát minimálně 10litrů benzínu za 37kč? mě docela sere už to když jezdim za 7-8l nafty, proto sem si taky objednal sparvopla s náklady 1,1kč/km...
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od milosh » 24 srp 2012, 21:01

Nemuzu to tady psat protoze i muj sef ma zafiru B v nafte ale jak jsem byl zprvu pro to orlando rozhodnuty tak uz tolik nejsem, ze jsem to sem psal :lol:

Jinak u nas stoji benal 35.90 ale i tak to je moc.

Ale zase na druhou stranu hacko i beckova zaf. ma na dodelani tolik veci + MKJ a treba to orlando ani nema automaticke dojezdy oken dolu, pouze nahoru. Kravina ale sr*lo by me to drzet porad cudlika :roll:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od beavis » 24 srp 2012, 22:42

Cheche slusny dilema pro tebe :D U me by to bylo jasny. Kazdopadne to chce si poradne vobe kary vyzkouset, vo tom zadna. Bez toho je to trosku zvlastni rozhodovani. Kazdopadne Opel neni v tomhle segmentu zacatecnik, takze velky plus pro Zafcu. Kazdopadne bych si bez vyzkouseni nedelal zadny plany nadeje ze tyhle auta budou nejaky super almary kam nacpes o hodne vic nez do tvojeho kombajnu :D Doba se meni a vselijaky bezpecnostni pozadavky jdou jaksi proti mistu v interieru. Osobne mi prijde Orlando tak spis pro starsi paprdy a naopak Zafca je pravy opak 8-) Na druhou stranu je plusem Orlanda cena. A tady je druha vec. Chce si ti spocitat kolik te auto bude stat a porovnat kolik pri ev. prodeji na cene ztratis. Ze zacatku na to clovek moc nemysli, ale pri prodeji mu to auto spocitaaaa :mrgreen: Kazdopadne at dobre vyberes 8-)
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od vojta » 25 srp 2012, 10:45

sem koukal na stránky chevroletu a asi bych si vybral, ale ne orlando ale captivu 2,4 benal a časem bych to nechal předělat na plyn, dělaj ji taky 7 místnou a mnohem hezčí
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od x-father » 25 srp 2012, 11:32

Uz si slysel, co se stane s lidma na sedadlech 6 a 7, kdyz prijde naraz zezadu?

Ja bych tam nikoho na kom me zalezi neposadil.

Kdysi jsem se dostal do autonehody na dalnici a napumpovala to do me slecna zezadu. Oktavka byla vzadu tak a trictvrte metru kratsi.

U tehle sedmimistnejch aut sedi posledni dva v deformacni zone.


Ja bych sel do Chevoletu Malibu. Uz se tu zacal prodavat. Hodne muziky za malo penez. Jen jeste neni v prodeji diesel :(

Uživatelský avatar
falconik
Příspěvky: 413
Registrován: 28 čer 2010, 06:57

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od falconik » 25 srp 2012, 12:17

Nejsem si jisty, ale nema orlando podvozek z Astry H...... :| ja osobne pokukuju pro zafire C, jak tu uz nekdo psal pristi rok to uz budou skoro 2 leta auta a v DE jsou ceny vic nez priznive...moje stavajici B bylo necely rok stare max vybava cosmo, kuze, bufik ....adt. najeto 35 tis. a cena byla 19.500 EUR sleva bezmala 60% oproti cenikove cene noveho auta.
Opel Zafira 19 CDTi Cosmo, Bi-xenon, panorama, webasto, MKJ, MVK.....

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od corsaczek » 25 srp 2012, 12:50

Měl by to být podvozek Zafiry Tourer (Astry J). Já osobně bych taky počkal na Tourera do příštího roku, určitě se do 400.000 bude dát sehnat dobrý kus.

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od nedy666 » 25 srp 2012, 13:32

Zajímavé téma chlapci, jo je pravda že Orlík se mi taky líbil ( ale v té době jsem ho tolik neštudíroval), o té Captivě jsem pokukoval, nakonec jsem koupil lehce zajetou referenční Z-B, 2010 v ČR, taky asi za necelých 400 lupenů halb und halb, a to už dočista servanej:( :) Modelová řada zafiry C měla vylezt až na jaře 2012 ja to kupoval těsně před zimou páč mi moje staré auto začlo dost zlobit. Každopadně v Z-C už asi něco v základu bude klima atd., sedadla 7míst je tuším za příplatek, ale samotna "oholena" stojí něco nad 460-480 tis. kč tuším kdybych měl tehda možnost výběru asi bych počkal na ni nakonec. Na astru J to moc nevypadalo byla o dost dražší (dostali jste mi ale s místem na nohy u zadních sedadel). Jinak s Bčkem jsem max. spokojen a žena taky, máme to necelý rok a díky bohu nikde nic. 7 míst jelikož máme velkou familii používame celkem dost za necelý rok jsem to rozkladal asi 5x. Zafča má taky pěknej čumec a i pěknou prdel. Přístí rok dovča po Evropě, tak jsem zvědav jak si obstojí. Orlando vypadá pěkně radoby masivně. No nevím, ale hodně štěstí ve výběru. 8-)
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od PepaS » 25 srp 2012, 15:17

taky bych zvážil CNG. Mě tedy už dost s... platit příspěvky arabským šejkům a ruským oligarchům (těm asi ale uniknout nepůjde, v CNG má Rusko cca. 22% světového exportu). Sice CNG Z-B používané v RWE, byly podle Puebla nic moc, ale třeba to byla jen náhoda...
vojta píše:...proto sem si taky objednal sparvopla
co to je?
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Opel Zafira B vs. Chevrolet Orlando

Příspěvek od milosh » 25 srp 2012, 17:44

Asi služebak Interparu :lol:

Tema na pul roku minimalne, takze klido se podelte o zkusenosti, u nas v UL jedno CNG jezdi tak zkusim zkontaktovat a uvidime.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět