Jak sundat napisy na zadnich dverich

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od Frydex » 31 led 2014, 14:41

Neboj, z toho vyrosteš...
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Reklama
 

Uživatelský avatar
david64
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2013, 21:29
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od david64 » 31 led 2014, 14:49

jakubino :D :D ty ses teda rozparadil :D no ja jsem rozhodnuty :D nemam vubec problém s tim ze bych nemohl videt stejnou Astru...takove starosti fakt nemam :D kdybych mel stribrnou oktavku kterých je plna p.del tak by to bylo něco jiného...je to holt o tom ze co clovek to nazor :geek: to je cela veda :D
Astra H Classic, r.v.2012, hatch. 5dv., 1.6 16V (85 kW) A16XER, audio CD30MP3 + USB Dension, najeto 44 000km, 6,6 l/100km

Uživatelský avatar
maddoxx
Příspěvky: 207
Registrován: 06 srp 2013, 15:27
Bydliště: Trenčín SVK

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od maddoxx » 31 led 2014, 16:32

Ja osobne by som dal prec iba 1.7

Znak ASTRA a CDTI by som nechal..

Niekde som to videl a nevypada to najhorsie :mrgreen:
Astra H Caravan 1.7 CDTI Z17DTR (92 kW), r.v. 2009 + ,,Quick Heat,, v zime poteší ;)
Moja Astra

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od power2 » 31 led 2014, 18:05

Jakubino: Tak proč sis kupoval auto, kterých tu jezdí tisíce a ještě ve stříbrné barvě? Že zatmavíš světla a odloupneš znak, tak tím auto neodlišíš, jen mu snížíš hodnotu, protože to každej bere jako bastl ;) Odlišit auto znamená pro mě narvat tam třeba 3litr 6ti válec, vyměnit nárazníky za nějaký dravější OPC atd

Uživatelský avatar
jakubino
Příspěvky: 2321
Registrován: 28 dub 2011, 20:05

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od jakubino » 31 led 2014, 18:42

ahoj, chces to vedet proc?

s byvalkou sme hledali auto, soused mel v te dobe autobazar, vozil auta z holandska, italie a kdovi z kama jeste.. jednoho dne slovo dalo slovo, dohodli sem se byvalkou ze poridime auto, chvili trvalo, nez se objevilo takove, ktere by nas zaujalo a .. libila se nam stribrna :D fabia v kombiku, ovsem kdyz sme si rozhodle prisli auto koupit, bylo prodane,.. no a stala tam prave tato Astra, moje Hanka, o neco vic stala, o to mela mensi najezd, pravda nepravda nevim, neni dulezite, taxme zainvestovali sice o neco vic nez bylo v planu ale ten den byla Hanka doma,.. paxem narazil na tohle suprove forum, kde fakt najdu co potrebuju, sice toho az tak neni, ale informaci tu je paradne, a fajn lidi, ochotni poradit a podelit se o zkusenosti, toho si cenim a vazim,..

no a samo ze si nemyslim, ze su kdejaky upravce a kdesicosi, delam co mi moznosti dovoli, bohuzel se potykam, uz dlouho kua se zamestnanim a financni strankou, tak proto casto bastlim a bohuzel si nemzuu dovolit menit co ja vim, narazniky za OPC jak vy napr, vymenu displeje a navigaci a modre podsviceni budiku.. radio a co ja vim, nemam nemuzu.. ale vse je na dobre ceste, taxnad to vse dobre pujde a bude o Hanku dobre postarano a neco se vymysli a alespon trosku se priblizim vam

ale su OffTopic sorry
Opel Astra H Caravan Z17DTL 59kW

Uživatelský avatar
david64
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2013, 21:29
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od david64 » 31 led 2014, 19:15

ja jsem na tom podobne...taky jsem dlouho premyslel co koupit...mel jsem před touto Astrou par dieselu ale moja potřebuje jezdit po meste a kratke trasy a mne se taky diesel neosvedcil (DPF, EGR).....uvazovali jsme o benzinu renaultu meganu a toyote aurisu ale nakonec to vyhrala Astra...mozna i proto ze jsem mel kdysi Astru F jedna sestku a mel jsem ji moc rad....a dneska jezdi Aster H tak malo, ze ji ani nepotrebuju odlisovat...mozna o to ji mam vic rad, ze jich je tak malo, aspoň tady u nas...tady je to sama octavka a volkswagen..jak kdyby ti lidi neznali nic jineho...a znak opel a napis Astra se mi tam moc libi, nesundaval bych ho...aspoň lidi vidi ze existuje i něco jiného nez predrazeny koncern VW :)
Astra H Classic, r.v.2012, hatch. 5dv., 1.6 16V (85 kW) A16XER, audio CD30MP3 + USB Dension, najeto 44 000km, 6,6 l/100km

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od milosh » 31 led 2014, 20:05

Davide, ja to sice sundal (krome znaku) ale jinak uplne souhlasim.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

astros
Příspěvky: 177
Registrován: 03 zář 2012, 20:21

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od astros » 01 úno 2014, 07:24

Skoro každý chce to čo "nemá":
- kto nemá čistú/prázdnu lištu - chce dať písmenká dole
- kto nemá označenie motorizácie - chce to tam dať - to bol aj môj prípad. Z výroby bola Astra bez označenia motorizácie, ale už nie je. Celkom sa mi to s priznaným označením motorizácie pozdáva a ani sa nie je za čo hanbiť.

Uživatelský avatar
david64
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2013, 21:29
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak sundat napisy na zadnich dverich

Příspěvek od david64 » 01 úno 2014, 08:37

No já ještě váhám jestli si tam dám ten nápis 1,6 :) Ještě to nechám uzrát :) Na jaře jdu na druhou servisní prohlídku tak se uvidí :)
Astra H Classic, r.v.2012, hatch. 5dv., 1.6 16V (85 kW) A16XER, audio CD30MP3 + USB Dension, najeto 44 000km, 6,6 l/100km

Odpovědět