Prosím HELP chyba 112 561, auto si dělá co chce!!

Od klimatizace až po xenony
janecek279
Příspěvky: 39
Registrován: 22 srp 2011, 03:31
Bydliště: Praha

Re: Prosím HELP chyba 112 561, auto si dělá co chce!!

Příspěvek od janecek279 » 10 úno 2012, 19:52

Dopadlo to následovně- nevím jestli Ti to udělá radost... :|

https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewto ... =33&t=4061
Opel Zafira ELEGANCE - 1,9 CDTI - 88KW - r.v.2006- Typ motoru: Z19DT -světle modrá met.- mám pocit, že jediná v Praze:-)

Reklama
 

matyyysek
Příspěvky: 99
Registrován: 18 srp 2010, 20:31
Bydliště: cerstvy Zahorak ´=P

Re: Prosím HELP chyba 112 561, auto si dělá co chce!!

Příspěvek od matyyysek » 10 úno 2012, 20:58

No pravda je ,že ešte koncom minulého roka mi zasvietila kontrolka emisií ,raz zhasla a potom zas svietila ,ked sa zohrial motor bolo to v pohode ,ale počas jazdy som nezaznamenal ,žiaden problém auto išlo ako malo ... vyblikal som chyby a mal som tam chybu číslo neviem ,ale zanamenala všeobecna chyba AGR tak som ho vymontoval a už iba telo bolo celé zadýmene ,tak som ho vyčistil a dal nazad ,ale čo sa mi stalo potom ? auto nenaštartovalo iba točilo a asi tak na 3 krát naskočil ,tak som ho šiel prejsť ,keď sa zohrial motor tak som ho začal trosšku vytáčať ... po tejto jazde štartovanie v poriadku ,konrolka poruchy emisií už nesvietila je tomu cca 2 mesiac ,ale chyb. kód ostal .. keď mi nedávno vyklepalo baterku pretože mi nešiel štartovať motor ,vymenil som žhaviče po ich výmene mi mi vypýsalo udanú poruchu ,ale problémi s jazdou ,alebo správaní sa auta niesu ... a výmena bola babračka keď ,že mam 8 ventil a sanie a ani EGR som dole nedal ,vyrobil som si v prací náradie a išlo to potom ;) čiže tým ,že som musel pár krát štartovať cez kable bo žhaviče a baterak to nezvládli ,či to nieje aj tým ... každopádne dúfam ,že ti stvojim problémom Romank pomôže ...
ASTRA H CARAVAN,2007 1,9 CDti 88kw,COSMO in black skin

Odpovědět