Blikání kontrolek vnitř. osvětlení

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět
Huda-B1
Příspěvky: 5
Registrován: 01 kvě 2009, 13:40
Bydliště: Brno

Blikání kontrolek vnitř. osvětlení

Příspěvek od Huda-B1 » 01 kvě 2009, 13:53

Zdravím. Nemáte někdo zkušenost s blikáním kontrolek vnitřního osvětlení (nahoře u zrcátka). Když mám puštěný světla cca 1x za 5s všechny krátce bliknou. Klepal jsem na to, ale na studeňák to nevypadá (je to vcelku pravidelný) V noci mě to celkem ruší, barevnou hudbu nemusím a řešit to zalepením černou páskou se mi moc nechce... :-) Taky mi nefunguje klakson, ale to asi nesouvisí. Díky moc za radu i názor. Petr /Astra-H 1.4 r.v. 2007 /

Reklama
 

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blikání kontrolek vnitř. osvětlení

Příspěvek od Gord » 01 kvě 2009, 14:18

Ke klaksonu: Na starým Fku taky nefugnoval klakson. Pod volantem je nějakejkroužek na kterým je navitej drát ke klaksonu a ten se prostě ukroutil. Musel se nechat vyměnit ten kroužek a oprava stála tehdy asi 6000Kč. Bylo mi řečený že ten kroužek je důležitej pro správnou funkci airbagu..
už není

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Blikání kontrolek vnitř. osvětlení

Příspěvek od sladas opc » 01 kvě 2009, 22:04

k tomu klaskonu asi takhle...kontrola pojistek a nebo zkusit jinej klakson...pokud by jsi mel v haji krouzek pod volantem tak by ti svitila i kontrolka airbagu a zaroven by nesel klakson,coz by znamenbalo vymenu krouzku,ne moc levna zalezitost..
Opel Astra OPC

Uživatelský avatar
RomanK
Příspěvky: 1118
Registrován: 04 kvě 2008, 13:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blikání kontrolek vnitř. osvětlení

Příspěvek od RomanK » 01 kvě 2009, 22:16

Astra H, má sice kroužek, ale už ne takový jako má Astra G či F. Je součástí jednotky CIM. Ta má na starosti sběrnice CAN (mimo jiné) a programuje se podobně jako ŘJ motoru. Pokud nejde klakson, může to být způsobeno vadným softwarem. Je třeba CIM přeprogramovat a pokud ani to nepomůže, tak výměna.
Diagnostika TECH 2 a GM MDI, programování a resetování řídících jednotek, zjišťování security kódů k jednotkám
http://www.carteam.cz tel: 777620300 nebo 777620301

Uživatelský avatar
Bady
Příspěvky: 25
Registrován: 05 kvě 2008, 16:25

Re: Blikání kontrolek vnitř. osvětlení

Příspěvek od Bady » 12 kvě 2009, 22:47

Ahojky, ten samý problém s blikajícím vnitřním osvětlením co píše Huda-B1 mám na vozidle Seat Leon, je to pravidelné a ne moc príjemné.

Odpovědět