Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět

Koupíš si tento modul od Pepase?

Ano
118
61%
Ne
25
13%
Nevím
50
26%
 
Celkem hlasů: 193

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od PepaS » 01 čer 2011, 20:11

jak jsem psal, jsem vděčný za jakýkoliv návrh, nápad nebo názor 8-)
Hoonza píše:Co speedlock?
Astry/Zafiry mají standardně (viz. https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewto ... lit=funkce ), takže by tato funkce byla asi nadbytečná
Hoonza píše:simulace přisvěcování do zatáček mlhovkou, jako to má třeba octavia?
z CIMu leze úhel natočení volantu, takže by to šlo. Měl si na mysli přisvěcování levou nebo pravou mlhovkou dle typu zatáčky? Nedokáži posoudit, jak moc by to bylo užitečné...

Ještě uvažuji na možností volby konfigurace modulu teploměru dle použitého klíčku, tj. každý klíček-řidič by měl svoje nastavení modulu. Takto např. funguje v nastavení jazykové verze navigace – rádio si pamatuje jazykovou volbu dle klíčku. Tohle mě jednou dostalo, naprogramoval jsem pánovi češtinu do navigace a on mi druhý den rozhořčeně volá, že s autem jede manželka a má tam zase němčinu...
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Reklama
 

Uživatelský avatar
Hoonza
Příspěvky: 110
Registrován: 07 srp 2009, 14:27

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od Hoonza » 02 čer 2011, 12:13

@ Pepas
Ano myslel jsem přisvěcování levou nebo pravou mlhovkou dle typu zatáčky. Jde spíše o efekt než o praktickou věc.

Co možnost zapnutí/vypnutí automatického denního svícení? Když to obyčejný člověk potřebuje - musí do servisu, kde zaplatí 500,- :-)
Astra H Sport, Z18XER 103 KW r. 2008, IDS+, Bi-Xenon, Keyless (Open&Start)

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 1042
Registrován: 30 zář 2010, 22:57
Bydliště: Loket - Karlovy Vary

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od Werewolf » 02 čer 2011, 14:40

Když už koumáš ty okna, jen bych připomněl mé přání.
Zamykání, alespoň u mě, funguje na "dva stupně" (nebo jak to mám nazvat). Jednou stisknu zamknout a auto se zamkne, zevnitř jde ale otevřít. Stisknu jej podruhé a v zámcích to cvakne, rozsvítí se blinkry a auto nejde otevřít ani zevnitř.
Chtěl bych, aby se otevřená okna zavírala až při tom druhém zamknutí. Popř. aby se to dalo nastavit.
Čili - vylezu z auta, stisknu, auto se zamkne, s oknama se nic neděje. Stisknu podruhé, okna se zavřou a zámky zablokujou...

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od pueblo » 02 čer 2011, 15:01

to Werewolf: a proč zamykat, když zůstanou okýnka dole a dají se na ten první stupeň otevřít dveře zevnitř? Je to jako bys nechal odemčíno.... U nás ostatních, kteří nemají DeadLock by to pak znamenalo zmačknout dvakrát?

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 1042
Registrován: 30 zář 2010, 22:57
Bydliště: Loket - Karlovy Vary

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od Werewolf » 02 čer 2011, 15:27

Dají, ale pod hukotem alarmu. A psal jsem o možnosti nastavení tohoto.
Pochopitelně, pokud by to bylo zbytečně složité, spokojím se i s prvním uzamčením :)

Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od sauce » 03 čer 2011, 10:40

PepaS píše:Měl si na mysli přisvěcování levou nebo pravou mlhovkou dle typu zatáčky? Nedokáži posoudit, jak moc by to bylo užitečné...
Pokud by to šlo realizovat, tak myslím, že jako vychytávka by to byla pěkná funkce... ;) Po překročení určeného úhlu natočení volantu by se rozsvítila příslušná přední mlhovka a svítila by ještě pár sekund po vrácení volantu do roviny, prostě tak jak to mají škodovky. Jen nevím, jestli by bylo možné udělat taky to postupné zhasínání...

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od Kesi » 03 čer 2011, 20:48

To by si musel mať snímanie polohy natočenia volantu, teda ESP, ak sa nemýlim.
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
RomanK
Příspěvky: 1118
Registrován: 04 kvě 2008, 13:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od RomanK » 03 čer 2011, 20:52

Mlhovky jsou zapojeny paralelně. Jednotka spíná relé mlhovek a nezná pravou a levou stranu.
Diagnostika TECH 2 a GM MDI, programování a resetování řídících jednotek, zjišťování security kódů k jednotkám
http://www.carteam.cz tel: 777620300 nebo 777620301

Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od sauce » 03 čer 2011, 21:10

To je škoda...

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Dodatečný teploměr vody

Příspěvek od Kesi » 03 čer 2011, 21:15

Aspoň to nebude vyzerať ako Škoda :D
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Odpovědět