zmena pojistovny

Co se jinam nehodí pište sem
Uživatelský avatar
martini
Příspěvky: 707
Registrován: 07 srp 2009, 22:14
Bydliště: Karvina

zmena pojistovny

Příspěvek od martini » 24 říj 2011, 18:50

zdarec potrebuju prejit k jiny pojistovne, nechci cekat na vyroci ,tak mi bylo razeno at napisu kupni smlouvu na kluka treba ,jako ze zmena vlastnika jen na oko a nebudu muset cekat tim se uredni siml nazere......a ja si pojistim auto jinde mate zkusenost? zas tak velky podvod to neni prej to je formalita..... ;)
astra h Z 16XEP Twinport n JOY 2004 SPORT OP-COM XENONY AFL

Reklama
 

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: zmena pojistovny

Příspěvek od beavis » 24 říj 2011, 19:32

Presne tak se to dela. Ja uz sem tenhle zpusob zmeny pojistovny udelal 2x :lol: :lol:
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Váša
Příspěvky: 4
Registrován: 23 bře 2011, 21:43

Re: zmena pojistovny

Příspěvek od Váša » 24 říj 2011, 19:34

změnu pojištovny jsem řešil tímto způsobem jak ti radí,přešel jsem k čsob a na 1.9 cdti platím cca.1600kč plus 1000kč pojištění skel :D

Uživatelský avatar
martini
Příspěvky: 707
Registrován: 07 srp 2009, 22:14
Bydliště: Karvina

Re: zmena pojistovny

Příspěvek od martini » 24 říj 2011, 20:01

Kluci dik jen resim jestli tu kupni smlouvu napsat na rodinneho prislusnika syna, jestli to neni takovy divny ......na tunining foru mne trochu strasily :evil: aby si to nahodou neoverovali, ze nee :)
astra h Z 16XEP Twinport n JOY 2004 SPORT OP-COM XENONY AFL

Uživatelský avatar
dogee
Příspěvky: 738
Registrován: 25 zář 2010, 00:18
Bydliště: Brno

Re: zmena pojistovny

Příspěvek od dogee » 24 říj 2011, 20:07

asi dneska nechapu, ale kdyz "prodas" auto synovi, co pak budes pojistovat :)?

Uživatelský avatar
martini
Příspěvky: 707
Registrován: 07 srp 2009, 22:14
Bydliště: Karvina

Re: zmena pojistovny

Příspěvek od martini » 24 říj 2011, 20:28

dogee píše:asi dneska nechapu, ale kdyz "prodas" auto synovi, co pak budes pojistovat :)?
ja mu ho neprodam, jen jako pred pojistovnou ,abych nemusel cekat na vyroci smlouvy a odejit k jiny, takhle odejdu hned na zaklade kupni smlouvy ktera se ve skutecnosti neuskutecni :)
astra h Z 16XEP Twinport n JOY 2004 SPORT OP-COM XENONY AFL

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: zmena pojistovny

Příspěvek od beavis » 24 říj 2011, 20:30

Vubec se tim netrap a udelej kupni smlouvu na auto a tak ho prodej jen "papirove" komu chces 8-) Nikdo nic zjistovat nebude ;-)
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
MAX - CZ
Příspěvky: 235
Registrován: 27 úno 2009, 18:29
Bydliště: Kroměříž

Re: zmena pojistovny

Příspěvek od MAX - CZ » 24 říj 2011, 20:51

Pojišťovny již o tomto fíglu vědí, takže neberte to zas tak na lehkou váhu.
Můžeš to tímto způsobem udělat, ale doporučuju aby si smlouvu napsal na někoho mimo rodinu nebo alespoň na někoho s jiným jménem. Ta osoba samozřejmě nesmí být smyšlená, musí to být někdo kdo opravdu existuje. A je samozřejmě dobré aby o tom ten člověk věděl.
Pokud by náhodou někdy došlo k prověřování, tak stačí uvést argument že se na vozidle vyskytla vážná závada, vozidlo se stalo nepojízdným a s kupujícím jste se domluvili na odstoupení od smlouvy a vrácení vozidla. Pak je jasné, že si musíš vozidlo znovu pojistit a už je jedno u jaké pojišťovny.
Jinak když bych to dohnal do krajnosti a pojišťovna by nějak zjistila, že je to podvod, tak by trvala na platnosti původní smlouvy a dožadovala se plnění, tzn. placení pojistného, ale o takovém případě jsem ještě zatím neslyšel. Ale to už opravdu "maluju čerta na zeď."
OPEL ZAFIRA A 2,2DTI Y22DTR - OPC line 2005

https://www.sbazar.cz/automilacek

Uživatelský avatar
martini
Příspěvky: 707
Registrován: 07 srp 2009, 22:14
Bydliště: Karvina

Re: zmena pojistovny

Příspěvek od martini » 24 říj 2011, 21:59

MAX - CZ píše:Pojišťovny již o tomto fíglu vědí, takže neberte to zas tak na lehkou váhu.
Můžeš to tímto způsobem udělat, ale doporučuju aby si smlouvu napsal na někoho mimo rodinu nebo alespoň na někoho s jiným jménem. Ta osoba samozřejmě nesmí být smyšlená, musí to být někdo kdo opravdu existuje. A je samozřejmě dobré aby o tom ten člověk věděl.
Pokud by náhodou někdy došlo k prověřování, tak stačí uvést argument že se na vozidle vyskytla vážná závada, vozidlo se stalo nepojízdným a s kupujícím jste se domluvili na odstoupení od smlouvy a vrácení vozidla. Pak je jasné, že si musíš vozidlo znovu pojistit a už je jedno u jaké pojišťovny.
Jinak když bych to dohnal do krajnosti a pojišťovna by nějak zjistila, že je to podvod, tak by trvala na platnosti původní smlouvy a dožadovala se plnění, tzn. placení pojistného, ale o takovém případě jsem ještě zatím neslyšel. Ale to už opravdu "maluju čerta na zeď."
:| ;)
astra h Z 16XEP Twinport n JOY 2004 SPORT OP-COM XENONY AFL

Uživatelský avatar
Apikkk
Příspěvky: 374
Registrován: 16 srp 2009, 11:17
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: zmena pojistovny

Příspěvek od Apikkk » 24 říj 2011, 22:59

Dej RZ na hodinu do depozitu. Techničák okopíruj a pošli/dones do pojišťovny, vrať se zpět pro RZ a do techničáku ti opět napíšou vrácení RZ. Tam, kde jsou rozumný, nemusíš ani dávat Rz. Plně legální :)
Taky jsem to tak udělal.
Astra H Caravan, 1,9 CDTi 110KW, r.v. 2006

Odpovědět