Varování Auto Lafi!

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Uživatelský avatar
smileboy
Příspěvky: 314
Registrován: 11 led 2011, 23:54
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Varování Auto Lafi!

Příspěvek od smileboy » 12 bře 2011, 02:47

Hezký den, dnesk jsem se stal majitelem Astry H, díky bohu ne z Auto LaFi! Měl jsem v úmyslu nechat svůj původní vůz v bazaru na protúčet - v auto LaFi mi jeden z majitelů potrvdil, že to lze a ať pošlu fotky vozu a něco k tomu, že se mi ozve kvůli ceně. Neozval se a auto jsem prodal ve finále na inzerát.

Popíšu zde svůj příběh. Asi před 14 dny jsem narazil na Astru H, pěknou dle inzerátu na TipCars. Byl jsem se na ní podívat v Auto LaFi, byla se serviskou z ČR, první majitel, paráda. Bohužel jsem otálel a auto se mezitím prodalo. Fajn, ale měli tam ještě jednu, tu samou (dle prodejce nehavarovnou), jen s jetými tyčkami stabilizátoru. Byl jsem rozdonut jí koupit. Říkám si, že aby bylo učiněno povinnosti za dost, zajedu do autoservisu, aby mi k tomu řekli své. A ejhle, chyběl plastový kryt pod nárazníkem a spodní kryt motoru nebyl origo. Chyběla i záslepka k tažnému oku (čehož jsem si samozřejmě všiml sám). V inzerátu bylo řečeno, že je k dispozici servisní knížka. Po dlouhých tahanicích, kdy bazar tvrdil, že knížku musel zašantročit majitel vozu(byl to komisní prodej) mi byla nabídnuta možnost, že vyjedeme údaje ze servisu vozu. V den potenciálního nákupu vozu mi přišla na mail dokumentace se servisními úkony a ejhle: Měněný p p blatník, nárazník, p p světlo, čelní sklo a zadní nárazník (u nebouraného auta???). Pomačkal jsem volant a dle všeho chyběl airbag u řidiče (překvapivě). Když jsem řekl prodejci, že takhle nehavarované auto nevypadá, rozčílil se, že ho akorát zdržuju a proč jsem mu neřekl dřív, že ho nebudu brát, když už tam měl další zájemce.

Vytočený jsem jel domů s podvědomím, že 2 dny předtím jsem objevil rovněž na TipCars solidní Astru H. Říkám, proč se tam nezastavit (autobazar LeasePlan). Zastavil jsem se tam, auto hezké, na povrchu sem tam známky "něčho". Přišel pán, auto představil, udělali jsme projížďku, super. Akorát pár šrámů na kastli. Pán vyjel seznam pojistných událostí, auto bylo po kroupách, ale velmi solidně opraveno a sleva 10k - s CD30MP3, GID displejem, origo opěrkou, aut. klima.. téměř za cenu z auta LaFi. Auto mělo zcela jasnou historii. Nebylo co řešit > jsem (zatím) šťastným majitelem "Háčka". LeasePlan nelze jinak než doporučit.
Opel Astra H 1.9 CDTi Caravan 88 kW, 1/2007, GID, aut. klima, CD30 MP3, stropní DVD, tempomat a největsí vychytávka - ovládání předních oken DO!

Reklama
 

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Varování Auto Lafi!

Příspěvek od sladas opc » 12 bře 2011, 09:01

tak chybejici airbag u ridice jde poznat myslim snadno...
Opel Astra OPC

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Varování Auto Lafi!

Příspěvek od Gord » 12 bře 2011, 09:03

Leaseplan je leasingovka ne? máme od ní služební auta. Tak třeba stahují auta k sobě a prodávájí z leasingu.

Jinak hodně šťastných km
už není

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Varování Auto Lafi!

Příspěvek od vojta » 12 bře 2011, 09:33

jj auta z operativního leasingu jako třeba z arvalu
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
smileboy
Příspěvky: 314
Registrován: 11 led 2011, 23:54
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Varování Auto Lafi!

Příspěvek od smileboy » 12 bře 2011, 15:16

Jj, přesně tak, ale hlavně je to operativní leasing, takže si to nechávaji servisovat sami a maji o všem dokonalý přehled a záznamy. Super jednání, dobré ceny a solidní přístup, takhle by to mělo vypadat ve všech bazarech.
Opel Astra H 1.9 CDTi Caravan 88 kW, 1/2007, GID, aut. klima, CD30 MP3, stropní DVD, tempomat a největsí vychytávka - ovládání předních oken DO!

Uživatelský avatar
Ondra
Příspěvky: 149
Registrován: 21 led 2010, 18:06
Bydliště: okolo Brna

Re: Varování Auto Lafi!

Příspěvek od Ondra » 12 bře 2011, 18:42

auta od Leaseplan a Arval mají perfektní servis ve značkových servisech. Otec je u O2 a má druhou Octavii, první leaseplan a teď ta druhá Arval. Při každém problému jezdí do Škodovky.

Uživatelský avatar
smileboy
Příspěvky: 314
Registrován: 11 led 2011, 23:54
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Varování Auto Lafi!

Příspěvek od smileboy » 13 bře 2011, 01:13

Jen pro představu - koupil jsem auto a bazarník mi ještě povídá: Jsou k tomu letní gumy, ale jsou momentálně na externím skladě. Budou ve středu. A v jakém stavu že jsou..? Chlapík kouknul do PC a povídá: Zadní 7 mm dezén, přední 4,5. Čuměl jsem jak puk... Fakt super přístup, doporučuju LeasePlan a podotýkám, že toto není vsutku reklama.
Opel Astra H 1.9 CDTi Caravan 88 kW, 1/2007, GID, aut. klima, CD30 MP3, stropní DVD, tempomat a největsí vychytávka - ovládání předních oken DO!

Uživatelský avatar
martini
Příspěvky: 707
Registrován: 07 srp 2009, 22:14
Bydliště: Karvina

Re: Varování Auto Lafi!

Příspěvek od martini » 13 bře 2011, 07:58

Od LeasePlan je i moje auto akorat ja ho koupil v autobazaru v Ostrave/auta po prvnich majitelich ukoncenych leasingu a se servisnima knizkama/ ale oni to dotahly z Prahy/Prazacke znacky/ od LeasePlan v papirech byla uvedena jako majitel tato spolecnost........ 8-)
astra h Z 16XEP Twinport n JOY 2004 SPORT OP-COM XENONY AFL

samot
Příspěvky: 59
Registrován: 06 črc 2010, 15:28
Bydliště: okres Příbram

Re: Varování Auto Lafi!

Příspěvek od samot » 13 bře 2011, 09:17

Od leaseplanu nejsou špatný auta, sám jsem dělal u firmy kde jsme měli leaseplanový auta ,, astry géčka,, a ,,háčka,, max najezd byl 150 tis km nebo 3 roky používání a každé auto muselo být pravidelně servisováno,
a máš i pravdu i s těma gumama , každé auto muselo mít dvě sady , zimní a letní, při každém přezutí z letních na zimní nebo opačně musel technik v servisu zadat stav pneu do pc ,,hloubku dezénu,, a ujeté km , proto ti bazarník byl schopen říc aktualní stav pneu


Tak at nová astra dobře soluží !!!!

Uživatelský avatar
nlibor
Příspěvky: 103
Registrován: 06 úno 2011, 20:19
Bydliště: Valmez

Re: Varování Auto Lafi!

Příspěvek od nlibor » 13 bře 2011, 22:13

Kde se dá sehnat jeté H od LeasePlan co nejblíže Valašskému Meziříčí?
Astra H Caravan OPC, 1.9 CDTI 110KW, Z19DTH (2007)

Odpovědět