asistenční služba po Evropě

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
aldaer
Příspěvky: 20
Registrován: 18 bře 2013, 12:37

asistenční služba po Evropě

Příspěvek od aldaer » 08 črc 2013, 08:10

Jakou byste si zvolili asistenční službu pro cesty po Evropě? Případně nějaké doporučení na levnou odtahovku, kdyby se něco stalo?

Diky
www.lifephoto.info

Reklama
 

Uživatelský avatar
hazmec
Příspěvky: 670
Registrován: 31 srp 2011, 11:37
Bydliště: Brno - Jih

Re: asistenční služba po Evropě

Příspěvek od hazmec » 08 črc 2013, 08:23

Jestli máš havarijko a k němu sjednanou asistenční službu pro případ poruchy, pak jednoduše zavoláš na telefonní číslo na kartičce od pojišťovny a ta by se o tebe měla postarat - najít vhodnou odtahovku, partnerský servis, případně pomoci s tlumočením ne?
Základní asistenci máš snad u každýho havarijka, připojištění asistenčních služeb je otázkou pár stovek. Třeba já mám havarijko u Triglavu, připojištění asistenčních služeb ( asistenční služba plus)stojí příplatek 260kč/rok, původně jsem tuto službu neměl sjednanou, vyplnil jsem žádost o změnu ve smlouvě, poslal naskenovaný emailem a do týdne bylo zřízeno, jen jsem dopladil poměrnou část ročního pojistného. Chce si jen důkladně přečíst smluvní podmínky pojištění ( připojištění), jaké jsou limity, výluky a pod..
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi 74kW Z17DTH 2/2005 Elegance
http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=41&t=3557
OPCOM China Clon

aldaer
Příspěvky: 20
Registrován: 18 bře 2013, 12:37

Re: asistenční služba po Evropě

Příspěvek od aldaer » 08 črc 2013, 08:35

a kdyby clovek volil nezavislou asitenci treba od UAMK a podobne?
www.lifephoto.info

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: asistenční služba po Evropě

Příspěvek od pueblo » 08 črc 2013, 08:50

Já havarijko nemám a vždycky jsem to řešil tak, že jsem si u pojošťovny, kde mám povinné ručení, připlatil asistenci do zahraničí. Nestojí to moc a jak píše Hazmec, o všechno se postarají. Jakou využívají asistenční službu mě moc nezajímá, důležitý jsou předměty a limity plnění.

Uživatelský avatar
astra11
Příspěvky: 23
Registrován: 16 srp 2012, 21:04
Bydliště: kousíček od Prahy

Re: asistenční služba po Evropě

Příspěvek od astra11 » 08 črc 2013, 09:26

Každá asistenčka tě odveze do nejbližšího autorizáku nebo smluvního servisu, tuším, že u Europ Assistance tě musí zprovoznit než tě poveze domů do 12h od zavolání, ale do tý doby tě místní servisy oholí:) jak se říká nic není zadarmo

asistenčky jsou dobrý jen na zabouchnutý klíče, defekt, dotankování paliva....
třeba v Chorvatsku tě při poruše na dálnici stáhne jejich dálniční služba HAC, kterou platíš hotově bez nároku na proplacení

známej na telefonu s podvalem je k nezaplacení:) :oops:
odtah vozidel od 600kč, 7-9kč/km, mob. 731810210
Lysá n/L, Praha 10
autoservis + pneuservis, EMISE

Odpovědět