Oblíbený / Neoblíbený servis

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od corsaczek » 20 dub 2010, 14:01

Je to možný, ale vzhledem k tomu, že by to byl občanskoprávní spor, tak tam soukromá osoba coby "slabší" strana bude mít výhody, proto sem to napsal tak jak sem to napsal. Ale tohle by samozřejmě už chtělo nějakýho právníka :)

Reklama
 

gemarc
Příspěvky: 7
Registrován: 29 zář 2009, 16:55

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od gemarc » 20 dub 2010, 16:28

Přesně jak píše mazety, pokud nemůžeš dokázat že byl vůz servisovaný, záruku němáš. Garanční knížka je doklad o tom že servis probíhal jak má. Samo pokud ti tam někdo plácne razítko už se to dohledávat nedá, ale to je jiná věc :)
Kdyby u nás fungovala databáze, snad venku funguje, bylo by to něco jiného. Nemáš g.k., ale vůz byl evidentně servisovaný a v databázi tak by nemusel být problém. Ale takhle to u nás nefunguje.
Pracuji v servisu Opel a nestydím se za to :)

Pavel Novák

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Midzi » 20 dub 2010, 20:31

no takze mam asi problem a tak mozem ist aj do neautorizovaneho servisu. Nie je zaruka na Opla nahodou 4r? Teraz po novom viem ze je uz 6, ale to moje sa mi zda ze ma 4
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Mazety
Příspěvky: 558
Registrován: 04 kvě 2008, 22:23
Bydliště: Praha

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Mazety » 26 led 2011, 12:54

tak jsem si v pátek vyzkoušel jestli mi na káře svítí mlhovka a ejhle :shock: ona svítí současně i na autě, což se mi při převzetí auta za servisu kde montovali tažný nestalo :x
asi chyba v matrixu :mrgreen:
EX Opel Astra H caravan

holyfield
Příspěvky: 10
Registrován: 23 dub 2011, 23:27

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od holyfield » 29 led 2012, 19:10

Zdravim odborníky, mám Astru 1,6XEP, r.v. 2004, najeto 104 000. Před časem jsem byl v BS Auto Motol na roční prohlídce. Kromě oleje, filtrů a nějakých oprav na přední nápravě se ještě hrabali v brzdách. Konkrétně vyměnily bovden ruční brzdy, brzdové obložení v bubnech a dali novou brzdovku. Nicméně po ujetí cca 50 km auto přestalo brzdit. Vytekla kapalina přes jedno prasátko, odvezl jsem auto na reklamaci, kterou bohužel neuznali. Že prý za to nemůžou a sdělili mi cenu 3,5 tis. za opravu. Nakonec jsme se domluvili na ceně 1700. Nechal jsem tam celkem 15 tis. a mám dojem, že před jejich "opravou" bylo auto v lepším stavu. Po dalším týdnu mi vyskočily tři poruchy, které tam před tím nebyli - dvě se týkají imobilizéru a jedna termostatu. Současně má motor od servisu vyšší spotřebu a nějaký zvláštní zvuk - asi prasklý výfuk někde u motoru :(
Pavel

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od milosh » 29 led 2012, 20:06

Opet opakuji neni nad to jezdit jen k odbornikum na slovo vzatym, Pardubice a Brno, i kdyz to je pro nektere dal mate jistotu ze auto bude ve 100% stavu i po servise.

http://www.ase-dedic.com
http://carteam.cz/ ;)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od vencator » 29 led 2012, 20:40

Ja mam svyho dvorniho automechanika :D zatim se me nestalo ze by neco nesehnal. Z uzivani autoservisu opel sem vylecenej po tom co me vlastne nic neopravili a zaplatil sem skoro 10k a to bylo u benzinovy atmosfery..... proto rikam ze autorizovanej servis je zbytecnej....
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

nomadm
Příspěvky: 37
Registrován: 01 úno 2012, 22:30

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od nomadm » 03 úno 2012, 10:24

zdravim, nejaky dobry servis na zlinsku doporucite?

samot
Příspěvky: 59
Registrován: 06 črc 2010, 15:28
Bydliště: okres Příbram

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od samot » 03 úno 2012, 10:27

Nejlepší servis je opět v Brně u již zmiňovaného RomanaK, já jsem od Příbrami a na servis jezdím jedině k Romanovi , a to je cca 260 km a ze Zlína to je kousek, Roman je fakt borec,, Kdo nevyzkouží , neuvěří "

Mazety
Příspěvky: 558
Registrován: 04 kvě 2008, 22:23
Bydliště: Praha

Re: Oblíbený / Neoblíbený servis

Příspěvek od Mazety » 10 úno 2012, 10:45

pokud musíte servisovat ve značkovym jako kdysi já, tak OPRAVDU doporučuji Auto Staiger na Černokostelecký v Praze

objel jsem kdysi mraky servisů....
EX Opel Astra H caravan

Odpovědět