Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
bacardi
Příspěvky: 398
Registrován: 24 led 2010, 21:49
Bydliště: nitra

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od bacardi » 24 led 2010, 22:23

ahoj vsetci !!!!
no, tak som po niekolko mesacnom ocumovani tohto webu konecne TU !!! nakolko som sa konecne stal stastnym ( dufam ze nadlho ) majitelom h-ckovej astry 1,6 77 kw caravan
.z mojej opel historie uvediem :
-- opel vectra 1.8 GL - ex
-- opel astra G 1.6 16V - ex
-- opel frontera 2.2 DTi 5 dverova - manzelkin milacik
---- opel astra H 1,6 16V ( 2006 / 4 ) ... tesim sa jak maly chlapec :-) ... najazdene ma 97 000 km, servisovana iba v opel servise, pred kupou samozrejme prehliadka v MaH, potvrdene kilometre, v ramci moznosti vylucena nehoda, proste v slovnafte sa na servise nesetri, comu teda zodpovedaju ceny pohonnych latok :-(

ked sa otepli , dam aj nejake foto ... teraz je tu taka kosa ze mi mrzne zrkadlo vo fotaku

vela zdaru a podakovani za inspiracie z tohto web-u praje novy :salenec: do H-aaaacka bacardi
OPEL Vectra C 1,9 88kw 2007
OPEL Astra H caravan 1,6 77kw Z16XEP---- 2006---> ex
OPEL FRONTERA 2.2DTi 85kw ---- 1999 ---> ex
OPEL ASTA G caravan 1,6 74kw ----1999 ---> ex
OPEL VECTRA sedan 1,8 ??kw ----1991 ---> ex

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 25 led 2010, 07:52

Vitej v klubu, je dobre vedet ze ti web a forum pomohlo ke koupi 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vojta » 25 led 2010, 10:45

klikněte mi prosím na mojí ZOO http://klubo1.mondozoo.com a http://magnet2.mondozoo.com 8-)
Naposledy upravil(a) vojta dne 25 led 2010, 11:42, celkem upraveno 1 x.
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od milosh » 25 led 2010, 11:30

Vojto co to sem davas za spamy? :D
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Tereza » 25 led 2010, 12:03

Otone,
tak to je pěknej zážitek, po tomhle bych to auto asi vzala celý kladivem.
Já jsem dneska s příelem radši jela Golfem, Astra až do zejtřka zůstane zavřená v garáži, nechci s ní jezdit pokud vydává tyhle zvuky.
Jinak jsem na tu výměnu zejtra zvědavá, táta mi po všech známejch sháněl to žhavicí relé, ale nikde to nemaj, ale ten servisák se po telefonu tvařil, jak kdyby ty relé rostly na stromech a měl jich min 10 ve skříni :). Tak uvidíme.

Jinak třeba Vojto, ty bys ho kdyžtak měl na prodej? Dřív než pro něj pojedu do Opla za nehorázný peníze. Jen se ptám pro jistotu dopředu, abych věděla, na čem jsem až se s tim pánem zejtra uvidim.

Adriano, ty máš taky smůlu, to je šílený...
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vojta » 25 led 2010, 12:11

to relé stojí v oplu 1527 Kč a já ho můžu objednat a prodat ti ho za 1298kč, ale jelikož asi chceš jezdit a potřebuješ ho co nejrychlejc tak doporučuju koupit v oplu a máš ho max do 3 dnů
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Tereza » 25 led 2010, 12:19

vojta píše:to relé stojí v oplu 1527 Kč a já ho můžu objednat a prodat ti ho za 1298kč, ale jelikož asi chceš jezdit a potřebuješ ho co nejrychlejc tak doporučuju koupit v oplu a máš ho max do 3 dnů
Tak já jsem čekala, že to bude aspon za dvojku. No je fakt, že ho potřebuju rychle, bez auta jsem tady na tý vesnici jak bez nohy...ale uvidíme no, třeba ho ten opravář někde sežene, kdybych potřebovala, ozvu se, díky.
A nemohlo by to bejt ještě něco jinýho než relé? Včera jsem se bavila se strejdou a ten mě strašil, že by mohla odejít komprese, neumim si to představit, ale líčil to dost hrůzostrašně.

A ještě tenhle dotaz: nechápu rozdíl mezi žhav.relé a zap.modulem, mohl bys mi to please osvětlit? Viz. https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewt ... =33&t=1299
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od vojta » 25 led 2010, 12:50

zapalovací modul je pro benzíny, u dieslu se nic nezapaluje, tam se to vznítí samo, ale potřebuje to učitou teplotu kterou u studenýho motoru dodají žhavicí svíčky
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Adriano2
Příspěvky: 1127
Registrován: 23 říj 2009, 13:16
Bydliště: Záhorák :-)

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Adriano2 » 25 led 2010, 13:09

Ahoj Terezka...smúla? no neviem,skôr pochybujem nad mojím výberom značky či som urobil správne....cez leto by som rád išiel autom k moru ale teraz mám celkom strach (ako keby som mal 20 ročného favorita a nie 4 ročné auto) čo mi Astra vyvedie do leta .... :evil: ..už mi zrušila jeden sen a to návštevu zápasu FC Barcelona....keď sa pokazí niečo čo mi prekazí dovolenku s Astrou sa rozlúčim behom 24 hodín :D
HONDA CIVIC 1,8 VTEC - 2008
EX - Opel Astra H 1,9 CDTI 88KW - rok 2005

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Copak jste dnes vy a vaše Háčko dělali?

Příspěvek od Tereza » 25 led 2010, 16:57

Adriano2 píše:skôr pochybujem nad mojím výberom značky či som urobil správne....cez leto by som rád išiel autom k moru ale teraz mám celkom strach (ako keby som mal 20 ročného favorita a nie 4 ročné auto) čo mi Astra vyvedie do leta ....
Já vim, ale to si asi nevybereš, na každym autě se vždycky něco najde, když je ojetý. Takhle jsem nadávala i na Fiat apod. Spíš jsem si řikala, jestli to neni o špatnym kusu, ale to by toho nebylo tolik.
Já vždycky když přijdu za tátou a řikám, co se mi zas pokazilo a co potřebuju sehnat, tak na mě křičí, že špatnou auru mám já a že kdykoliv mám nějaký auto, tak se sere. Prej kdyby mi dal svojí Insignii, tak v ní do měsíce něco píská :).
vojta píše:zapalovací modul je pro benzíny, u dieslu se nic nezapaluje, tam se to vznítí samo, ale potřebuje to učitou teplotu kterou u studenýho motoru dodají žhavicí svíčky
Vřelý díky za osvětlení. Já zas myslela, jestli náhodou třeba nemám obojí :).
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Odpovědět