Naprogramovatelné funkce

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
VladaK
Příspěvky: 54
Registrován: 28 led 2010, 14:40

Re: Naprogramovatelné funkce

Příspěvek od VladaK » 20 kvě 2010, 13:59

Tak jde i komfortni zavirani oken, vyzkoušeno ;)

Reklama
 

Uživatelský avatar
Fritol
Příspěvky: 145
Registrován: 28 říj 2009, 14:17
Bydliště: Hradec Králové

Re: Naprogramovatelné funkce

Příspěvek od Fritol » 20 kvě 2010, 17:05

u haček/zafir kdyz se programujou světla deniho provozu je nejrychlešjí dat v techu vyběr : Diagnostika -> Vozidlo -> Personalizace.... -> a tam dat dení svíceni na verzi kterou chcete př. verze1. date program a ono se to do všech potřebnych jednotek nahraje :)
http://www.danceradio.cz:)
ASTRA-G-2.0 -X20DTL,Hatchback 5dv.1998
Diagnostika:op-com v.1.39 (CZ) / Hradec Kralové a okolí

milankon
Příspěvky: 70
Registrován: 09 úno 2010, 13:18

Re: Naprogramovatelné funkce

Příspěvek od milankon » 30 kvě 2010, 07:44

vojta: ahoj,díval jsem se do kufru kde má být umístěna jednotka Rec a mám dojem,že tam je pro ni připravená kabeláž.Nejsem si stoprocentně jistý,ještě to musím důkladně prohlédnout.Kdyby tomu tak bylo,coby se muselo ještě měnit?

Zafira 1,9CDTI 88kW

Uživatelský avatar
RomanK
Příspěvky: 1118
Registrován: 04 kvě 2008, 13:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Naprogramovatelné funkce

Příspěvek od RomanK » 30 kvě 2010, 09:54

Pokud není REC, tak jeho funkci částečně převezmou jednotky UEC (přední elek. centrum) a IPC (přístroje). Jsou tedy jiné a jiné je tím i jejich zapojení. Proto nelze jednoduše dovybavit auto REC - vyžaduje to jinou kabeláž a výměnu dvou jednotek. Tím pádem je zbytečné hledat přípravu pro REC, protože pokud REC není, tak tam nemůže být.
Diagnostika TECH 2 a GM MDI, programování a resetování řídících jednotek, zjišťování security kódů k jednotkám
http://www.carteam.cz tel: 777620300 nebo 777620301

Uživatelský avatar
Nesquik
Příspěvky: 93
Registrován: 18 črc 2010, 13:59
Bydliště: Telč

Re: Naprogramovatelné funkce

Příspěvek od Nesquik » 01 srp 2010, 10:25

Nevíte někdo jak se dá zobrazit na GIDu spotřeba? Když zmáčknu BC tak tam sou jen stopky. V servisním menu jsou u spotřeby samé nuly. Nedávno byla venku baterka a někdo psal že se ten displej musí vyresetovat. Neví někdo jak?
Astra H Caravan 1.7CDTI, r.v. 2005, stříbrná
Dříve:
Astra F 3dv. 1.7TH, r.v. 1995, zelená metla
Fiat Uno 3dv. 1.3D, r.v. 1986, červená štětka

OP-Com - začátečník

kalousel
Příspěvky: 26
Registrován: 24 črc 2010, 09:05
Bydliště: chomutov

Re: Naprogramovatelné funkce

Příspěvek od kalousel » 01 srp 2010, 10:46

Ahoj mám takový dotaz kdybych chtěl dodělat tlačítko sport na mojí astru kolik by to celkově stálo aby vše fungovalo jak má děkuji za odpověď a jestli to už tady někde je tak se omlouvám ale nějak jsem to nenašel :mrgreen: :mrgreen: jo a ještě doplnění místo pro tlačítko na konzoly mám
opel astra 1.8 92 kw

Uživatelský avatar
JohnyBA
Příspěvky: 470
Registrován: 09 kvě 2009, 09:58
Bydliště: Bratislava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Naprogramovatelné funkce

Příspěvek od JohnyBA » 01 srp 2010, 11:39

Ahoj, ja som si ho dorabal, nemal som miesto na konzole, tak som musel kupit aj tu. Kupoval som to od vojta, konzola stala tusim 1600kc, potom musis kupit nove tlacitka, ktore maju aj tlacitko SPORT, neda sa kupit len samostatne tlacitko SPORT pretoze oni su v celku. Ja som ich mal od vojta pouzite za 800kc, nove budu asi drahsie. Ked to prehodis tak si to musis nechat aktivovat cez TECH2, tam je cena rozna. Este nemusis mat natiahnuty drat pre tlacitko SPORT k tlacitkam na konzole, tak budes musiet dorobit aj to, ja som ich tam mal.

Johny
Opel Astra H, 1.9CDTI 74kW, 11/2007
Spotreba: Obrázek

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Naprogramovatelné funkce

Příspěvek od pueblo » 02 srp 2010, 10:22

to Nesquik: budeš muset za někým, kdo má TECH nebo do Opla, aby Ti to zprovoznili, sám to tam nijak nedostaneš.

to kalousel: taky jsem SPORT dodělával a kromě toho, že se musí vyměnit tlačítková lišta, případně celý středový panel na 4 nebo 6 tlačítek, je ještě důležitý vědět, jestli to auto, resp. IPC umí. Jestli to budíky podporují auto půjde rychleji za plynem a druhou změnou by měla být změna posilvacího účinku řízení. To ovšem jen u aut, který jsou vybavený k tomu určeným posilovačem. Někomu to tedy jít může, nekomu nemusí.
Já měl kliku, VOJTA mě nakrmil informacema, já jen vyměnil jím zaslanou tlačítkovou lištu, VOJTA naprogramoval a vše funguje.

kalousel
Příspěvky: 26
Registrován: 24 črc 2010, 09:05
Bydliště: chomutov

Re: Naprogramovatelné funkce

Příspěvek od kalousel » 02 srp 2010, 19:08

dobře díky za info
opel astra 1.8 92 kw

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Naprogramovatelné funkce

Příspěvek od milosh » 28 srp 2010, 23:19

Tak jsem si dnes overil bod C z Romanova seznamu funkci :)

c) Funkce Folow me home
- většina aut ji má naprogramovanou. Spouští se tak, že po vysunutí klíče ze zapalování se blikne světelnou houkačkou. Rozsvítí se potkávací světla a svítí po dobu naprogramovanou v jednotce.

je tam :D zajimave je jak lidi cumi a nekteri i upozorni ze jsem zapomel zhasnout :D
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět