Modul Video Konvertoru - MVK

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět
Uživatelský avatar
hazmec
Příspěvky: 670
Registrován: 31 srp 2011, 11:37
Bydliště: Brno - Jih

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od hazmec » 06 bře 2014, 21:57

Mi povídej, za chvilu budu schánět novej kastlík před spolujezdcem, jak ho mám odřenej od věčnýho vyndávání ven. :mrgreen:
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi 74kW Z17DTH 2/2005 Elegance
http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=41&t=3557
OPCOM China Clon

Reklama
 

Uživatelský avatar
Mayki
Příspěvky: 333
Registrován: 07 čer 2011, 16:36
Bydliště: Nejmladší město ČR

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od Mayki » 06 bře 2014, 22:26

Frydex píše:Twl, mě už to nebaví to zase rozebírat... já už to měl všecko tu kabeláž asi 20x venku.... mám tam v tom bordel už jak v lese.
Přesně vím o čem mluvíš, budu si asi muset udělat mapu, už se v těch kabelech ani nevyznám.
Já už jsem mistr světa ve vytahování displeje ze Zafiry, měl jsem ho tak 10x venku a o kastlíku ani nemluvím. Ale tohle už bude opravdu naposledy... :?:
Zafira B 1.9 CDTI OPC Line 110kw, Bi-Xenony, Panorama, Recaro sedačky, MKJ, MVK, Raspberry Pi - RaspBMC, parkovací kamera, Mini 0803 Ambarella, NAVI CD70, Sport, r.v.2007
Programování OP-COM, denní svícení, zamykání po rozjezdu a pod ...

Uživatelský avatar
mihinoo
Příspěvky: 58
Registrován: 14 črc 2013, 18:59

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od mihinoo » 12 bře 2014, 13:14

Urobili velmi slusny upgrade Raspberry Pi:

http://tech.sme.sk/c/7132550/raspberry- ... -usta.html

HD AUDIO!!!! :shock:
Astra H Combi 1.9CDTI 88kW ..
Open&Start..AFL..CID..Navi..Bluetooth..AUX..Park.senzory

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od Frydex » 22 bře 2014, 20:15

Kaman ja ja jupi jupi jeeeej....


Uživatelský avatar
hazmec
Příspěvky: 670
Registrován: 31 srp 2011, 11:37
Bydliště: Brno - Jih

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od hazmec » 23 bře 2014, 10:25

Frydexi SUPER práce 8-) Koukám, že ti ten přepínač fachčí, udělal jsi mi vekou radost.
Koukám jak máš umístěnou tu kamerku, hoď pak prosím poznatek, jak bude záznam vypadat při špatném počasí ( zašpiněné sklo) - jestli nevadí špinavé sklo tam kde to nesetřou stěrače. Chtěl bych to dát na podobné místo ( jen nemám dešták) Díky.
Já stále čekám jako na smilování na tu stejnou palubní kameru z číny, mesíc pryč, a kamera zatím nikde.
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi 74kW Z17DTH 2/2005 Elegance
http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=41&t=3557
OPCOM China Clon

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od Frydex » 23 bře 2014, 14:22

Jo jo, fachčí... je to super. Dík za něj. No, asi ji pak dám o kousek níže, jak bude hnusně, tak tam asi nebude moc vidět... Možná až pod dešťák a víc doleva.
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
Mayki
Příspěvky: 333
Registrován: 07 čer 2011, 16:36
Bydliště: Nejmladší město ČR

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od Mayki » 27 bře 2014, 20:03

Tak dneska jsem montoval switch a čelní kameru (ta mi ale po chvíli zhasla a už jsem ji nerozjel) a byl jsem celkem zděšen, jak byly zaoxidované kontakty na MVK (D-SUB-9) a rezavý video konektor na Raspberry, asi tomu moc nesvědčí vlhko a zima negarážovaného auta... :?
Zafira B 1.9 CDTI OPC Line 110kw, Bi-Xenony, Panorama, Recaro sedačky, MKJ, MVK, Raspberry Pi - RaspBMC, parkovací kamera, Mini 0803 Ambarella, NAVI CD70, Sport, r.v.2007
Programování OP-COM, denní svícení, zamykání po rozjezdu a pod ...

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od PepaS » 27 bře 2014, 20:14

ty mě děsíš :o - fotku si asi neudělal, že? Kontakty D-Sub konektorů jsou zlacené (konektory jsou od německé firmy CONEC), takže by tam oxidace neměla vůbec být. CINCH u Raspberry Pi je cínovaný, takže... ale ty podmínky v autě nejsou nijak dramatické.

Máš na mysli přímo elektrické kontakty v D-Sub konektorech nebo distanční sloupky v D-Sub, do kterých se šroubují pojišťovací šrouby?
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
Mayki
Příspěvky: 333
Registrován: 07 čer 2011, 16:36
Bydliště: Nejmladší město ČR

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od Mayki » 27 bře 2014, 20:24

Neboj Pepo, vzal jsem to kontaktním sprejem a očistil jsem to, byl tam zelený nános, ten rezavý konektor není přímo na Raspberry, ale na koaxiálu, koupil jsem nějaké levné šunty...
Zafira B 1.9 CDTI OPC Line 110kw, Bi-Xenony, Panorama, Recaro sedačky, MKJ, MVK, Raspberry Pi - RaspBMC, parkovací kamera, Mini 0803 Ambarella, NAVI CD70, Sport, r.v.2007
Programování OP-COM, denní svícení, zamykání po rozjezdu a pod ...

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od PepaS » 27 bře 2014, 20:29

Mayki píše:Neboj Pepo, vzal jsem to kontaktním sprejem a očistil jsem to, byl tam zelený nános, ten rezavý konektor není přímo na Raspberry, ale na koaxiálu, koupil jsem nějaké levné šunty...
a kde přesně byl ten zelený nános? Kontaktní sprej prosím ne, může zatéct do MVK a napáchat škodu.
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Odpovědět