Do jakeho auta byste nikdy neposadili vase deti

Co se jinam nehodí pište sem
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Do jakeho auta byste nikdy neposadili vase deti

Příspěvek od milosh » 25 srp 2010, 12:03

Toto tema napadlo potom, co jsem videl daewoo tico ktere ridil nejaky deda, vedle sedela babka a vzadu jely 2 male deti. Tomu dedovi mohlo byt tak 65-70let.

Osobne bych me 2 male deti ani nesveril memu otcovi ktery ma sice nove Clio ale je mu 62 a proste uz vidim jak je vyplasenej kdyz ridi :D

Takze podle me minimalne Astra G kdyz to vemu "po nasem" je celkem bezpecne auto, u F-ka uz bych to tak dobre nevidel, ale jelikoz jeste dost vidam u nas ve meste kdyz vozim dceru to skolky v jakych pekacich tam ty matky jezdi tak nevim nevim, to by asi bus byl bezpecnejsi. Ale mozna jsem jen zaujaty :o
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Do jakeho auta byste nikdy neposadili vase deti

Příspěvek od beavis » 25 srp 2010, 12:13

Ja bych prcka neposadil do Fiata 126P a jemu podobnejch mrdek :D
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Do jakeho auta byste nikdy neposadili vase deti

Příspěvek od Samothe » 25 srp 2010, 12:39

těch popelnic jezdí hodně do kterých bych děti neposadil no ještě,že žádné nemám :mrgreen:
ale rozhodně bych je neposadil do jákéhokoliv auta,které řídí důchodce nebo kdokoliv kdo ignoruje bezpečnost
není to tak dávno kdy si to nejspíš tatínek vesele frčel v autě s dítětem asi 5 let na klíně no některé rodiče fakt nechápu a takových případů porušování bezpečnosti ohrožující vlastní děti vídám x denně :roll:

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Do jakeho auta byste nikdy neposadili vase deti

Příspěvek od milosh » 25 srp 2010, 12:52

Pravda ze drive jsme taky jezdili ve starych skodarnach ktery vzadu nemely pasy ale zase jelo 5 aut za hodinu, ne jako dneska.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
myshaak
Příspěvky: 34
Registrován: 23 bře 2010, 20:39
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Do jakeho auta byste nikdy neposadili vase deti

Příspěvek od myshaak » 25 srp 2010, 13:29

Určitě ne do Škodovek 120, 130, Favoritu - většina z nich je tak prohnilá, že se zlomí i o patník.
Co neubrzdíš, to neukecáš.
Opel Astra Caravan 1.9 CDTI 88kW
Obrázek

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Do jakeho auta byste nikdy neposadili vase deti

Příspěvek od Gord » 25 srp 2010, 13:53

Dědovi je 71 a řídí líp jak mnoho řidičů polovičního věku. Ale to je tím že hodně sportuje a udržuje se ve formě. Při řízení je maximálně soustředěnej, jezdí do teď Itálii na jeden zátah atd.
už není

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Do jakeho auta byste nikdy neposadili vase deti

Příspěvek od milosh » 25 srp 2010, 13:57

Nojo to je ale vyjjimka, koukni na jiny duchodce jeho veku, ty jsou radi ze se do auta nasoukaj :)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Do jakeho auta byste nikdy neposadili vase deti

Příspěvek od Gord » 25 srp 2010, 14:13

Jinak bych nikdy neposadil nikoho do Favoritu, od té doby co se mi v něm zabila bývalá přítelkyně fakt ne. Narazili do stromu a z toho auta nezbylo nic.
už není

Uživatelský avatar
JohnyBA
Příspěvky: 470
Registrován: 09 kvě 2009, 09:58
Bydliště: Bratislava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Do jakeho auta byste nikdy neposadili vase deti

Příspěvek od JohnyBA » 25 srp 2010, 14:53

beavis píše:Ja bych prcka neposadil do Fiata 126P a jemu podobnejch mrdek :D
ha, ja som malucha mal :-D, je to parada, odviest sa v tom je zazitok :-), keby som ho mal kde mat tak ho nikdy nepredam :cry:
Maluch co sa tyka bezpecnosti sa prirovnaval k mercedesu: "naraz z predu je zachyteny a stlmeny motorom" :-D
Opel Astra H, 1.9CDTI 74kW, 11/2007
Spotreba: Obrázek

TomahawkCZ
Příspěvky: 142
Registrován: 07 srp 2010, 20:58
Bydliště: Most

Re: Do jakeho auta byste nikdy neposadili vase deti

Příspěvek od TomahawkCZ » 25 srp 2010, 17:33

Mel jsem Astru F a u 15 let staryho auta uz odchazi celkem dost veci. Nebyla zrezla, ale moje pritulkyne rika ze do toho nase dite neposadi... celkem jsem ji chapal... Takze jeden z duvodu proc mame ted novou Aju H je aby jsme mohli vozit deti, zatim jen netere ;)

Odpovědět