Stránka 1 z 22

Autobateria

Napsal: 29 pro 2009, 21:17
od Vladdo
Uz dlhsiu dobu sa pohravam s myslienkou ze bude treba v aute menit baterku(1.7 CDTi). Z viacero stran som pocul ze vynikajuce su BOSCH hlavne rady S4,S5(teda hlavne S5).
CO ma ale dnes zarazilo bola jedna info a to ze::Bosch a Varta su vlastne totozne baterie,ze bosch si na ne lepi len nalepky.Zahlasil my to predavac v shope s dielmi.
CO vy nato? mate o tom info?mne sa tomu moc nechce verit,kedze na Vartu som zas nepocul vela chvali..

Re: Autobateria

Napsal: 29 pro 2009, 21:19
od beavis
Vubec bych se nedivil tomu ze to takhle ve fabrice vyrobci "prskaji". A vubec bych se nedivil ze se toto deje jen u baterii. Jeste do Gecka sem koupil baterii kdyz mi potvora odesla v Autokelly (jelikoz tam ma kamarad slevu) a jak holka makala. Drzela krasne a hlavne byla za skvely penize! Priste az mi opet baterie poda ruku bezim zase do Autokelly :-)

Re: Autobateria

Napsal: 29 pro 2009, 21:20
od vojta
originál opel baterie jsou taky varty

Re: Autobateria

Napsal: 29 pro 2009, 21:33
od Vladdo
Vojto a aku baterku by si ty doporucil?
podmienky::bezproblemovost,a dlhodoba vydrz,cena nehra az taku rolu :)

Re: Autobateria

Napsal: 29 pro 2009, 21:45
od vojta
varta a pokud jsi fajšmejkr tak si ji kup jako originál v oplu 8-)

Re: Autobateria

Napsal: 29 pro 2009, 22:06
od DeepThroat
Co třeba Exide?

Re: Autobateria

Napsal: 29 pro 2009, 22:23
od vojta
tak to sem nikdy neslyšel, to je z Penny nebo Lidlu? 8-)

Re: Autobateria

Napsal: 29 pro 2009, 22:28
od machy
Nedavno jsem poridil Bosch S5, tak uvidime jak vydrzi. Zatim auto i v mrazech toci jak kulomet :mrgreen:

Re: Autobateria

Napsal: 29 pro 2009, 22:36
od Vladdo
Kolko stoji original v Opli?
a ktoru radu varty brat?
i ked stale ma najviac taha k tej Bosch-ke

Re: Autobateria

Napsal: 29 pro 2009, 22:42
od vojta
když mi prozradíš jakou tam máš baterku nebo aspoň VIN tak ti cenu napíšu