problem s radiem cd30 pls help:)

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět
Davidu
Příspěvky: 9
Registrován: 30 dub 2009, 12:31

problem s radiem cd30 pls help:)

Příspěvek od Davidu » 15 zář 2009, 09:52

Ahoj, moc bych vas pozadal o radu jestli ste se nesetkali s timto..

toto radio byt prepnute na fm, zacalo jakoby preskakovat (podobne jako kdyz mate poskrabane cd) jenze u rozhlasu..zacne z repraku "lupat" a zvuk se premisti do repro na prave strane a po chvili zmizi uplne a uz jen "lupe"...pak nepomaha nic, ani vypnuti motoru a znovu nastartovani..proste nahodne treba za hodinu se zase na chvili zapne a hraje. Jinak sviti, a zda se ze na nem vsechna tlacitka atd funguji jako normalne.

jakozto lajk jsem si rekl, ze to bude nejaky vykloktany konektor na reprakach...jenze to neni, protoze k radiu je pripojen parrot hf, a ten je v reproduktorech v pohode slyset...kdyz si zapne external input... takze zesilovac v radiu k repro by fungovat mel...

netusite? Pripadne, kde za kolik se da sehnat a vymenit nove radio?

Diky moc!

Reklama
 

Davidu
Příspěvky: 9
Registrován: 30 dub 2009, 12:31

Re: problem s radiem cd30 pls help:)

Příspěvek od Davidu » 28 zář 2009, 11:49

tak, objevil jsem dalsi zvlastni vec...radio nekdy hraje nekdy ne...vcera nehralo, a kdyz jsem otevrel zadni bocni dvere tak zacalo hrat!:) kdyz jsem je zabouch tak prestalo...a takhle 10x dokola..takze evidentne moje zadni dvere maji co do cineni s tim jestli radio hraje nebo ne.

taky jsem zjistil, ze u zadnich dveri nehraji repraky (ac by myslim mely)... takze me napada nejaky zkrat v dratech? netusite podle tohodle voditka nekdo?

Dik moc.
David

Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s radiem cd30 pls help:)

Příspěvek od Juray » 28 zář 2009, 13:14

Koukal si jestli není užvejkanej kabel co vede ze sloupku do dveří? Známej řikal že právě u háčka se mu to vzadu prošoupalo a musel měnit...

Davidu
Příspěvky: 9
Registrován: 30 dub 2009, 12:31

Re: problem s radiem cd30 pls help:)

Příspěvek od Davidu » 29 zář 2009, 23:28

no vzhledem k tomu ze nevim jak se ty zadni dvere rozdelavaj tak jsem jen zakroutil tou hadici co v ni jsou ty draty mezi sloupkem a dverma a radio hraje.. tedy zadni repraky ne, ale to vem cert nehodlam za to davat v servisu tisice. Spis mi jde o to jestli tam nemuze byt nejaky zkrat aby se neposkodilo neco vic...

Pokud mi nekdo date tip na nejakeho sikulu z Prahy kdo by to umel za rozumny peniz tak budu moc rad...Brno mam bohuzel daleko :(

Odpovědět