Modul Video Konvertoru - MVK

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět
Uživatelský avatar
hazmec
Příspěvky: 670
Registrován: 31 srp 2011, 11:37
Bydliště: Brno - Jih

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od hazmec » 21 úno 2014, 10:56

Midzi, to není ten důvod, proč bych to nechtěl vyrábět. Pokud to člověk dělá sám pro sebe, udělá to jak mu to půjde nehledě moc na vzhled z toho co má doma. Pokud to dělá pro někoho, měl by mít vybavení na testování a tak. Navíc ty součástky od Farellu nejsou zrovna s poštou levný - jen dva integráče + 2 destičky přišly s dobírkou na cca 420kč. K tomu si musíš poshánět další součástky od GME ( jako konektory, condenzátory, smršťovačky) a zajistit naletování integráčů na destičku v servise elektroniky ( cca 50kč za oba), kde ti to udělaj samo bez záruky. Pokud se to nepovede máš hned 3 kilča v čoudu za 1 ks. Asi tak.
Takhle vypadá ten switch samotný bez kabeláže:
cam switch
cam switch
cam switch - zadní strana
cam switch - zadní strana
Frydex píše:To jsem čekal. A víš že je to špatná odpověď :cool:
Počkej jak to bude chodit Maykimu, v nejhorším když by to nikdo jiný nechtěl sám vyrobit, a budete alepoň dva bych ještě nějaké ty součástky pro výrobu ještě objednal ( jen za poštu chtějí 85 Kč bez DPH + 30Kč)
Naposledy upravil(a) hazmec dne 25 úno 2014, 22:01, celkem upraveno 4 x.
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi 74kW Z17DTH 2/2005 Elegance
http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=41&t=3557
OPCOM China Clon

Reklama
 

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od Midzi » 21 úno 2014, 12:18

Viem ako to je, to my nemusis vysvetlovat. No nedalo mi rypnut :D Uz len koli Frydexovi, kedze on to nema. A co on nema na svojom aute, tak to sa zatial nevyraba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od PepaS » 22 úno 2014, 17:11

hazmec píše:...v nejhorším když by to nikdo jiný nechtěl sám vyrobit, a budete alepoň dva bych ještě nějaké ty součástky pro výrobu ještě objednal ( jen za poštu chtějí 85 Kč bez DPH + 30Kč)
Kam se poděli šikovní studenti elektro-průmyslovek? Copak nikdo nezná nějakého studentíka-bastlíře elektro-průmyslovky, který by se mohl trošku procvičit ve výrobě jednoduché elektrického zařízení? Já tedy žádného neznám :(, ale přece jsou ještě nějací nebo ne? My jsme před více jak dvaceti lety měli na SPŠE Plzeň velké dílny, ve kterých se kutilo ledacos (hlavně fušky pro učitele :D). Dnes budou určitě lépe vybavené...
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
hazmec
Příspěvky: 670
Registrován: 31 srp 2011, 11:37
Bydliště: Brno - Jih

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od hazmec » 26 úno 2014, 20:12

Moje prvotní pokusné demo video s popisem funkce přepínače kamery. Prostě důkaz, že to opravdu funguje. Omluvte zhoršenou kvalitu, natáčel jsem to narychlo večer. Místo palubní kamery, která mi po reklamaci zatím nepřišla jsem použil druhou parkovací kameru umístěnou provizorně na stínítko řidiče. Nechtěla pořádně držet proto to točí kamsi nahoru. Jak budu mít nainstalovanou palubní kameru, pokusím se natočit lepší video, tak jak chtěl Pepík.



Nakonec jsem se rozhodl, že ještě nějaký ten kus přepínače vyrobím, když už mám možnost to otestovat v autě. Kdyby ho někdo chtěl, ať se mi ozve.
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi 74kW Z17DTH 2/2005 Elegance
http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=41&t=3557
OPCOM China Clon

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od milosh » 26 úno 2014, 20:37

Tyto videa nemaj chybu !!!! Mate nekdo info ze by jiny stat krome rusaku taky takto dodelaval vychytavky? Zlaty cesky rucicky 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od Midzi » 26 úno 2014, 21:17

8-)
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
jakubino
Příspěvky: 2321
Registrován: 28 dub 2011, 20:05

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od jakubino » 26 úno 2014, 21:26

8-) funguje!! parada!
Opel Astra H Caravan Z17DTL 59kW

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od PepaS » 27 úno 2014, 00:48

@hazmec pěkné a děkuji za děkuji ;). Dovolím si dvě poznámky:
  • pokud si v menu Nastavení zvolíte „přepnout na video #1“, tak se při aktivaci videa zobrazuje vždy video vstupu #1 (např. z Raspberry Pi) bez ohledu na nastavení „přepínat na park. kameru“. Přepínač „přepínat na park. kameru“ ovlivňuje pouze zobrazení vstupu video #2
  • otevření menu MKJ, otevření okna videa (např. z okna BC se rovnou otevře okno videa) a přepínání zobrazení videa mezi vstupy #1, #2 a případně #3 (RGB) je možné ovládat jednak přes menu displeje, jak je demonstrováno ve videu, ale také stiskem tlačítek na volantu, tzn. stiskem tlačítka na volantu otevřu menu MKJ, jiným stiskem otevřu okno videa, jiným tiskem přepínám mezi vstupy #1 a #2...
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
eSumo
Příspěvky: 93
Registrován: 22 črc 2013, 10:57
Bydliště: FnO
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od eSumo » 27 úno 2014, 06:57

Tak jsem pánové zvědav, jak Vám dlouho vydrží to nadšení z tohoto typu "couvací kamery"... :?
Já tuto kamerku (v osvětlení RZ) provozuji už asi od loňského července a musím konstatovat, že tato zima/nezima ji ublížila festovně... :( Můj obraz už bohužel není takový, jak před zimou :x a vyčištění objektivu nepomáhá. :oops: Obraz je komplet rozmazaný a řekl bych, že se vlhkost a možná i prach dostaly dovnitř. :shock:
Tak jsem zvědav na Vaše pozdější zkušenosti a ať slouží. 8-)
Zafira 1,9 CDTi Cosmo, r.v. 2007, Panorama, ... alias "Golem"
Nedávno: ZAFIRA 1,6 16V Elegance
Dávno: ASTRA F 1,6 Classic
Kdysi dávno: CORSA A 1,4i
OP-COM Clone

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Modul Video Konvertoru - MVK

Příspěvek od milosh » 27 úno 2014, 07:04

Nepomohlo by pred tu kameru dat nejaky ciry plast aby na ni nelital bordel?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět