svolavací akce

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět
Uživatelský avatar
destroyer_svk
Příspěvky: 687
Registrován: 08 úno 2011, 21:22
Bydliště: Galanta - SVK

Re: svolavací akce

Příspěvek od destroyer_svk » 19 čer 2011, 11:42

Kesi píše:RE destroyer: ja to beriem, že sa to možno zneužívalo (zaujímavé konkurencii to nevadí), ale to nie je to jediné, ja som tam bol napr. pred kúpou GTC pozrieť. Asi pol hodinu som si obzeral auto a nikto sa o mňa ani nezaujímal. To isté kolega mal záujem o kúpu auta a ani sa mu neunúvali venovať, tak išiel preč :twisted:

V tej prvej veci si sa trafil,to "opatrenie" bolo zavedene kvoli spekulaciam niektorych ludi.Viem ze potom vysledny efekt neposobi velmi dobre.Hmm,k tomu predaju ... ked predajca nema zaujem o potencialneho zakaznika,co k tomu dodat ...
Astra H Caravan Cosmo 1,9 CDTI OPC Look
VW Golf Variant VII 1,4 TSI DSG Highline
Škoda Octavia III 2,0 TDI DSG Elegance - ex
Škoda Felicia 1,3 GLX

Reklama
 

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: svolavací akce

Příspěvek od Midzi » 19 čer 2011, 17:45

a preto ja chodim do MaH a objednavam u skladnika v Petrzalke. Je to naozaj super chlap, cez telefon poskytne hocijaku informaciu co potrebujem. A este aj poradi. Iba raz mi povedal ked som chcel komplet ostreky svetiel, ze to nebude hladat lebo sa to sklada z vela sucasti. Ale ziadne take ze najprv zaplat.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
Mayki
Příspěvky: 333
Registrován: 07 čer 2011, 16:36
Bydliště: Nejmladší město ČR

Re: svolavací akce

Příspěvek od Mayki » 26 črc 2011, 23:26

Tak dneska jsem byl na svolávací akci v ADOP-Caru Ostrava, jednalo se o ukostření CIM. Vše provedli rychle a bez řečí, trvalo to cca 20 min. Jenom ten technik byl nějakej divnej... ;)
Zafira B 1.9 CDTI OPC Line 110kw, Bi-Xenony, Panorama, Recaro sedačky, MKJ, MVK, Raspberry Pi - RaspBMC, parkovací kamera, Mini 0803 Ambarella, NAVI CD70, Sport, r.v.2007
Programování OP-COM, denní svícení, zamykání po rozjezdu a pod ...

Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: svolavací akce

Příspěvek od Juray » 13 říj 2011, 14:22

minulý týden mi při výměně rozvodů provedli "svolávačku" na CIM, ale dneska znavu začal zlobit klakson a stím spojená závada - špatně fungující pravé ovládání na volantu :? Nevím jestli to udělali špatně, nebo mám jinou závadu :(

Odpovědět