Aero tyce Thule do luku po prvnim pouziti

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Aero tyce Thule do luku po prvnim pouziti

Příspěvek od Pepino_GH » 15 bře 2011, 20:30

Couddy, to se tu už probíralo, ono je to ale užší už i v tom druhém možném úchytu od předku auta.. ;).
Počet možných úchytů se ale tuším týká jen do roku 2006, modelový rok 2007 má trošku odlišné uchycení a jen dva body, kde se dá uchytit příčník. Prostě starší Háčka mají na hagusu hrbolky (3místa, použitelné první dvě), facelift má díry (dvě místa).. :?:

První strana tohoto tématu: https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewto ... Dn%C3%ADky
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Reklama
 

pueblo
Příspěvky: 1277
Registrován: 02 říj 2009, 13:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Aero tyce Thule do luku po prvnim pouziti

Příspěvek od pueblo » 06 kvě 2011, 11:55

pueblo píše:Se stejnou výbavou jsem byl v Itálii, viz. avatar. Teď, když na nich vozím lyže všiml jsem si, že ta zadní je mírně vyboulená, tedy do luku nahoru, jak píšeš. Problém je v tom, že podélníky se na autě dozadu zužují, přibližují. I když je to ten správný rozměr dle výrobce, stejně je ten zadní příčník na doraz. Když ho utahuju, prostě šponuje. Když ho sundám, narovná se.
Řešením by bylo ho dát víc dopředu, ale to už by nebyly ty patky na místech, který jsou na podélnících vyznačený.
Napadlo mě na tom zadním příčníku probrousit tu spodní drážku pro patku, ve který se pohubuje. Stačilo by 2mm na každý straně, ale nevím, jestli bych tomu neublížil........
Tak jsem to včera 4 hranným pilníkem maličko přibrousil. Prodloužil jsem drážku na patku o 1mm na každý straně a je to 8-)
Když to utahuju, nic nešponuje, padne to jak pr.el na hrnec :mrgreen:

pajinus
Příspěvky: 31
Registrován: 05 kvě 2008, 14:27

Re: Aero tyce Thule do luku po prvnim pouziti

Příspěvek od pajinus » 06 kvě 2011, 16:24

Facelift (vyrobeno 1/2008) ma taky 3 body, pouzitelne prvni 2
Astra H Caravan 1,6 85kW, r.v.2008

Odpovědět