Alarm

Od klimatizace až po xenony
machy
Příspěvky: 122
Registrován: 16 lis 2008, 18:16

Re: Alarm

Příspěvek od machy » 29 bře 2009, 00:05

Ahoj,
cca. pred rokem jsem se taky zajimal o alarm do my astry H a dve firmy zabyvajici se montazi alarmu mi nezavisle na sobe rekly, ze si budu muset koupit alarm na CANBUS, jelikoz pry astry CAN sbernici pouzivaji. Tyhle ty "obyc" alarmy tam pry nejdou dat tak, aby plnohodnotne fungovaly. Tak doufam ze ses neunahlil s tim Magicarem. Nebo se pletu?? Dej vedet. zdar.m.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm

Příspěvek od Oton » 29 bře 2009, 09:41

Je mi jasný ,že tam nebudu mít všechny funkce.např. dálkovej start,nebo dovírání oken nebo co já vím! Ale z toho kšeftu mi poslaly aji návod na zapojení přímo na druh vozidla -čili astra h!Ale ten start je stejně naprd-aspon můj názor!Ve čtvrtek jdu nejspíš na montáž k romanovik.Pokud si na mě teda udělá čas ;) :mrgreen: :mrgreen:
Pak dám vědět!

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm

Příspěvek od Gord » 29 bře 2009, 09:43

Oton píše:Je mi jasný ,že tam nebudu mít všechny funkce.např. dálkovej start,nebo dovírání oken nebo co já vím! Ale z toho kšeftu mi poslaly aji návod na zapojení přímo na druh vozidla -čili astra h!Ale ten start je stejně naprd-aspon můj názor!Ve čtvrtek jdu nejspíš na montáž k romanovik.Pokud si na mě teda udělá čas ;) :mrgreen: :mrgreen:
Pak dám vědět!
u té montáže musím být :)
už není

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Alarm

Příspěvek od FerdaXXL » 30 bře 2009, 13:27

já si nechal dát při výrobě auta org. alarm, abych nemusel v budoucnu rozebírat celé auto a musím říct, že ten org alarm nemá takové možnosti jako neorg. alarm. Mám na mysli, že se nedá nastavit akustická signalizace při odemykání a zamykání, alarm nemá klasickou sirénu, ale obyčejný klakson a když chci auto zaalarmovat tak musím mačkat tlačítko na zamknutí 2x. Pak co mě štve nejvíc, že na alarmu se nepoznám jestli auto houkalo nebo ne :( Takže dnes bych do org alarmu asi už nešel.
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm

Příspěvek od Oton » 03 dub 2009, 09:03

Tak Magicar M100AS je nainstalován!Od 10:00 do 22:00 probíhal Romanův boj s drátama,schématama atd!Ještě se musí vychytat jedna moucha!A to upravit jeden drát,protože když vypnu zapalování tak motor furt běží a zamknou se dveře! :lol: Ale jinak klobouk dolů před RomanemK!ObrázekObrázek Radši jsem ani nebral foták! :D
Už to nikdy nebudu nechávat dodělávat do příštího auta!Děs pájení,pinování,a já nevím bůhví co ještě!
Romane ještě jednou ti mockrát děkuju za to co pro mě děláš :D Obrázek AŽ budu velkej a bohatej tak tě nechám zasypat zlatem :!: ;)
Jinak funkce dálkovej start jsme odstřihly,imobilizer jsme taky neměnily a komfortní okna jsme taky nedělaly!Jinak by tam měly být zachovány všechny funkce!Teprve se budu s ovladačem seznamovat,Tak uvidím! :mrgreen:

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Alarm

Příspěvek od Pepino_GH » 03 dub 2009, 09:06

Jste si mákli... Ale hlavně ať to funguje ke spokojenosti.. ;)
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm

Příspěvek od Gord » 03 dub 2009, 09:27

Když jsem viděl jak Roman tu Astřičku postupně celou rozebíral bylo mi do pláče :D
už není

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Alarm

Příspěvek od Pepino_GH » 03 dub 2009, 10:39

Gord píše:Když jsem viděl jak Roman tu Astřičku postupně celou rozebíral bylo mi do pláče :D
Tomu rozumím, když mi kamarád opravoval Zafiru, tak mne vyhnal se psy do lesa... :lol:
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
RomanK
Příspěvky: 1118
Registrován: 04 kvě 2008, 13:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm

Příspěvek od RomanK » 03 dub 2009, 18:44

Nemáš zač Oto. Já Ti děkuji, že jsi mi pomohl s kontejnerem.
Jinak jsem koukal na netu na jiné alarmy od Magicaru a zapojený ho máme dobře, to že motor jede i po vypnutí zapalování je tam kvůli dálkovému startu. Díky tomu se hlídá aby jsi neměl zařazenou rychlost než vystoupíš z auta. Při dálkovém startu je pak vyřazeno a ty jen nastoupíš do auta, dáš klíč do zapalování (aby se nezamkl volant) a jedeš. Chce to tedy zrušit na alarmu funkci dálkového startu. Jinak jsem nastudoval i ty okna a neměl by to být problém zapojit.
Diagnostika TECH 2 a GM MDI, programování a resetování řídících jednotek, zjišťování security kódů k jednotkám
http://www.carteam.cz tel: 777620300 nebo 777620301

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm

Příspěvek od Oton » 03 dub 2009, 19:02

4 RomanK:Zejtra ti cinknu a zkusime se domluvit jak budeš mit volno, třeba za tři tejdny.To je jedno.Hlavní je že to funguje,ztoho mám radost! ;) :mrgreen: !Ještě musím nastavit ten vyblbnutej poklepovej senzor na čel.skle.To s tím startem Aji chápu,že je to vlastně taková pojistka!A motor zhasne až se zavřou všechny dveře! :roll: ;) !Jinak na ty okna se klidně vyprdneme!Uvidíme jak budeme mít čas! ;) :D

Odpovědět