Konkurence Astry H

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Konkurence Astry H

Příspěvek od milosh » 28 črc 2009, 20:17

Zajimalo by me kdo jste vybiral z vice znacek a nebyl primo rozhodnuty prejit treba z gecka rovnou na hacko jake auta jste meli ve vyberu? Co ja jsem nekde cetl ze astra h je srovnatelna s golfem 5, tak jaky jeste model by mohl kvalitou souperit?
Bohuzel mam pocit ze ojetiny Hacko se uz tomu golfovi docela podobaji :(
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od Dalik » 28 črc 2009, 20:35

Krom Golfu se za přímého konkurenta Astry považuje ještě Ford Focus... Nechybělo mnoho a měl jsem zánovního doma... :oops: :)
Nakonec se ale věci vyvrbily tak, že čekám na novou Astřičku ;)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od milosh » 28 črc 2009, 20:38

A co rozhodlo? :?:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od Dalik » 28 črc 2009, 21:07

Neseriózní chování autobazaru, reskpektive snaha prodat bourané auto (ono s 1000 najetými km by mě to opravdu nenapadlo, ale naštěstí jsem pro jistotu více zapátral, když tam byla ta cena tak výhodná, pořád mi to nehrálo)...
Tak jsme se rozhodli, že něco málo ještě připlatíme a půjdem raději do úplně nového, no a to jsem měl jasno, že chci spíš Astru než Focuse (navíc teď ty akční nábídky v rámci doprodeje před nástupem nové generace...).
Tož tak... :) Do dvou týdnů mi ji z Německa dovezou, už aby to bylo! :)

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od FerdaXXL » 28 črc 2009, 21:41

Dalik píše:Krom Golfu se za přímého konkurenta Astry považuje ještě Ford Focus... Nechybělo mnoho a měl jsem zánovního doma... :oops: :)
Nakonec se ale věci vyvrbily tak, že čekám na novou Astřičku ;)
kolega má focuse a je to hnus ! nepohodlne auto a malo mista vepredu i vzadu. Když mě vezl připadal jsem si jako sardinka. Zlata Astricka !!! Pak jsem vlezl do Astry H a připadal jsem si jako v ráji. Jestli Ford tak aspon Mondeo tam už je místa taky docela dost.
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od Dalik » 28 črc 2009, 22:01

FerdaXXL píše:...
Tak mně se v něm třeba nesedí špatně, ale je pravda, že na to, že je po všech směrech větší (širší o 9 cm), tak v interiéru to zrovna moc znát není.
Je to částečně subjektivní no, já odpovídal na otázku přímého konkurenta Astře a za to je Focus považován.

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od FerdaXXL » 28 črc 2009, 22:12

Já osobně Focuse jako konkerenta v žádném případě nevidím. Pokud se v Astře sedí pohodlně a je tam relativně dost místa tak ostatní auta ve kterých místo není osobně nepovažuji za konkurenta. To i v Corse je snad vepředu více místa. Tak asi tak tot můj názor. A pokud jdeš do Astry tak nebudeš litovat. Neříkám to jen pro to, že sám mám Astru. Pokud bych bebyl spokojen určitě bych jí prodal.
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od Dalik » 28 črc 2009, 22:31

FerdaXXL píše:A pokud jdeš do Astry tak nebudeš litovat. Neříkám to jen pro to, že sám mám Astru. Pokud bych bebyl spokojen určitě bych jí prodal.
Pokud bych o jejich kvalitách nebyl přesvědčen, nešel bych do ní ;)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od milosh » 29 črc 2009, 08:50

Bavime se doufam o novem focusu? Ja kdyz mohu porovnavat moji astru g a prvniho focuse tak objektivne rikam ze v astre je mista min a hlavne vzadu pro nohy, mam 186cm a v i kdyz ma astra ve sve kategorii vic mista nez treba fabie tak focus je rekl bych jeste prostornejsi, ale jak rikam nevim jak to je u noveho modelu, u hacka pisou ze ma vic mista nez minuly model tak uvidime 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
lopuch
Příspěvky: 243
Registrován: 30 kvě 2008, 12:27

Re: Konkurence Astry H

Příspěvek od lopuch » 29 črc 2009, 09:28

to milosh:
snad nechces srovnavat Fabii s Astrickou? Podle me to je rozdilna kategorie (nizsi). Dle spousty anket je Octavia brana za stredni tridu, ale pokud mam rici ja prime konkurenty Astricky, tak to jsou Golf, Focus, Octavii, Megane, A3, Corolla, Mazda3 apod. typy aut.
Fabii bych prirovnaval spis ke Corse..
ASTRA H caravan 1.7CDTI

Oblíbené: http://www.skiparkcervenavoda.cz, http://www.snehoveradlice.eu, http://www.usporanafty.cz

Odpovědět