koroze - reklamace

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
jirkal
Příspěvky: 40
Registrován: 04 kvě 2010, 21:34
Bydliště: PŘÍBRAM

Re: koroze - reklamace

Příspěvek od jirkal » 18 kvě 2010, 20:52

couddy píše:To je strasne zajimave.
Ovsem pokud by se u mne toto objevilo obvzlaste na patych dverich, tak me to tak nas...re, ze jsem schopny to auto jit hodit ze srazu... s korozi jsem si uz uzil dost. A vsichni mi tvrdili ze Hcka nekoroduji. Asi bych je sel do toho oplu uskrtit.

to jsem chtěl udělat taky,ve chvíli kdy jsem přišel na to, že na autě jsou puchejře, pokud to ale neuznají,tak astra půjde rychle z domu,raději si koupím Forda,ten sice rezne ale vše se dá v pohodě vyreklamovat i bez servisky :D :D ,to přeháním.

no uvidíme jak se vytáhne s reklamací GM :? :?
ASTRA 1.6 16V Twinport

Reklama
 

Uživatelský avatar
couddy
Příspěvky: 496
Registrován: 13 čer 2009, 14:47

Re: koroze - reklamace

Příspěvek od couddy » 18 kvě 2010, 20:56

No skoro to tak zní :)))

Ne Ford, bylo dost nervů až k Charouzovi... To už nikdy, celkem velké hádky a vzal jsem do toho právníka. Nakonec mi nalakovali půl auta a uznali výrobní vadu. Narozdíl od GM je v Ford servisce napsáno 12let na prorezivění karoserie specielně u vozů Focus. Takže jsem se toho držel.

Asi bych to zase zkusil v Oplu. .... A nebo v lakovně :))))

Snad Ti to klapne.
Opel Astra H caravan 1.8 103kw
VW T5 9míst, 1.9 TDI, - NOVĚ možnost půjčit třeba na dovolenou.
ex: Opel Vivaro 2.5dti
ex: Astra H caravan 1.7cdti

Sherpaski.cz
lyžařská, snowboardová, telemarková škola Hrubá Voda


Skicamp.cz
Private Ski School


Chcibytinstruktor.cz

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 37
Registrován: 18 říj 2009, 19:26

Re: koroze - reklamace

Příspěvek od Marky » 18 kvě 2010, 21:01

Ford je spojen s mazdou a mazda ta mi hnila pred ocima, fuj tu uz doma nikdy vice :shock: .

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: koroze - reklamace

Příspěvek od vojta » 18 kvě 2010, 21:43

oply maj záruku na prorezivění 12 let už od uvedení géčka na trh tzn. rok 1998, podmínkou ovšem je pravidelná návštěva v servisu kde proběhne kontrola karoserie a provedou se takový kroky aby k takový situaci nedošlo, uvědomte si že "prorezivění" je díra skrz plech, tzn. když se objeví puchýř a máš v pořádku záznamy v servisce tak postižený díl karoserie opraví (nalakují) ale ve spoustě případů je to spíš kontraproduktivní protože jak jednou vezmeš třeba zadní lem bruskou až na plech tak se vsaď že po další zimě to bude jeden velkej puchejř protože se broušením poškodila pozinková ochrana a v tu chvíli je antikorozní odolnost na úrovni škody favorit
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: koroze - reklamace

Příspěvek od Samothe » 19 kvě 2010, 12:55

a to jsem taky slýchával,že astry h se to už netýká :twisted: no aspoň vím,že po koupi si tohle budu hodně hlídat a jezdit na pravidelné servisní prohlídky karoserie 8-)

Uživatelský avatar
danielG
Příspěvky: 78
Registrován: 13 pro 2009, 21:58
Bydliště: Praha

Re: koroze - reklamace

Příspěvek od danielG » 19 kvě 2010, 21:44

Mám astru z konce roku 2005, rezne mi na dvou místech, taktéž zatím pouze 1 cm velké puchýře. servis pravidelně až do poslední prohlídky 90tis. km k lednu 2009. Dnes jsem s tím byl u Opla a řekli mi že kdybych přišel v lednu tak vše OK, ale teď je květen, takže kvůli těm 4 měsícům mám prej smůlu. Opel prej vše vrací jakmile maj nejmenší záminku, nedodržení 1 letých prohlídek prý využijou proti. Ale ještě to skusím nechat nafotit a pak se uvidí. :(
Opel Astra H Cosmo Caravan 1.7 CDTI 74Kw

jirkal
Příspěvky: 40
Registrován: 04 kvě 2010, 21:34
Bydliště: PŘÍBRAM

Re: koroze - reklamace

Příspěvek od jirkal » 19 kvě 2010, 22:21

danielG píše:Mám astru z konce roku 2005, rezne mi na dvou místech, taktéž zatím pouze 1 cm velké puchýře. servis pravidelně až do poslední prohlídky 90tis. km k lednu 2009. Dnes jsem s tím byl u Opla a řekli mi že kdybych přišel v lednu tak vše OK, ale teď je květen, takže kvůli těm 4 měsícům mám prej smůlu. Opel prej vše vrací jakmile maj nejmenší záminku, nedodržení 1 letých prohlídek prý využijou proti. Ale ještě to skusím nechat nafotit a pak se uvidí. :(

zkus to každopádně nafotit, je to ale docela ostuda celýho Opelu,auta z roku 2004 a vejš a oni jim stále reznou :evil: :evil: ,
i posraná škodofka uznává jakoukoliv reklamaci na takovouto korozi i bez servisky. :x
ASTRA 1.6 16V Twinport

Uživatelský avatar
couddy
Příspěvky: 496
Registrován: 13 čer 2009, 14:47

Re: koroze - reklamace

Příspěvek od couddy » 19 kvě 2010, 22:25

Pravě proto bych do nich bil a bil a bil ..
Opel Astra H caravan 1.8 103kw
VW T5 9míst, 1.9 TDI, - NOVĚ možnost půjčit třeba na dovolenou.
ex: Opel Vivaro 2.5dti
ex: Astra H caravan 1.7cdti

Sherpaski.cz
lyžařská, snowboardová, telemarková škola Hrubá Voda


Skicamp.cz
Private Ski School


Chcibytinstruktor.cz

milans
Příspěvky: 374
Registrován: 28 čer 2008, 13:19
Bydliště: SK-BN/TN

Re: koroze - reklamace

Příspěvek od milans » 19 kvě 2010, 22:31

len tak uvazujem :
ak idem na pravidelnu kontrolu, su povinni v servise vykonat vsetky kontrolne ukony ako je uvedene v servisnej knizke podla veku vozidla a poradia kontroly. Ak to odflakli, nemoze to ist na tarchu zakaznika, teda vyhovorit sa, ze tam nema jeden zapis z desiatich povinnych. Zodpovednost za tuto nedbanlivost by mal niest Opel servis.
Opel Astra J ST 1,4T 103kw LPG ( A14NET ), 12/2013
Opel Astra H, hatchback, 1,9 CDTi, 88 kw, Z19DT, r.v. 3/2006

Uživatelský avatar
couddy
Příspěvky: 496
Registrován: 13 čer 2009, 14:47

Re: koroze - reklamace

Příspěvek od couddy » 20 kvě 2010, 14:37

Tak kladivko na hlavicku, a tak jsem to uhral ja s fordem.
Opel Astra H caravan 1.8 103kw
VW T5 9míst, 1.9 TDI, - NOVĚ možnost půjčit třeba na dovolenou.
ex: Opel Vivaro 2.5dti
ex: Astra H caravan 1.7cdti

Sherpaski.cz
lyžařská, snowboardová, telemarková škola Hrubá Voda


Skicamp.cz
Private Ski School


Chcibytinstruktor.cz

Odpovědět