Nová Astra Classic III na cestě...

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Odpovědět
Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová Astra Classic III na cestě...

Příspěvek od x-father » 23 led 2011, 21:19

A ona se dela Classic III v caravanu?

Mel jsem za to, ze jen kratka. Ze Astra H combi se delala sostrou J jen do uvedeni J caravan.

Reklama
 

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Nová Astra Classic III na cestě...

Příspěvek od corsaczek » 23 led 2011, 21:23

Po uvedení Astry J Caravan (resp. ještě předtím) začali nabízet i Astru veterán v kombíku.

davyt
Příspěvky: 33
Registrován: 23 led 2011, 10:43

Re: Nová Astra Classic III na cestě...

Příspěvek od davyt » 23 led 2011, 21:47

emvee: Pravda je, že nepotřebuji vědět skutečnou teplotu, ale chci vědět, kdy se motor zahřeje do provozní teploty.

Dalik: Díky moc za ten odkaz na displeje. :-)

Jo, jo astra classic III se dělá i v kombiku. To mě právě láká, že můžu mít poměrně slušné prostorné nové auto za dobré peníze. Byl jsem se podívat i na oktávku tour II, ale...

Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Nová Astra Classic III na cestě...

Příspěvek od sauce » 24 led 2011, 14:50

x-father píše:A ona se dela Classic III v caravanu?
Neuvěřitelný, co? Já ji mám už od září :D

davyt
Příspěvky: 33
Registrován: 23 led 2011, 10:43

Re: Nová Astra Classic III na cestě...

Příspěvek od davyt » 24 led 2011, 16:41

sauce: A spokojený? Kluci psali, že má méně odkládacích míst. Vadí ti to? Já mám teď passata B4, který nemá ani před spolujezdcem kastlík, páč tam má airbag, takže pokud bude mít aspoň kastlík, tak budu spokojený :-)

Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Nová Astra Classic III na cestě...

Příspěvek od sauce » 28 led 2011, 10:19

Vůbec mi to nevadí - schránka u spolujezdce tam je, kapsy ve dveřích taky a to mi úplně stačí.
Nevím, na co bych další odkládací prostory využil.

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Nová Astra Classic III na cestě...

Příspěvek od emvee » 28 led 2011, 10:22

souhlas, čím víc schránek, tím je v autě akorát větší bordel, já s úložnými prostory tak nemám problém...
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

davyt
Příspěvky: 33
Registrován: 23 led 2011, 10:43

Re: Nová Astra Classic III na cestě...

Příspěvek od davyt » 30 led 2011, 09:18

Ahojte,
taky souhlasím, že čím víc odkládacích prostor, tím větší nepořádek a problém najít hned co tpotřebuju.
Jinak jsem si byl projet tu 1.6... a mám z ní takové smíšené pocity. Jasně, byl to syrový motor, ale jsem asi hodně navyklý na to TDI. Bude to ze začátku boj :-)
Máte někdo z Vás, co jste kupovali novou 1.6 zkusešnost, po kolika km si motor "sedne" a začne se nějak projevovat jeho síla? No a taky ten podvozek se mi zdál tvrdý, auto poskakovalo jako koza. Je to fakt nebo jenom mé zdání?

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová Astra Classic III na cestě...

Příspěvek od Dalik » 30 led 2011, 09:49

Mně se motor "rozjezdil" po takových 1000-1500 km, do té doby je opravdu takový syrový, jak popisuješ. Po dalších asi 5000 už mi přišel OK, i spotřeba šla trošku níž (v řádu desetinek).
Jinak podvozek je takovej tvrději laděnej než u koncernu třeba, mně osobně to ale vyhovuje. Záleží taky, jestli neměli pneu nafoukaný na 2,5 :D

davyt
Příspěvky: 33
Registrován: 23 led 2011, 10:43

Re: Nová Astra Classic III na cestě...

Příspěvek od davyt » 30 led 2011, 11:05

Na kolik byly nafoukané kola to nevím, ale auto má takové ty pseudoliťáky - profilované plechové disky s kryty. Přizním se, že jsem to nikdy neviděl, máte s tím někdo zkušennosti?
Jinak po neděli bysme si ho mohli vyzvednout, pokud se pro astru rozhodneme.
Všechno je o zvyku, takže předpokládám, že se na ten podvozek dá zvyknout taky a ten motor se snad rozjede a já se s ním jezdit naučím.

Dalik: Zajíždl jsi ten motor nějak nebo jsi jezdil hned normálně? Prodejce mi říkal, že motory jsou už zajeté a že první servis je po 30ti tisících. No nevím, aspoň olej bych raději měnil dřív...

Odpovědět