Folie

Úpravy od motoru až po plasty
Uživatelský avatar
pekki
Příspěvky: 212
Registrován: 28 čer 2008, 11:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Folie

Příspěvek od pekki » 23 bře 2009, 08:02

Nemate nekdo tip na firmu v Brne, co lepi folie na auta?
Opel Astra H 5D Z16XEP 05 Elegance Black

Reklama
 

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Folie

Příspěvek od Oton » 23 bře 2009, 11:15

No, kámoš si nechal dělat fólie na felicii.Na Hybešce v AC autosklo!Říkal že je to číslo popisné 49 nebo tak nějak kolem té čtyřicítky!Je to když najedeš na hybešku od hl.nádraží tak jedeš po hybešce po kolejích a stáčí se ulice doleva tak v tom venkovním rohu ve dvoře!Skoro naproti Ponrepu!nechal si dělat 5 oken a stálo ho to 5tis!Ale už jsou to tři roky zpátky,takže by to mohlo bejt aji levnější!Říkal že je spokojenej,že furt drží :lol: :mrgreen:

Uživatelský avatar
lopuch
Příspěvky: 243
Registrován: 30 kvě 2008, 12:27

Re: Folie

Příspěvek od lopuch » 01 dub 2009, 00:02

Z osobni zkusenosti mohu doporucit Sun Shield. Je z Brna a nechal jsem si u nej udelat folie na caravanu.
Ochotny kluk.. Folie jiz mam druhym rokem a ani znamka, ze by se nekde odlepovaly.. I cena byla dobra!
Mam zatmaveni: zadni okno 15, zadni bocni + bocni u kufru 20 a predni bocni.. ;) .
Na vsechna skla mam atest a na technicky nebyl problem..
Mozna bych i cislo nekde vystrachal, kdybys chtel..
ASTRA H caravan 1.7CDTI

Oblíbené: http://www.skiparkcervenavoda.cz, http://www.snehoveradlice.eu, http://www.usporanafty.cz

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Folie

Příspěvek od milosh » 01 dub 2009, 07:11

Taky mam folie na svym gecku, clanecek zde kdyby to nekoho zajimalo - https://www.astra-g.cz/folie-zatmaveni-skel/
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
pekki
Příspěvky: 212
Registrován: 28 čer 2008, 11:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Folie

Příspěvek od pekki » 01 dub 2009, 16:24

Tak ja uz folie minuly tyden nalepil. Mam tam 3M a delali mi to v Revena
Opel Astra H 5D Z16XEP 05 Elegance Black

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Folie

Příspěvek od FerdaXXL » 02 čer 2009, 15:30

Tak zvažuji taky folie na auto od fa. BRUXSAFOL a zajímala by mě jestli máte někdo s touto firmou zkušenosti ? Ale co by mě zajímalo nejvíc je, že když se nalepí folie tak se nesmí několik dní stahovat okna. Tak mě napadlo jak se dá jednoduše deaktivovat elektricky stahované okna ? Teda jestli to jde ? Jen jako pojistka proti nechtěnému stažení oken. Mají okna svojí pojistku ?

EDIT: Koukám, že fólie Bruxsafol byly původně vyvinuty v rámci kosmického programu NASA :o :shock:
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Folie

Příspěvek od Pepino_GH » 02 čer 2009, 18:09

Já měl folie na Zafiře, lepil mi je jeden šikula od Sedlčan, max. spokojenost. A cena byla super, v pražských firmách chtěli jen za kufr jednou tolik, tady byly i zadní dveře. Pokud by měl někdo zájem, můžu dát přes SZ kontakt... Samozřejmostí byl atest. ;)
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
pekki
Příspěvky: 212
Registrován: 28 čer 2008, 11:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Folie

Příspěvek od pekki » 04 čer 2009, 21:56

FerdaXXL píše:Tak zvažuji taky folie na auto od fa. BRUXSAFOL a zajímala by mě jestli máte někdo s touto firmou zkušenosti ? Ale co by mě zajímalo nejvíc je, že když se nalepí folie tak se nesmí několik dní stahovat okna. Tak mě napadlo jak se dá jednoduše deaktivovat elektricky stahované okna ? Teda jestli to jde ? Jen jako pojistka proti nechtěnému stažení oken. Mají okna svojí pojistku ?

EDIT: Koukám, že fólie Bruxsafol byly původně vyvinuty v rámci kosmického programu NASA :o :shock:

Mne prelepili tlacitka paskou s napisem nepouzivat, jak u ridice tak u spolujezdce, zadni stahovaky byly zamknuty prepinacem u ridice
Opel Astra H 5D Z16XEP 05 Elegance Black

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Folie

Příspěvek od FerdaXXL » 04 čer 2009, 22:00

To je nápad :lol: Ještě dotaz kolik dní se nesmí větrat ? 2-3 dny ?
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
pekki
Příspěvky: 212
Registrován: 28 čer 2008, 11:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Folie

Příspěvek od pekki » 04 čer 2009, 22:03

Delali mi to v patek dopoledne, a v pondeli uz sem normalne oteviral. Ono taky hodne zalezi na pocasi. Lepidlo je prej na vodni bazi. Takze doporucuju po nalepeni proste auto nechat na slunicku, trebas otevrit dvere at to vetra a 3 dni bohate staci. Si myslim¨

jo a lepili mi to v breznu
Opel Astra H 5D Z16XEP 05 Elegance Black

Odpovědět