Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět

Koupíš si tento modul od Pepase?

Ano
118
61%
Ne
25
13%
Nevím
50
26%
 
Celkem hlasů: 193

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od power2 » 21 říj 2014, 20:18

Jsou v plánu ještě nějaký další zajímavý funkce?

Reklama
 

micromax1
Příspěvky: 134
Registrován: 17 zář 2012, 23:09
Bydliště:

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od micromax1 » 22 říj 2014, 15:27

Již delší dobu po MKJ pošilhávám.. Nějak ale nechápu, kde se zobrazují informace? Mám CID a všechny záložky využívám-BC, NAVI, TELEFON, AUDIO, znamená to tedy, že o některou přijdu? A kolik momentálně stojí MKJ?

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od milosh » 22 říj 2014, 17:52

projed toto forum je dost videi od clenu a hlavne tady www.pepas.cz je taky par video recenzi.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od PepaS » 22 říj 2014, 20:00

sauce píše:Video je tady, takhle se to děje v celém rozsahu stupnice, nejvíc patrné je to samozřejmě při pomalém zrychlování nebo zpomalování.
skutečně je tam při pozorném sledování vidět nějaký třas, ale bohužel s tím nic nedokáži udělat.
power2 píše:Jsou v plánu ještě nějaký další zajímavý funkce?
chci upravit zobrazení videa z parkovací kamery – jakmile se aktivuje video z VID #2 a je povolená funkce přepínání na parkovací kameru, dočasně se deaktivuje zobrazení rychlosti a teploty (zbytečně to ruší), dále bych chtěl do obrazu z kamery zakomponovat zobrazení vzdálenosti od originálního parkovacího asistenta, dále bych chtěl udělat klaksonové kvákadlo – při odemčení / zamčení dveří auto udělá kvák nebo kvák, kvák... a možná ještě něco :D
micromax1 píše:Nějak ale nechápu, kde se zobrazují informace? Mám CID a všechny záložky využívám-BC, NAVI, TELEFON, AUDIO, znamená to tedy, že o některou přijdu? A kolik momentálně stojí MKJ?
přečti si prosím uživatelskou příručku – vše najdeš na webu, který citoval milosh 8-)
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od sauce » 22 říj 2014, 20:17

chci upravit zobrazení videa z parkovací kamery – jakmile se aktivuje video z VID #2 a je povolená funkce přepínání na parkovací kameru, dočasně se deaktivuje zobrazení rychlosti a teploty (zbytečně to ruší), dále bych chtěl do obrazu z kamery zakomponovat zobrazení vzdálenosti od originálního parkovacího asistenta, dále bych chtěl udělat klaksonové kvákadlo – při odemčení / zamčení dveří auto udělá kvák nebo kvák, kvák... a možná ještě něco :D
A nešlo by také automaticky deaktivovat zobrazení teploty a rychlosti v případě, že je otevřené např. menu palubního počítače? Nebo stopky? Tam to taky docela ruší a překrývá údaje. Jenže to asi nepůjde, že? Možná se pletu, ale myslím, že MKJ asi nedokáže detekovat, jaké okno je na displeji právě zobrazováno, jestli hlavní obrazovka, menu palubního počítače nebo něco jiného... Nicméně mýlil bych se velmi rád :)

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od Midzi » 22 říj 2014, 22:50

PepaS píše: dále bych chtěl udělat klaksonové kvákadlo – při odemčení / zamčení dveří auto udělá kvák nebo kvák, kvák... a možná ještě něco :D
prosim len toto nie, vsak to uz je aky navrat do minulosti. To sa mi prave na Astre paci, ze nedava ziadne take pazvuky.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od vojta » 22 říj 2014, 23:35

ono žádný (určitě ty mladší 15ti let) auto s origo centrálem na DO nekváká, jelikož to zakazují normy EU (snižování hluku) a myslím že to je dobře ;)
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
vojtavojta
Příspěvky: 3778
Registrován: 14 dub 2010, 18:41
Bydliště: Vsetín

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od vojtavojta » 23 říj 2014, 05:18

Midzi píše:
PepaS píše: dále bych chtěl udělat klaksonové kvákadlo – při odemčení / zamčení dveří auto udělá kvák nebo kvák, kvák... a možná ještě něco :D
prosim len toto nie, vsak to uz je aky navrat do minulosti. To sa mi prave na Astre paci, ze nedava ziadne take pazvuky.
Vubec nemusis mit strach,protoze tuto funkcji,budec moct aktivovat anebo ne,jako ostatni funkce ;)

MKJ po aktualizaci dneska dorazil a svete div se vsechno funguje. Pepiku jeste jednou diky 8-)
Astra H 1,6 16V 77kW 10/2005
OP-COM

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od milosh » 24 říj 2014, 23:06

Taky Pepo diky, opc show nema chybu 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Modul Komfortní Jednotky - MKJ (dříve "Teploměr vody")

Příspěvek od sauce » 24 říj 2014, 23:31

Však já věděl, proč jsem tenhle bezvýznamný vizuální efekt pořád tak vehementně prosazoval :D

Odpovědět