ESP kontrolka

Od klimatizace až po xenony
_DAVE_
Příspěvky: 6
Registrován: 21 srp 2012, 21:06

Re: ESP kontrolka

Příspěvek od _DAVE_ » 01 dub 2013, 12:03

Hmm "tlačítko sport", co si mám pod tím představit? V servisu lze doplnit tlačítko na palubní desku, nebo jak je to? Astru mám chvilku, a jsem v tom fakt laik. ESP mi samo o sobě rozhodně nevadí, ale v konkrétních situacích je opravdu přítěží.

Reklama
 

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP kontrolka

Příspěvek od nedy666 » 01 dub 2013, 13:14

O tom mi povídej fakt je to k vzteku, nejsem schopen s tím vyjet skoro nic, už jsem s tím x krát zapadl zatím jsem si poradil s klackama či kurou nebo šterkem, hrabe to i na kašiččce:( Vzdy se modlím ať to ten systém nezpomaluje, naposledy teď v té vánici na vyškovsku, kdyby mi to zastavilo tak jsem v haji musim vyjízdet kopec na víckrát. Ono je fakt mít dobré gumy nové už mám, ale pujdou tam až přístí zimu.
Taky jsem o tom uvažoval, zaleží jak máš starý auto, nový pokud to nemáš rovnou ve výbavě, musíš si tam pár věcí změnit. takže se to tlačítko krapet prodraží, a 4-5tis. to tlačítko obětuju, zaplatím, hold traktor. Přístě si koupím auto 4x4.
Neříkám už mi to kolikrát blikalo a ochraňovalo mě to nebo alespoň upozornilo to ocenuji, ale na výjezdy z trávy či louky, a v bahně či sněhu je to neuveřitelnej adrenalin se z toho vymotat:) :x
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: ESP kontrolka

Příspěvek od power2 » 01 dub 2013, 14:17

Zrovna včera sem vyjel namrzlej kopec, kde 2 auta měly problém a to sem ESP nevypínal a dokonce sem i zrychlil. Je pravda, že zafira bude těžší a bude to s ní horší

richkr74
Příspěvky: 45
Registrován: 05 zář 2011, 21:34

Re: ESP kontrolka

Příspěvek od richkr74 » 01 dub 2013, 16:33

caute nedavno som si kupil op com cisto nahodne sa mi podarilo aktivovat esp a teraz som v pomykove lebo bol som v tom ze esp nemam moze byt ze je to len aktivovana kontrolka alebo mam tam aj esp
opel zafira b 88kw 8v DPF 2007 enjoy

Odpovědět