Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od FerdaXXL » 07 led 2009, 21:10

Pepino píše:Nevím jak jsou na tom s cenama u Canonů, když jsem si pořizoval 50/1,8 tak mi vyhovoval právě tou cenou. Pořídil jsem si i Sigmu 24-60/2,8, ale na padinu nemá... Nebo s ní neumím, to je taky možnost.. :roll:
objektivu s pevným ohniskem co se do týče kresby a ostrosti se zoom jen tak nevyrovná i při vyšší cloně. Konstrukce objektivu je jasně daná. Každý má své výhody a nevýhody. Mám taky jedno pevný sklo od Sigmy a taky spokojenost. Ale to jsme už někde jinde ... Co máš za značku zrkadla Nikon :?:
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Reklama
 

Uživatelský avatar
Solik
Příspěvky: 519
Registrován: 22 kvě 2008, 21:04
Bydliště: Zlínsko

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od Solik » 07 led 2009, 21:33

FerdaXXL píše:Ahoj všem,
abych se už konečně vyhnul tomu lynčování tak sem vložím i já pár svých fotografií a postupně je budu sem přidávat. Popis taky bude, ale až časem :D Omlouvám se za kvalitu fotografií je to vše dělané jen narychlo ... Tak okoukněte nejdelší Astru H, která je ještě delší než Caravan asi o 10 cm
Co dodat... krásné auto, krásné fotky :!:

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od FerdaXXL » 07 led 2009, 21:54

Má to jen jinej-delší zadek jinak je to astra jako každá jiná. Krásná auta máme co ?
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od FerdaXXL » 08 led 2009, 13:45

Samothe píše:no nááádherný mazlík opravdu luxusní kousek u géček se mi sedany moc nelíbí ale u Háček naopak jsou sedánky mnohem hezčí než htb,ale že jsou o 10 cm delší než combi to jsem nevěděl :o je fakt že z fotek to tak poznat nejde a živě jsem zatím sedana neviděl ;)
AstraH-rozmery.jpg
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od corsaczek » 16 led 2009, 21:26

Teď sem si všimnul, jak máš pěkně udělaný ty couvací senzory. To je dodělávaný nebo originál z fabriky?

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od FerdaXXL » 16 led 2009, 21:45

Jsou dodělávaný, ale nerozeznáš je od originálu. (aspoň myslím) Nakonec jsem koupil o něco dražší než jsou na aukru.cz Dokonce se dají naprogramovat tak, že když bych chtěl dát dodatečně na auto tažné zařízení (nebo jinou překážku) tak pomocí řídící jednotky se dá to tažný zamaskovat, že to senzorům nebude vadit a nebudou hlásit překážku. Ale to asi nevyužiju. Chtěl jsem malé a nenápadné senzory. Ale cukali se když mi je měli střiknout do barvy vozu :D

No, ale já koukal na ty tvé senzory ještě než jsem nechal dodělat ty své a taky vypadají dobře ...

toto je originální fotka od Opelu:
252778-web.jpg
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od corsaczek » 16 led 2009, 21:49

No já koupil ty obyč, takže vystupují nad nárazník. Ale je fakt, že i když nejsou lakovaný, tak jsou barevně naprosto shodný s barvou auta - aspoň že to :-)

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od FerdaXXL » 16 led 2009, 22:01

no tak to jsem ani nepoznal, že přečuhujou !!! To já je mám zároveň a tak si všici myslí, že jsem investoval do originálů :lol:
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od corsaczek » 16 led 2009, 22:11

Taky sem se nechal napálit :lol:

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od FerdaXXL » 30 bře 2009, 16:40

Tak jsem celkem úspěšně absolvoval kompletní výměnu reproduktorů od Francouzské firmy Focal, plus kompletní výměnu kabeláže včetně nového rozvodu elektriky pro 2 zesilovače 4x100W RMS a SW 1x200W RMS. Pro méně znalé je RMS normální hudební ( hrací ) výkon a nikoli žádné maximální hodnoty.

V předních dveřích jsou FOCAL K2 POWER 165 KR2 a v zadním platu ovály FOCAL POLYGLASS 690 CVX osazené do distančních kroužků z MDF potažené chlupem pro lepší a kvalitnější zvuk. Osobně nedoporučuji používat plast !!! Měl jsem to na minulém autě a ten rozdíl je dost znát. Reproduktory v zadních dveřích jsou zrušené. Dveře jsou kompletně vytlumené Zealumem ZNBS-VM1, aby nerezonovaly plechy a i pro lepší zvuk z reproduktorů.

Bohužel budu ještě muset vyměnit autorádio, protože při vyšší hlasitosti dochází ke zkreslení a snížení kvality zvuku. To originální rádio je pro tuto sestavu zcela nepoužitelné. Takže pokukuju po jiném rádiu nejlépe s DSP procesorem a ovládáním pro SW a přitom zachovat funkce BC. Zatím to vypadá na 1DINové rádio od Pioneeru DEH-P88RS-II Ale ještě nevím jak to bude s ovládáním rádia na volantu a řízením hodin. Nebo jsem koukal na ZE-NC5010MS für OPEL

No nehrálo to špatně :twisted: Bohužel po pár hodinách provozu mi odešel SW takže ho teď reklamuji a do vyřízení reklamace jsem bohužel bez pořádných basů :(
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Odpovědět